1. Yaş Şerefine Ücrestsiz Üyelik

4ReacTiv

Doçent

Arena-TR adındaki Torrent sitesi 1. yaş günü şerefine ücretsiz üyelik alımını açtı.İsteyen kişiler üyelik alabilirler.

Kendi referans numaramı da verdim.Üye olacak arkadaşlar referansımla olursa sevinirim.

http://www.arena-tr.com/signup.php?referrer=4ReacTiv

Not : Üyelik sadece 1 gün için açıldı.12den sonra kapanacak biran önce alın derim.

4ReacTiv

Doçent
Torrent i bilmeyen yoktur herhalde.(Bilmeyen için Google / Torrent)

Torrent dosyalarının paylaşıldığı bir site.Müzik film ne ararsanız var.Normalde sınırlı kullanıcı ile çalışan bir site ama bu gün üyelik alımını açtılar.

Üye olup Torrent dosyalarını indirebilirsiniz.Bende yeni üye oldum aradığım bir şeyi buldum.

FY2005

Profesör
Pek kullanmam torrent sitelerini ama madem bir günlüğüne açmışlar kaydolayım bende :) Senin referansınla kayıt oluyorum.

Sağol kayıt oldum şimdi tabi senin referansınla... Bi de bişey soracağım.
Bu ne demek :

Not: Multi açılan hesaplar tespit edilip bütün üyelikler silinecektir. Sizler ve arkadaşlarınız için yapılan güzellikleri lütfen olumsuz kullanmayalım.

Deffall

Doçent
Gercekten kalıtelı bır torent sıtesıdır... bole bır sey yapması guzel olmus .... ben zaten üyeyim ondan sorun yok :)

zuntikam

Üyecik
Arena-tr gerek kendi ripledigi birbirinden kalite ripleriyle gerek hizi gerekse sundugu kaliteli seviyeli ve samimi ortamiyla paylasim felsefesini Turkiye ye yerlestirmeye calisan bir torrent sitesidir.
Uyeliklerimiz ve davetiyelerimiz hic bir zaman ucretli olmamistir. Sadece yapilanlara destek amacli isteyenlerin bagis yapacaklari bir kisim mevcuttur.
Birinci yasimizi kutlasak da gerek yonetim kadrosu gerekse uyelerimiz senelerdir torrent dunyasinin icinde olan tecrubeli kisilerden olusmaktadir.
Bugun gun boyunca uyeliklerimiz aciktir.

Ilklerin arenasina herkesi bekleriz.

Saygilarimla

4ReacTiv

Doçent
tşk. 4ReacTiv üye oldum raferansınla ;) diğer siteler gibi, bundada download sınırı varmı ?
Eğer ki upload yapmazsan var.Ama bir yandan upload yaparsan sorun yok.
Sana bir kıyak yapim dedim ama olmadı. Aldığım yanıt şu:Üzgünüm. Bu Siteye Üye Olamazsınız.
Bilemicem.
Not: Multi açılan hesaplar tespit edilip bütün üyelikler silinecektir. Sizler ve arkadaşlarınız için yapılan güzellikleri lütfen olumsuz kullanmayalım.
Bir kişi birden fazla hesap açamıyor.Açarsa kovuluyor.Kuralları böyle...

zuntikam

Üyecik
Sağol kayıt oldum şimdi tabi senin referansınla... Bi de bişey soracağım.
Bu ne demek :

uyeliklerin acik olmasindan dolayi birden fazla hesap acan kisiler oluyor. Bu nedenle boyle bir uyari gectik.
Flood olduysa kusura bakmayin bu soruyu yeni gordum :whistling: