Bu konuyu okuyanlar

ExterminatoR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba değerli arkadaşlar 100 tl değerinde kulaklık klavye ve 2li gamepad buldum. Bunları almanın ne kadar mantıklı olduğunu birde sizinle paylaşarak sizin düşüncelerinizi almak istedim. Özellikle Klavyde 20-30 TL arası tavsiyelerinizi bekliyorum.

NOT 1: Sizlerin bildiği bu bütçede daha iyi ekipmanlar varsa önerilerinize açığım.
NOT 2: Everest Sgm-x7 mouse kullandığım için gerek duymadım ve bu sayede diğerlerine de daha fazla bütçe ayırmış oldum. :)

Kulaklık : TİGOES G2 LEDLİ OYUNCU KULAKLIĞI 52.45 TL

Bu kulaklığı kullanma imkanım oldu ses kalitesi rahatlığı kulağı ağrıtmayan yapısı olduğu için tercih ettim kablosu da çok kalın olduğu için uzun süre dayanacığını düşünüyorum.

Buraya Tıklayarak Kulaklığa Gidebilirsiniz

2li Gamepad : PLATOON iKİLİ USB OYUN KOLU GAMEPAD 24.99 TL
Bu oyun kolunu ayrı ayrı 2 adet kol almak yerine 1 adet alıp (daha uyun fiyata geldiği için) istediğim de birisini başka birisiyle oynarken de ikisini de kullanabileceğimi düşündüğüm için tercih ettim.

Buraya Tıklayarak Gamepade Gidebilirsiniz

Klavye : Klavye konusunda 2 adet seçenek var
Trust 22113 Ziva Gaming Türkçe Klavye 24.00 TL
Tigoes K5 Gaming Renkli Tuş Takımlı Klavye 26.99 TL

İkisi de hoşuma giden ve fiyatına göre de güzel ve tavsiye edilen klavyeler olduğu için tercih ettim ancak tigoes k5 de multimedya seçeneği de bulunduğu için bana göre bir tık daha önde.

Trust klavye tercih edildiğinde 101.44 TL
Tigoes klavye tercih edildiğinde 104.43 TL Tutarı olmaktadır.

Buraya Tıklayarak Trust Klavyeye Gidebilirsiniz
Buraya Tıklayarak Tigoes Klavyeye Gidebilirsiniz

YARDIMIN İÇİN TEŞEKKÜRLER İYİ GÜNLER DİLERİM;)