100 150 tl kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

dmgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Selam arkadaşlar. Geçen günlerde sipariş ettiğim qcy t7 kulaklığım geldi geldiği gün iade ettim çok gecikme ve bağlantı kopması oluyordu. Ben de tam kablosuz değil de kablolu yada yarı kablolu bluetooth arayışına girdim. Başlıkta da gördüğünüz gibi fiyat performans kulaklık önerirseniz sevinirim. Tercihim silikonlu ve bass tiz sesleri güzel versin ve en az gecikme olsun. Şimdiden teşekkürler forum halkı?☺️

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Selam arkadaşlar. Geçen günlerde sipariş ettiğim qcy t7 kulaklığım geldi geldiği gün iade ettim çok gecikme ve bağlantı kopması oluyordu. Ben de tam kablosuz değil de kablolu yada yarı kablolu bluetooth arayışına girdim. Başlıkta da gördüğünüz gibi fiyat performans kulaklık önerirseniz sevinirim. Tercihim silikonlu ve bass tiz sesleri güzel versin ve en az gecikme olsun. Şimdiden teşekkürler forum halkı?☺️
Xiaomi nin modellerine ve realme buds a bakabilirsiniz.

Alptuğ'yu severim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Gamepower Magnus V2 öneririm ben bozulunca aynısını alıyorum kaliteli kulaklık.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Kablosuz kulaklığını görmüştüm bir mağazada.
Buds Q, Buds Air Neo ve Buds Air var.
Konu sahibinin bütçesinde Buds Q satılıyor ama incelemeler ve kullanıcı deneyimlerinden gördüğüm kadarıyla pek başarılı bir kulaklık değil. Bağlantı kopmaları oluyormuş duyduğum kadarıyla.

dmgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Kablolu olarak önerebileceğiniz sağlam kulaklıklar var mı çünkü tws olarak bu fiyata yüksek bi model alamayacağımı biliyorum

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Sennheiser CX275S alınabilir.
JBL C100 daha düşük bütçelerde iyi bir seçim olabilir.
Not : Kullanıcı deneyimleri ve incelemelere bakarak konuşuyorum. Bu iki cihazı da kullanmadım. Ses kalitesi vs. hakkında bilgim yok, deneyimlemediğim için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablolu olarak önerebileceğiniz sağlam kulaklıklar var mı çünkü tws olarak bu fiyata yüksek bi model alamayacağımı biliyorum
Bütçe arttırıp TaoTronics Soundliberty 53 Pro (TWS) almanızı öneririm. Gayet başarılı bir kulaklık. Ülkemizde inceleyen kanallar var. Ben de Qcy T5'ten geçmeyi düşünüyorum.

dmgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
C100 değil de t110 kullanmıştım jbl in. Baya kaliteli bir kulaklıktı bu sene başında 80 tl ye almıştım. Cx275 de baya pahalı ya 280 tl en ucuzu. Kaliteli olsun ama bu beni aşar gibi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

TaoTronics Soundliberty 53 Pro kulaklığı beğendim ama fiyatı pahalı gibi. Normal bir kulakiçi kulaklık gibi yüksek performans verebilir mi. Ve gecikmesi yok denecek kadar az mıdır. Eğer kulaklığı ses performansı ve gecikme süresi hoşuma giderse bütçe yükseltip alabilirim.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Buds Q, Buds Air Neo ve Buds Air var.
Konu sahibinin bütçesinde Buds Q satılıyor ama incelemeler ve kullanıcı deneyimlerinden gördüğüm kadarıyla pek başarılı bir kulaklık değil. Bağlantı kopmaları oluyormuş duyduğum kadarıyla.
Evet 400tl gibiydi galiba.

dmgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Kablolu olarak önerileriniz nelerdir. Çünkü bu fiyat bandındaki kablolu kulaklıklar kablosuz kulaklıkları 2 ye katlar. Önerilerinizi bekliyorum

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Kablolu olarak önerileriniz nelerdir. Çünkü bu fiyat bandındaki kablolu kulaklıklar kablosuz kulaklıkları 2 ye katlar. Önerilerinizi bekliyorum
Dediğim gibi Sennheiser CX275S alınabilir ancak kulaklığı deneyimlemedim. Sorun olur mu arıza çıkarır mı bilemem.

Reaksiyon puanı
16,118
10375942537266.jpg
10375942504498.jpg

KZ varken başkası alınmaz.