100 TL Oyun Ve Müzik Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
İyi günler. geçenlerde "tigoes g2" kulaklığım bozuldu. Şahsen 3 sene falan kullanmıştım ve gerçekten çok memnun kaldığım bir kulaklıktı. Ve şuanda yeni bir kulaklık almak istiyorum. Oyun larda ufak defek ses kasılsın yeter ciddi bir ses kasmak 7.1 falan istemiyorum. odağım müzik dinlemek ve film izlemek olacak. oyunlardada ufak defek güzel ses kasılması yeterli olacaktır. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
(Gerçekten çok çok kaliteli ise 150tl önerebilirsiniz.)

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Normel de benim alanım ama bu kadar düşük bütçede ürün önerim yok.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,737
Mesaj otomatik birleştirildi:

20TL fazla verebilirseniz:

Sn-RW7 90TL için kötü kulaklık değil kesinlikle. Sağ sola bükülebilen mikrofonu ile kafanıza göre ayarlayabiliyorsunuz. Yanında kontrol kartı da var. Ses kalitesi vs. güzel yalnız uzun kullanımda biraz ağrı yapabilir. SN-R7'ye gelecek olursam o da güzel bir kulaklık:

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465

Bunlar kulak üstü ve bir zaman sonra rahatsız etmeye başlıyor onun yerine buna baksın daha iyi.

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55

kulağı sıkar gibi görünüyor. uzun kullanımlarda rahat ettirir mi ki bu?

Bunlar kulak üstü ve bir zaman sonra rahatsız etmeye başlıyor onun yerine buna baksın daha iyi.

kötü görünmüyor. bide marka olarak philips in kulaklıklarına sıcak bakıyorum. görüntü benim için çok önemli değil ona görede seçebilirsiniz.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,737
F5 yaptım, detayları söyledim. :) Bu arada kafa kısmı rahatsız etmiyor, sadece kulakta uzun süreli kullanımda yapıyor.

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55

ucuz oyun için tasarlanan kulaklıklar müziklerde iyi olmuyor. dediğim gibi benim için ufak defek ses kasmak yeter. benim kullandığım 60 liralık tigoes g2 şahsen tatmin ediciydi müzik konusunda. Yani üst kalite birşey aramıyorum bu G2 ye göre daha tatmin edici bir müzik ve film performansı sunar mı?

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Magnusu almayo planlıyordum lakin beğenmeyenler olduğu için kafamı karıştırmıştı. tatmin edici bir müzik ve film performansı sunar mı diyorsunuz?
Sennhesier, Razer gibi markalar kullanan birisi olarak Medusa'da kullandım fiyatına göre malzeme kalitesi sesi falan gayet iyidi gamepower olduğu için önerdim kötü olduğunu düşünmüyorum ama.

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
olurda bütçemi 200 tl ye çekecek olursa mbana ne önerebilirsiniz?

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
James Donkey efsanedir. Zaten çok popüler ve çok satılan bir ürün. Tavsiye ederim onu.
Arkadaş gayet memnun.
bu ürün benim içinde oldukça güzel gibi görünüyor. @şimdiyedimseni alan arkadaş müzik ve film izleme konusundada oldukça memnun diyebilir misiniz? büyük ihtimalle bunu alacağım çünkü.

Arkadaş gayet memnun.
eğer müzik ve film konusunda oldukça tatmin ediciyse şuanda sipariş geçeceğim. İlginiz için teşekkürler

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Sizi gayet tatmin edeceğini düşünüyorum kötü bir ürün değil sonuçta.

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
birazdan siparişini geçeceğim. bu fiyat segmentinde daha iyi bir ürün bulamadım. önerileriniz için teşekkürler.

Bide james donkey 710 var sanırım. aynı fiyattalar. James Donkey 710 u tercih etmem için veya 711 i tercih etmem için nedenler nelerdir

Son düzenleme:

Gurkut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
James Donkey 712 alabiliyorsanız alın yazmak için girdim ama sanırım almışsınız. Güzel günlerde kullanın