10 Kasım'da CHP'li Belediye Mevlüt Okutup Yemek Dağıtacakmış.

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Mustafa Kemal Atatürk'ün 83. ölüm yıldönümü nedeniyle İzmit'teki camilerde Mevlid-i Şerif okunacağını ve yemek dağıtılacağını duyurdu.

İzmit Belediyesi tarafından Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümü nedeniyle ildeki 19 camide mevlit okunacak ve ardından yemek dağıtılacak.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Etkinlikleri ile ilgili konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Ayasofya’da mevlid okutamadık ama İzmit’teki bütün camilerde büyük önder Mustafa Kemal Atatürk için camilerde mevlid okutacağız, yemek ikramında bulunacağız” ifadesini kullandı.

Kaplan Mevlid-i Şerif okunacak ve yemek verilecek camilere şöyle açıkladı:

whatsapp-image-2021-11-09-at-20.03.40.jpeg

Not: Helal Olsun İzmit Belediyesine. Atatürk'ün ölüm yıldönümünde Kur'an okutup Mevlüt Okutup yemek dağıtacaklarmış. Bunu aslında yapması gerek CHP yönetimidir ama neyse onlar yaparsa Laiklik elden gider flan. İran oluruz Şeriat gelir maazAllah...

Not2: Mesaj içindeki Ayasof'ya Camiin de okutmak isterdik ama okutamadık mesajına takıldım ben. Buradan İBB'ye bir gönderme mi var acaba ?

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Not2: Mesaj içindeki Ayasof'ya Camiin de okutmak isterdik ama okutamadık mesajına takıldım ben. Buradan İBB'ye bir gönderme mi var acaba ?

Ben zaten anlamadım ki ayasofya ibadete mi açıldı siyasete mi açıldı..
Ama geçen sene miydi neydi öyle bir şey yaptı lokma fln dağıttı cemevine gitti..