100-120 TL'ye oyuncu klavye önerisi

Bu konuyu okuyanlar

fatihgkblt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar klavye alacağım bakıyorum ama 100-120 TL aralığında oyuncu klavyesi kullanan ve öneren var mı ?

Ojanakkaya12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
biraz detay paylaşsanız mesela mekanik mi normal mi rgb mi yoksa normal mi? Marka isteğiniz var mı?

Ojanakkaya12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Logitech G103 Oyuncu Klavye (920-005205) Fiyatı al kullan kardeşim 3 senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok kol desteklide .

aşırı çöp bir klavye piyasada daha iyileri var
Everest Rampage KB-R8 Siyah USB 3 Farklı Aydınlatmalı Q Mekanik Hisli Klavye
EVEREST Rampage KB-R88 Siyah USB Mekanik Hisli ve Pad Gaming Q Klavye
Everest Rampage KB-R74 Gökkuşağı Aydınlatmalı USB Gaming Q Multimedia Klavye
Everest Rampage KM-RX9 Siyah Usb Q Klavye + Mouse Set
TRUST 21234 GXT 830 OYUN KLAVYESI eğer illaki logitech ve razer diye saçma bir marka takıntınız yoksa bunlardan seçebilirsiniz. :)

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
aşırı çöp bir klavye piyasada daha iyileri var
Everest Rampage KB-R8 Siyah USB 3 Farklı Aydınlatmalı Q Mekanik Hisli Klavye
EVEREST Rampage KB-R88 Siyah USB Mekanik Hisli ve Pad Gaming Q Klavye
Everest Rampage KB-R74 Gökkuşağı Aydınlatmalı USB Gaming Q Multimedia Klavye
Everest Rampage KM-RX9 Siyah Usb Q Klavye + Mouse Set
TRUST 21234 GXT 830 OYUN KLAVYESI eğer illaki logitech ve razer diye saçma bir marka takıntınız yoksa bunlardan seçebilirsiniz. :)
Razer? Logitech? Ya normalde ismi lazım değil başka bir forumda bende Rampage, Trust veya Çinli bir çok markanın ürünlerini öneriyorum ama senin gibi değil. Önerdiğin hiçbir klavye G103 kadar uzun ömürlü olmayacak bunu bilmiş ol, ne kadar tipine göre yorum yapsan da. Ayrıca bahsettiğin klavyelerin arasında hiç bir bağlantı yok. Resmen akakçe'ye yazıp bulduğunu yapıştırmışsın gibi duruyor.

Bu fiyatlara Bloody B120 alınabilir. Bütçeyi zorlarsan Trust'ın yeni klavyesi Trust GXT 860 Thura bakabilirsin. 180TL sevilerinde ise Trust'ın kendi mekanik switchli Trust GXT 880 modeline bakabilirsin. Gerçi bu fiyatlarda seçenek biraz daha artmış oluyor CM MasterKeys Lite L gibi.

Ojanakkaya12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Razer? Logitech? Ya normalde ismi lazım değil başka bir forumda bende Rampage, Trust veya Çinli bir çok markanın ürünlerini öneriyorum ama senin gibi değil. Önerdiğin hiçbir klavye G103 kadar uzun ömürlü olmayacak bunu bilmiş ol, ne kadar tipine göre yorum yapsan da. Ayrıca bahsettiğin klavyelerin arasında hiç bir bağlantı yok. Resmen akakçe'ye yazıp bulduğunu yapıştırmışsın gibi duruyor.

Bu fiyatlara Bloody B120 alınabilir. Bütçeyi zorlarsan Trust'ın yeni klavyesi Trust GXT 860 Thura bakabilirsin. 180TL sevilerinde ise Trust'ın kendi mekanik switchli Trust GXT 880 modeline bakabilirsin. Gerçi bu fiyatlarda seçenek biraz daha artmış oluyor CM MasterKeys Lite L gibi.

Dostum akakçe ne onu bile bilmiyorum çöp dememin sebebine gelirsek daha önce o klavyeyi kullanıp bir takım sorunlar yaşayan insanlar tanıyorum tabikide klavyeye karşı ilgi kişiden kişiye değişir ben biraz araştırma yaptım ve 100-120 tl arası benim önerdiğim klavyeler bunlar , daha önce bu klavyelerden birkaçını kullanan arkadaşlarım olduğundan önerdim arkadaşa.

Son mesajlar