10 Kedicik İle İftar Sofrası!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Adnan Oktar'ın yanında 10 kedicikle oturduğu iftar sofrasının fotoğrafı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Kendi televizyon kanalında 'Kediciklerim' dediği genç kızlarla yaptığı programla adından söz ettiren Adnan Oktar'ın sosyal medyada paylaşılan iftar sofrası ağızları açıkta bırakıyor.

KEDİCİKLER PAYLAŞTI

Adnan Oktar'ın kedicikleri sosyal medyayı aktif kullanmaları ile tanınıyor. Birbirinden cüretkar pozlarını takipçilerinin beğenilerine sunan kedicikler, son olarak Adnan Oktar'la iftar sofrasında çekilen fotoğraflarını paylaştı.

ADNAN OKTAR 10 KEDİCİKLE İFTAR SOFRASINDA

Boğaz'a nazır bir villanın bahçesinde çekilen fotoğrafta iftar sofrasının en başında Adnan Oktar'ın oturduğu görülürken, yanında da en gözde kedicikleri vardı. Fotoğraf karesinde Adnan Oktar dışında başka bir erkeğin olmaması güç göstergesi olarak yorumlandı.

"EN GÜZEL FOTOĞRAFLARDAN BİRİ"

Çok sayıda beğeni ve paylaşım alan fotoğrafın altına kediciklerin "Dünyada olabilecek en güzel resimlerden biri" şeklinde yorumlar yapması da dikkat çekti.

İşte sosyal medyada paylaşılan o fotoğraf;

kedicikler-adnan-oktar-la-actiklari-iftarin-9706230_2568_m.jpg

Kedicikler, Adnan Oktar'la Açtıkları İftarın Fotoğrafını Paylaştı

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Burayı okuyan yüzyılda bir dünyaya mazhar olan sayın muhterem profesör doktor Adnan Oktar müceddiye ve gavs hocaefendi hazretlerinin doğu-batı sentezinden ortaya çıkmış ve tüm antitezleri yok eden hipoteze sahip modern tarikatında üye varsa lütfen beni de aranıza alın, CV'mi hazırladım sizden cevap bekliyorum. :D

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
3 büyük hastahaneden akıl sağlığının normal olmadığı yönünde raporu olan birisinin yaptıklarının haber olması veya tv kanalının olması, islama ve müslümanlığa leke sürecek girişimlerde bulunması ve sakınmaması nasıl bir kinayedir nasıl bir ironidir anlamak güç.