100-150 tl arası bluetooth kulaklık tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

greenblue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İyi günler, bluetooth kulaklık almak istiyorum. Daha çok müzik dinlemek için kullanacağım diğer şeyler çok önemli değil, özellikle ses çıkışı iyi olsun istiyorum. 150 liraya kadar birşey olabilir. Bu fiyata alabileceğim en iyi kulaklık nedir sizce?

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
İyi günler, bluetooth kulaklık almak istiyorum. Daha çok müzik dinlemek için kullanacağım diğer şeyler çok önemli değil, özellikle ses çıkışı iyi olsun istiyorum. 150 liraya kadar birşey olabilir. Bu fiyata alabileceğim en iyi kulaklık nedir sizce?
Xiaomi redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 kulaklık

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Airdots'ların piyasada çok çakması var.

Haylou GT1 ve QCY T5'e bakmanızı öneririm. Airdots'tan çok daha iyi cihazlar.

greenblue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Airdots'ların piyasada çok çakması var.

Haylou GT1 ve QCY T5'e bakmanızı öneririm. Airdots'tan çok daha iyi cihazlar.
Teşekkür ederim, ben de öyle gördüm. GT1'in plus, pro gibi çeşitleri var. Fiyatları biraz daha fazla ama acaba aralarında çok kalite farkı var mı?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Teşekkür ederim, ben de öyle gördüm. GT1'in plus, pro gibi çeşitleri var. Fiyatları biraz daha fazla ama acaba aralarında çok kalite farkı var mı?

Çok yok, kendim GT1 kullanıyorum, gayet memnunum. Fakat aldığım zaman T5 TR'ye gelseydi onu alacaktım.