10.Sınıfım sayısal seçmeli miyim?

Bu konuyu okuyanlar

Cerberusss

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Selamlar 10.sınıfa gidiyorum ders notlarım şu şekilde;

Matematik: 77
Fizik: 59
Biyolojğ: 64
Kimya: 70

Sizce sayısal seçmeli miyim çok çalışmadan bu notları yaptım sayısal seçersem çok çalışırım. Ünide sayısal bölüm okumak istiyorum o yüzden Yksde de full sayısala abanmak istiyorum haliyle :D

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

Sizce sayısal seçmeli miyim çok çalışmadan bu notları yaptım sayısal seçersem çok çalışırım. Ünide sayısal bölüm okumak istiyorum o yüzden Yksde de full sayısala abanmak istiyorum haliyle :D
Ne olmak istiyorsunuz?

Mars!

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
439
Kendine inanıyorsan ve sayısal derslerden zevk alıyorsan niye seçmeyesin:) Bu arada ben de 10'um ve FL'yim ben de haliyle sayısal seçicem:D

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Hayal kırıklığına uğramaman adına şöyle birşey söylemek isterim Bu arada bende sayısal okudum Ekonomi 4 yıl İşletme ingilizce 4 yıl üniv bitirdim.

Diyeceğim eğer yeteneğin kafa yapın sayısala meğilliyse yapabileceğine inanmak yanında o gücün içinde olduğuna inanıyorsan sorumluluk sahibi biriysen. ve Hayal aleminde yaşamayıp realist bir özgüvenle olmak istediğin yere ilerleyebileceksen Sayısal doğru seçim. ama Pişman olup sorumluluklarını yerine getiremessen bunalır sıkılırsan ki illa bunalıcaksın yeteneğinde yoksa Bulaşma tm geç rahatca ilerle. Unutma ki sen sayısaldan sınava girmiyorsun sadece sayısal seçince. bu sadece yoğunlaşacağın alan oluyor.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544

Ben sayısal seçiceğim, sende seçebilirsin galiba, yada eşit ağırlık da olabilir

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Eşit ağırlıkta en çok net çıkaranlar sayısalcılardır. Çünkü zoru görüp Türkçe ve Sosyal şeyleri onlara kolay geliyor. Özellikle de matematik. Bu yüzden sayısal seç, istersen eşit ağırlıktan da sınava girersin. Ama eşit ağırlık seçersen sayısaldan giremezsin çünkü hiçbirini bilmiyorsundur

xdal

Asistan
Reaksiyon puanı
78
kardeşim, 10. sınıftayken kimya ve biyoda senden çok daha az alıyordum ama edeb. ve sos tan zevk almadığım için sayısal seçtim. Çok zor sayısal ama çabalayınca oluyor çabaladım ve istediğim yere girebildim. Ama şunu söyliyim her gün uff ya tmlerin işi çok kolay demekle geçebilir de dikkat etmen lazım. Ama tavsiyem ilerde ne olmak istiyorsan ona göre bölüm seç. Olmadı 12. sınıfta tm ye geçersin yapamıyacak gibi olursan kariyer planını falan değiştirirsen