1000 TLye Kadar Telefon Önerisi(açıklamayı okuyun lütfen)

Şu anda elimde yaklaşık 2 senedir Samsung S4 mini var. Cihaz cebimdeyken çoğu zaman acayip ısınıyor ve hiç oynamasam bile şarjı çok azalıyor. Haftada 1 kapatıp açıyorum. Ama sorun tek pilde değil kapatma tuşuna bastığımda kapandıktan sonra yine basınca cihaz donuyor aynı şey ses açmak isteyincede oluyor basıyorum ses ekranı açılmıyor defalarca basmam gerekiyor ve de şarj %15-20 lere geldiğinde elimde olmasa bile hızla bitiyor. Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama önerilerinizi bekliyorum.

UgurcanAlan

Asistan
General Mobile, Gm5Plus! Fiyatına göre gayet iyi olduğunu duymuştum..Forumdada baya GM rüzgarları esiyor :)

Scarneep

Asistan
Gm 5 plus , casper via m1 ya da e1 , fiyatına göre tercih edilebilecek telefonlar. E1 fiyatı 749 lira ayrca . :)

Şu anda elimde yaklaşık 2 senedir Samsung S4 mini var. Cihaz cebimdeyken çoğu zaman acayip ısınıyor ve hiç oynamasam bile şarjı çok azalıyor. Haftada 1 kapatıp açıyorum. Ama sorun tek pilde değil kapatma tuşuna bastığımda kapandıktan sonra yine basınca cihaz donuyor aynı şey ses açmak isteyincede oluyor basıyorum ses ekranı açılmıyor defalarca basmam gerekiyor ve de şarj %15-20 lere geldiğinde elimde olmasa bile hızla bitiyor. Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama önerilerinizi bekliyorum.
gm 5 plus al kardeşim...

clonpear

Asistan
1000 lirayla kesinlikle ve kesinlikle gm5 plus. o fiyata alacaksan mutsuz olmayağını söyleyebilirim.

Matador07

Üyecik
Sony M4 Aqua hem kamera hem uzun şarj süresi ile seni kurtarır. İnternette 850civarı satılıyor. Hem yaz geliyor havuzda bile kullanırsın. Gm5 Plus olabilir, veya LG G3 var yine internette o fiyata ama onun bataryası Sony kadar değildir

Bence bütçeni arttır iPhone 5S al. Güncelleme yapmadan kullan kafan rahat etsin. Tek sıkıntı ekranının küçük olması pilinin kötü olması.