100 milyon dolarlık daire satışta

mr_rain

Guru
Londra’nın en pahalı apartman dairesi, 100 milyon dolara satışa çıktı. 5 yatak odası, Hyde Park ve Londra’nın en lüks mahallelerinden biri olan Knightsbridge manzarası olan daireyi, iş dünyasının önde gelen isimlerinden birinin alması bekleniyor.Dairenin metrekare fiyatı yaklaşık 120 bin dolar civarında.
One Hyde Park adı verilen ve milyonlarca dolar değerinde dairelerin yer aldığı apartmanın Pavilion C adındaki 8’inci katında yer alan ve şehrin en iyi manzaralarından birine sahip dairede, 6 banyo ve 3 misafir odası bulunuyor. 836 metre kare büyüklüğündeki dairede, 65 metre uzunluğundaki koridorla evin şehir ve park tarafına bakan odalar birbirine bağlanıyor.

Dünyanın en zengin isimlerinin yanı sıra, adı karanlık işlere karışmış isimlerin de daireyle ilgilendiğini ancak bu konuda çok seçici davranılacağını söyleyen emlak ajansı, evi almaya yakın isimlerden birinin One Hyde Park’ta 50 ve 42 milyon dolarlık iki dairesi bulunan Christian Candy olabileceğini öne sürdü. Ukraynalı maden devi Rinat Ahmedov’un da Londra’daki 217 milyon dolarlık iki dairesinin yanına yenisini ekleyebileceği ifade edildi.

kaynak
 

Son mesajlar

Üst