10 Resimde Titanium Backup ve Kullanımı ( Adım Adım Android Uygulama Yedekleme)

Bu konuyu okuyanlar

exorcist26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
10 Resimde Titanium Backup ve Kullanımı (Android program yedekleme. vb)

Aşağıdaki resimlerde Toplu olarak uygulama yedeği alma,toplu olarak eksik uygulamaları geri yükleme. Toplu olarak programları sd karta taşıma ve silme. Tek tek uygulama yedeklenmesi ve geri yüklenmesi anlatılmaktadır. Hiç bilmeyenler için basitleştirilmiş ve görsel olarak hazırlanmıştır.

1.
ajpd2t.png

2.
28uiakh.png

3.
qzrsd4.png

4.
4jx9xy.png

5.
10yqahc.png

6.
29kxfmg.png

7.
28slgr5.png

8.
14b8etd.png

9.
2qk5etv.jpg

10.
2nreame.png

Kaynak

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Sd karta taşı seçeneği yok pro sürümdemi var bu

Fenomenon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
güzel paylaşım
ancak şunu söylemek istiyorum birçok programda uygulama yedekleme vardır (örnek olarak antivirüs programları, optimizasyon programları, uygulama yöneticisi programlar)
ama root yapmadan sadece apk yedekleyebilirsiniz, dataları da yedeklemek için root mutlaka gerekli
ayrıca go backup pro uygulaması da apk + data yedeklemesini yapan güzel bir uygulama (ücretsiz bir uygulama, link aşağıda)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jiubang.go.backup.ex&hl=tr

emretanriverdi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bişey sorucam. mesela bi oyunda ilerledik. save alınmıyor. bu program ile veri yedeklesek save alınırmı ?

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
bişey sorucam. mesela bi oyunda ilerledik. save alınmıyor. bu program ile veri yedeklesek save alınırmı ?
Bazı oyunlarda save alınamamakta. Titanium Backup ile Veri+Uygulama yapsanız dahi bazı oyunlarda save'ler gidebilmekte. Mesela Dark Avenger. Denemekte fayda var. Büyük ihtimal kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güzel olmuş kardeş yararlı amma bişey sorayım Program yedekleri nereye kaydediyor sd karta mı yoksa dahiliye mi? ya da ben sd karta format atsam geri çağırabilirmiyim uygulamaları? teşekkürler

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
güzel olmuş kardeş yararlı amma bişey sorayım Program yedekleri nereye kaydediyor sd karta mı yoksa dahiliye mi? ya da ben sd karta format atsam geri çağırabilirmiyim uygulamaları? teşekkürler
titanium backups klasörü var telefonun hafızasında orda olması gerekir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de şunu merak ediyorum
Uygulama yedekleri dediğimiz şey aslında opk dosyaları
Bunlara eski yerine taşımak yeterli midir?
Yedek almadan önceki program ayarları da aynen geri geliyor mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba benim tlf sony xperia j root yaptim ve Titanium Backup kurdum bazi programlarin yedegini almayi unutum ve sildim nasil geri yukleyebilirim. suan pil gostergesi ve benzer simgeler gorunmuyor bile. tlf calisiyor... fabrika ayarlarina donmeyi denedim olmuyor. lutfen yardim....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Birader ben titanium backup pro yükledim ama sd karta taşı diye bir seçenek yok sadece rom a entegre et var. Telefonum galaxy duos s7562

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonun hafızasına faydadan çok zararı var o halde? uygulamanın yedekleme prensibini bir türlü anlayamadım. ben yedekleme yaptığımda aynı boyuttaki dosyalar sadece korunaklı bir klasöre mi gidiyor yani? Bu demek oluyor ki atıyorum 12 GB lik dosya var ve ben de hepsini yedeklemek istiyorum. Oldu mu sana 24 GB? İşin içinden bir türlü çıkamıyorum. Ya ben çok cahilim ve sığ düşünüyorum ya da sizler bunu bir sorun olarak görmüyorsunuz.... Beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim. İyi forumlar!:unsure:

Bay_B

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya telefona ben 1 ay önce titanium backup programı kurdum ve tüm yedekleri aldım. Tabi telefon sıfırlandı edildi. Ben hafıza kartındaki yedekleri titanum backup dosyasında gösteremiyorum. Konu hakkında yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Anlatım yetersiz ve eksik bunları yapan kullanıcının vay haline
Programda bir dünya yedekleme seçenekleri var.
Telefona format attığımızda bütün ayarların ve programların geri gelmesi için titanium backup ile hangi yedeği almalıyız?
Alınan yedek telefona kayıt ediliyor. hafıza kartına nasıl taşıyacağız, taşırsak geri yükleme istediğimizde hafıza kartından yukleyebilecek miyiz?
Prorgamın kurtarma modu nasıl calısıyor, nasıl etkinleştiriliyor?

Bu soruların cevapları olmadan bu programı kullanmayın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar, telefonum bir hata sonucu tüm verileri(Rehber dahil) sildi. Bazı bulabildiğim nomaraları tekrar kaydettim, sonra aklıma backup aldığım aklıma geldi. Rehberi geri alabilmek için Titanium backup pro yu tekrar yükledim. Yedek dosyasını da gördüm 2013 kasımında almışım son yedeği. Fakat geri yükleme yaparken sanırım yanlış bir işlem yaparak tekrar yedek almışım ve bana lazım olan yedek artık yok. Son yedeklenen eski yedeği sildi. Bunu nasıl alabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum.
Akif BAYAZIT

S

SDN Okurua

SDN Okuru
bişey sorucam dahili hafızayı nasıl sd kart olarak gösteriyoruz?

scm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu resimdeki versiyon kullanışlıymış .
titanium backup ın hangi versiyonudur ?
pro mudur?

MXKM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paylaşım çok eski tarihli olduğundan resimler silinmiş. Bence konunun silinmesi yerinde olur.