1000 1500 TL bisiklet önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
34
Dağ bisikleti iyi olur 160 boyum var ona göre seçin Uzun ömürlü Kaliteli Tek teker falan yapmalık çok anlamam bisikletten eski bisikleti çaldırdım alırım g.o

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
ankaradaysan ben satıyorum bir tane. 2500 dü normalde ama 2200 e bırakırım. biliyorum biraz pahalı gelebilir sana ama jant göbeklerinden fren kollarına kdar shimano, 29 jant, michelin yeni dış lastiklerle ve 24 vitesle ünlü fransız markası olan lapierre in harika bir ürünü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O tarz istemiyorsun peki neden?
Nasıl bir şey istiyorsun?
muhtemelen bisiklet yolunda sürmeyecek. teker ne kadar kalın olursa o kadar iyi yol tutuşu ve süspansiyon sağlar

Reaksiyon puanı
34
O tarz istemiyorsun peki neden?
Nasıl bir şey istiyorsun?
Dağ bisikleti Öner bayır aşşa incegim falan bildigimiz bisikletler işte bi skateparka gittiginde gördüğün bisikletler bmx çok iyi olur ama bütçe yetermi bilmem maximum 1700 e kadar aşarım

Hem günd
ankaradaysan ben satıyorum bir tane. 2500 dü normalde ama 2200 e bırakırım. biliyorum biraz pahalı gelebilir sana ama jant göbeklerinden fren kollarına kdar shimano, 29 jant, michelin yeni dış lastiklerle ve 24 vitesle ünlü fransız markası olan lapierre in harika bir ürünü.

muhtemelen bisiklet yolunda sürmeyecek. teker ne kadar kalın olursa o kadar iyi yol tutuşu ve süspansiyon sağl

muhtemelen bisiklet yolunda sürmeyecek. teker ne kadar kalın olursa o kadar iyi yol tutuşu ve süspansiyon sağlar
Kanka eski bisikletim bianchi storm 24 dü onun tarzında

Dağ bisikleti iyi olur 160 boyum var ona göre seçin Uzun ömürlü Kaliteli Tek teker falan yapmalık çok anlamam bisikletten eski bisikleti çaldırdım alırım g.o
Teknotakip babam ikinci el istemiyo ayrıca bursadayım

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
o paraya düzgün sıfır olmaz benden demesi. illa benimkini al demiyorum ama 2. el almalısın bence

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Dağ bisikleti Öner bayır aşşa incegim falan bildigimiz bisikletler işte bi skateparka gittiginde gördüğün bisikletler bmx çok iyi olur ama bütçe yetermi bilmem maximum 1700 e kadar aşarım

Hem günd

Kanka eski bisikletim bianchi storm 24 dü onun tarzında

Teknotakip babam ikinci el istemiyo ayrıca bursadayım
Bayır aşağı ineceksen downhill model olabilir.

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Knk benim tercihim şöyle kron 2.el bir bisiklet al

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Bayır aşağı ineceksen downhill model olabilir.
1500 e ne downhilli aga. bide sıfır alacak. downhillin kadrosunun 2. elini alamaz o paraya

ayrıca yokuş aşağı dediği asfalttan salmak. profösyönel algılama

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
orta süspansiyonlu her bisiklete downhill diyorsun sanırım. gerçek downhilller 10000 den başlar
Hayır.
Gerçek downhill almayacak zaten. Downhill yapabileceği bir bisiklet alacak ki neredeyse her bisikletle okuş aşağı gidilir.
Süspansiyonlu almanı önermem. Çok hantal oluyorlar.