100-150 tl kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

dmgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Teknosadan JBL T110 almıştım arkadaşlar. Kulaklık bozuldu ve değişime verdim. Ya kulaklığı alacağım yada 80 tl nakit karşılığını alıp üstüne biraz daha koyup yeni bir kulaklık alacağım. Şimdi t110 u mu almalıyım yoksa üstüne biraz daha ekleyip yeni bi kulaklık mı almalıyım
NOT: Bluetooth yada tam kablosuz kulaklık alacağım alacaksam

dmgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bende de bütçe kısıtlı olduğu için bu kulaklığı almıştım ki zaten çok memnun kaldım ama kablolu olduğu için kullanmak istemedim artık. Önerdiğin kulaklık güzele benziyor başka aletrnatifler de var mı?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Qcy T5 kullanıyorum memnunum. Taotronics Soundliberty 53, Realme Buds Q da alınabilir.

dmgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Reyiz 200 tl lere çıkacak kadar bütçem yok ama qcy t5 güzel gibi görünüyor. Nasıl bir ürün biraz bahseder misin. Şarjı nasıl gidiyor, kuşaktan düşme yapıyor mu, dokunmatik mi tuşlu mu ve hassasiyeti bass tiz dengesi iyi mi. Biliyorum biraz abarttım ama biriki sene kullanacağım. Cevap verirsen sevinirim☺️
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada bime sony wı c200 gelmiş ve a101 in internet sitesinde qcy t7 var. Onları önerir misiniz ?

Son düzenleme:

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Reyiz 200 tl lere çıkacak kadar bütçem yok ama qcy t5 güzel gibi görünüyor. Nasıl bir ürün biraz bahseder misin. Şarjı nasıl gidiyor, kuşaktan düşme yapıyor mu, dokunmatik mi tuşlu mu ve hassasiyeti bass tiz dengesi iyi mi. Biliyorum biraz abarttım ama biriki sene kullanacağım. Cevap verirsen sevinirim☺️
Kesintisiz müzik veya görüşmede 5 saati aşıyor. S/M/L silikonlar var zaten, kulaktan düşme yapmıyor ancak kulak veya kulaklık hafif ıslaksa sorun olabiliyor.
Dokunmatik.
Bass tiz konusunda pek bilgi sahibi değilim ancak ses kalitesinden oldukça memnunum. Ses yüksekliği de gayet yeterli.
Bu fiyatlardaki kablolu bir kulaklık, daha iyi bir ses kalitesine sahip olacaktır. Bunu bilerek almanızı öneririm.

dmgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Peki son kez şey sormak istiyorum. Q5 mi almalıyım Q7 mi. Q7 biraz bana daha cazip geldi ve uygulamasından dokunmatik tuş ataması da yapılabiliyormuş. Onu alsam dezavantajı olur mu

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Peki son kez şey sormak istiyorum. Q5 mi almalıyım Q7 mi. Q7 biraz bana daha cazip geldi ve uygulamasından dokunmatik tuş ataması da yapılabiliyormuş. Onu alsam dezavantajı olur mu
Tuş ataması QDroid uygulamasından T5'de de yapılabiliyor. :)
T7'nin avantajı bir tık daha iyi ses kalitesi
T5'in avantajı batarya ve oyun modu.
T5 öneririm ama T7 kullanmadığım için onun ses kalitesi hakkında bir şey söyleyemem.

dmgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bence t7 almalıyım eğer hissiyatı kulağa oturuşunu ve kalitesinden memnun kalmazsam t5 e de geçebilirim. Yanıt verdiğiniz için teşekkürler☺️

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Bence t7 almalıyım eğer hissiyatı kulağa oturuşunu ve kalitesinden memnun kalmazsam t5 e de geçebilirim. Yanıt verdiğiniz için teşekkürler☺️
Ben öneri verdim, karar sizin. Cihazı aldıktan sonra karşılaşabileceğiniz herhangi bir sıkıntı için konu açarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Şimdiden hayırlı olsun, iyi akşamlar.

dmgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Tercihimi t7 den yana yaptım hiç memnun kalmadım. Ürünüm dün geldi bugün iade ettim. Yarım saniyeyi aşan gecikmeleri var, dokunmatiği kulaklığı dokunduğunuz her yerden algılıyor ve kızılötesi sensör stabil çalışmıyor. Uygulamasını da beğenmedim. Bundan sonraki seçimimi yarı kablolu bluetoothlu(galiba böyleydi?) yada tam kablolu kulaklıktan yana yapacağım. Bu fiyata gerçekten müzikte ayrıntı arayanların tercih etmemesi gereken bir kulaklık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve eklemeyi unuttum. Kulaklık 2.4 ghz bandını kullanıyor eğer 5 ghz destekleyen telefonunuz yoksa pek önermem çünkü ikisi de aynı bandı kullandığı için sinyaller karışıyor. Mobil veri hızımı çok düşürdü 1 mbps hız bile alamadım.