100 metreden wifi ağına bağlanma

Bu konuyu okuyanlar

Kozar

Öğrenci
Merhabalar,
Yaşadığım yerde altyapı olmadığından çok sıkıntı yaşıyorum superbox alacabilecek durumumuz da yok. 100 metre civarı uzaklıkta bir tanıdığım var o da bağlanmama izin verdi. Wi-fi ağı bazen gözüküyor, bu ağa bağlanmak için ne kullanabilirim, bu cihazların kurulumu nasıl olur bu konularda biraz bilgisizim bana bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim 😁

Emre Özdoğan

Profesör
Tanıdığına bir wifi güçlendirici al, sana en yakın yerde fişe taksın. Bu şekilde sinyal sana daha yakın olur. Eğer tanıdığının evinden kendi evine kadar ethernet kablosu çekebiliyorsan bir router alır ona takarsın :)

Quantum99

Öğrenci
Tanıdığına bir wifi güçlendirici al, sana en yakın yerde fişe taksın. Bu şekilde sinyal sana daha yakın olur. Eğer tanıdığının evinden kendi evine kadar ethernet kablosu çekebiliyorsan bir router alır ona takarsın :)
Kablo işi zor olur arkadaş için. 100 metre az mesafe değil. Ayrıca kabloyu güzelce saklaması da gerekiyor. Güçlendirici daha pratik olur.

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Arada bina yoksa bu ürün işini epey kolaylaştırır ancak internet sahibinin modeminin 5 GHz bandını verebiliyor olması lazım.

SDN Son Haberler

Son mesajlar