10.000 tl Monitör Dahil Sistem Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

GürhanYüksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba dostlar, ekranı ağustos 15de, kasayı ise eylül 15'de alabileceğim. Ekranda bu çok kafama yattı GamePower Intense X60 27'' 1ms 165Hz Curved 2K WQHD 2560*1440 RGB Gaming Monitör (Samsung VA Panel) - incehesap.com . Sistem olarak ise Ohm 2757X [FrekansTV] | R5 3500X RX 5700 XT 8G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming PC - incehesap.com (işlemciyi 3600 olarak düşünün) uzun zamandır aklımda bu var ama bu kadar para çıkacakken ailemin cebinden acaba en iyisini alabiliyor muyum bu fiyata diye içimde hep bi kuşku oluyor. Siz ne dersiniz ne önerirsiniz?

GürhanYüksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

GürhanYüksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sistemin amacı nedir? Oyun- render - yayın vb?
Oyun odaklı bi sistem istiyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aman diyeyim o fiyata gamepowerdan uzak durun. 2000 liraya monsterın yeni monitörü var ona yönelebilirsiniz.

Samsung 27 İnç CJG54 QHD 2K 144Hz FreeSync Çerçevesiz Kavisli VA Gaming Monitör | Trendyol bunu da düşünebilirsiniz.
Casper Excalibur E27QHD-G 27" 1 MS 144 Hz 2K QHD LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri böyle bi monitörle karşılaştım şimdi de ne dersiniz

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Oyun odaklı bi sistem istiyorum hocam

Bu sistemi öneririm:

Pc Toplama Sihirbazı

Monitör yine neyse de, kasa için ciddi bir zaman var. Alıma birkaç gün kala buraya yine yazmanızı öneririm.

Bu arada eğer sistem çok acil değilse RTX3000 beklenmesi çok yararınıza olur.

GürhanYüksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu sistemi öneririm:

Pc Toplama Sihirbazı

Monitör yine neyse de, kasa için ciddi bir zaman var. Alıma birkaç gün kala buraya yine yazmanızı öneririm.

Değil, sanırım ben almadan önce çıkacak 3000 serisi de. Tekrar yazarım o zaman teşekkür ederim.

Bu sistemi öneririm:

Pc Toplama Sihirbazı

Ekran fazla mı büyük sanki rahatsız edebilir gibime geldi bi deneyimim olmadığı için boş bi yorum da yapıyor olabilirim ama

Son düzenleme:

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Ya 2k bi ekran alabilir miyim derdindeyim de bu samsung'un 4ms olmasının yan etkisini falan görür müyüm hocam
İnsan gözünün ayırt edebileceği bir fark değil hocam. Espor düşünmüyorsanız rahatlıkla alabilirsiniz. 2k istediğinize göre belli ki competitive oyunlardan ziyade AAA ve filme yöneleceksiniz. Bu yüzden hiçbir zararı olmaz. 4ms monitörle 1ms monitörü yan yana koyup ayırt edebilecek insan yok.