10 yıl sonraki müthiş Türkiye - Bir dev doğuyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Şu videoyu izleyip bunların gerçekleşeceğine inanmak için 3 IQ nuz falan olması lazım. Allah çevrenizdeki insanlara sabır versin size katlanmak zordur.
Askeri projeler yakında gerçekleşecek birçoğunun üzerinde ya çalışılıyor yada seri üretime geçmeye hazır ancak ekonomi olarak 2023 hedefleri imkansız...
 
Bak, ATOM BOMBASI yiyen Japonya ne halde, sen haldesin. Demek ki hiçbir şey yapmamışsın :)
O atom bombasını yiyen japonya amerika sayesinde şu anki haline geldi.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Türkiye ile Cin gibi dünya devlerini ekonomik anlamda bir tutmayın. Adamların borcu varsa onu ödeyecek güçleride var. Bizde borç var ama ödeyecek güç yok. Türkiyenin batıyı kıskandırması bu gidişle zor. Bence Videoyu paylaşan kişi biraz fazla milli duygulara kapılmış. Bu bir gün olabilir ama türkiyenin bugünkü durumuna bakınca imkansıza yakın. Bu videoyu izleyip videoda bahsi geçilen olayların bir 50-100 yıl içerisinde olmasını beklemek, dünya gündemini takip etmemek demek. Bahsettiğiniz şeyleri yapan ülkeler şu anki konumlarına birkaç senede ulaşmadı. biz bu adımları atarken onlarda gelişiyor olacak. Yerlerinde saymayacaklar. Türkiyenin zirveye çıktığı vakit çoğumuz hayatta bile olmayacağız bile muhtemelen.
 
Son düzenleme:
Herhangi bir analizde yapılabilecek en büyük hata aynı yönde ilerleyen iki kolerasyonun birinin diğerine rağmen ilerlemesini birinin diğeri sayesinde ilerlemesi olarak görmektir, tabi tersi de geçerli. Analizlerdeki bedeli en ağır hata budur.
 
Üst
stat counter