10 Nisan'da FB'liler GS'li olacak!

Bu konuyu okuyanlar

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174

Eski Fenerbahçe Başkanı Ali Şen'in efsane sözü 'Bir gün herkes Fenerbahçe'li olacak' yorumu 10 Nisan'da değişiyor. Çünkü o gün Fenerliler Galatasaraylı oluyor.

Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak' Çok değil son 15 yıla damgasını vuran bu yorum eski Fenerbahçe başkanı Ali Şen'e ait. Rakip taraftarların ve yöneticilerin hiç de hoşlanmadığı bu cümle 10 Nisan'da bir günlüğüne tersine dönüyor. Çünkü o gün herkes Fenerli olmuyor aksine Tüm Fenerbahçeliler Galatasaraylı oluyor.

NEDEN Mİ?

Bursaspor'la golsüz berabere kalarak 11'de 11 yapamayan ve şampiyonluk yarışında büyük yara alan Fenerbahçe'nin umudu Galatasaray'da. Bu sezon rekorları alt üst eden Galatasaray eğer bir gün Fenerbahçe'nin istediği gibi oynar ve rakibinden puan alırsa tüm Fenerbahçeliler mest olacak. Gelecek hafta Fenerbahçe Eskişehirspor'la deplasmanda kapışıyor. Galatasaray ise 10 Nisan'da Arena'da Trabzonspor'u konuk ediyor. Fenerbahçe'nin kazanması halinde Fenerbahçe 1 günlüğüne koltuğa oturacak...Ya ertesi gün...

10 NİSAN'DA FENERLİLER GALATASARAYLI

Evet bugün Tüm Fenerbahçeliler Galatasaraylı olacak. Galatasaray Trabzonspor'u yenerse veya berabere kalıp çelme takarsa Fenerbahçe'nin kazanması halinde yine koltukta sarı Lacivertli takım olacak...Galatasaray'ın bu sezonki durumu ortada. Antalyaspor'a da kaybedince rekoru yeniledi. Galatasaray taraftarı isyanlarda. Yönetim kongre kararı aldı alacak. Arena'daki maç Fenerbahçe derbisindeki rakı şişesi nedeniyle seyircisiz. Galatasaray kaybederse zaten her yerde protasto edilen sarı kırmızılı takıma protestoların dozajı daha da artacak.

YOLLARI BÖYLE KESİŞTİ

Ezeli rakip ebedi dost iki takımın yolları bu kez sahada değil de böyle kesişti. Bakalım Fenerbahçeliler mi Galatasaraylı olacak, Galatasaray taraftarı mı Trabzonspor'lu olacak?

haber7

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
İlla diyorsunuz ki millet kavga etsin. :)

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
galatasaray fb ye şampiyonluk vermez. ligin en iyisi olun yinede herşey gs da bitiyor. gs kilit nokta. gs trabzon maçını almıyacak fb yine şampiyon olamıyacak.

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
galatasaray fb ye şampiyonluk vermez. ligin en iyisi olun yinede herşey gs da bitiyor. gs kilit nokta. gs trabzon maçını almıyacak fb yine şampiyon olamıyacak.
20:45 olayı tekerrür edecek diyorsun yani?

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Ne salak bi haber ya. :D Kaynağa baktım, irkilerek kendime geldim.

İyi olan kazansın arkadaşlar, gereksiz hırs yapmayalım.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
galatasarayın maçı satacağına inanmıyorum. eminim ki ellerinden geleni yapacaklardır. fakat trabzonspor her açıdan üstün kazanması süpriz olmaz.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Ben bile utanıyorum artık gs'liyim demeye fbliler mi olacakmış peh.

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
galatasarayın maçı satacağına inanmıyorum. eminim ki ellerinden geleni yapacaklardır. fakat trabzonspor her açıdan üstün kazanması süpriz olmaz.
Trabzon da zorlanarak alıyor maçları. Ne olacağı belli olmaz.
FB liler tribüne gelip tezahürat bile yapabilirler. :D

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
ya boş muhabbetler , bu futbolla zaten yenemeyiz Trabzonu :)

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
İyi de hocam zaten yenemeyiz modunda çıkarsan elbette ki yenemezsin...

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Haberi yapanda haberi aldırış edipte ciddiye alan ne saçma sapan şahıslar var yaa. :)

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
GS nin yeneceğini sanmıyorum bende .

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Trabzon da zorlanarak alıyor maçları. Ne olacağı belli olmaz.
FB liler tribüne gelip tezahürat bile yapabilirler. :D

Maç seyircisiz oynanacak..

Galatasaray'a verilen seyircisiz oynama cezası, bence Galatasaray'lı futbolcular için bir ödüle, Trabzonspor'lu futbolcular ve taraftarları için cezaya dönüşmüş durumda... İstanbul'da yaşayan, Trabzon'dan ve çevre illerden gelecek Trabzonspor'lu taraftarlar kendilerine ayrılan tribünün dışında bireysel olarak Galatasaray tribününden de destekleyecekti takımlarını.

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Antalya'dan 3 tane yiyen takımdan mı bahsediyoruz. Kesin yeniliriz yine ne olcak..

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
10 nisan da fb liler gs li,gs liler adanaspor lu,beşiktaş lılar siirtsporlu,uzaylılar dünyalı olacak :D

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Sırf ortalığı kızıştırmak adına yazılmış bir yazı.
Hiç bir Fenerbahçeli'nin Galatasaraylı olmaya gereksinimi yok.
Zira biz Fenerbahçeli olarak, "El................" sözüne pek inanmayız.
Yine de, asırlık çınarların ne yapacağı bilinmez.
Yakın tarihte olmuştu.
Fenerbahçenin işi ise kalan maçlarını kazanmak ve ligi kayıpsiz bitirmek.

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Önceden skor tahmini yapmayı hiç sevmem ama bu maçı ne olursa olsun-maçı satmadıkları müddetçe-Galatasarayın alacağını düşünüyorum.İnşaALLAH doğru olur da şampiyon oluruz.Herşeyden önce Türkiyeyi Avrupada Fener,Trabzondan daha iyi temsil eder.Onun için daha hayırlısı Fener olsun.Trabzonlu arkadaşlar,kızmayın ben temennimi dile getirdim.Asıl önemli olan hak eden kazansın.Nasipse biz inş.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Bu sene Fenerbahçe şampiyon olur.