1 Sene Ban Bitmek Üzere Derken Techoçöp????

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Darth Kedy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Mart ayında farklı hesap açmadım, neyi sallayacağım kardeşim sorunlu musun sen?
Mayıs ayında Mart cezası ekleniyor daha ne olsun?
Sorunlu değilim. Attığın resimlerle yazdığın şeyler uyuşmuyor.

Çoklu üyelik hakkında rapor atamadım diyorsun, çoklu üyelik yasağı 7 Mart tarihinde verilmiş. Ancak sen rapor yasağını daha bu cumartesi almışsın, attığın raporları da burada söylemişsin.
Rapor sistemiyle gönderilen şeyler:

- Lütfen bu konuyu kapatın.: Eski PiluX konusu
- Lütfen bu konuyu güncelleyin: Başka eski PiluX konusu
Çoklu üyelik banlarını %95 sistem kendisi tespit edip atıyor, kimsenin seninle uğraştığını sanmıyorum :)

Tekrar söylüyorum, bir forum sitesini farklı bir forum sitelerinde aşağılamak mantıksız bir hareket. Benim de sevmediğim forumlar var, hiçbir yerde yazmıyorum ancak.
Vay vay vay, gene basmış burayı baltaşçılar :D Arkadaş yönetim sisteminin iyi olduğunu sanıp böyle saçma cezalara normalmiş gibi davranıyor herhalde ?
İlki - Arkadaşım konuyu bilmiyorsun bile direkt diğer olaylara atlamışsın.
İkincisi - Benim o forumda 3 tane hesabım var (birini kendi rızam ile kapattım) sen hangi "çoklu üyelik" cezasından bahsediyorsun???
Sizi kaale bile almıyorum, üslubunuzu düzeltin.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Tekrar söylüyorum, bir forum sitesini farklı bir forum sitelerinde aşağılamak mantıksız bir hareket. Benim de sevmediğim forumlar var, hiçbir yerde yazmıyorum ancak.
Yanlış forumda açıldı ve sen daha konuya cevap yazmadan silinmesi için iletişime geçtim.
Rapor cezaları sistemsel değildir. Olayı bilmeden halen yorum yaptığın için Adem'i kaale almadığın gibi ben de seni kaale almıyorum.

Darth Kedy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Yanlış forumda açıldı ve sen daha konuya cevap yazmadan silinmesi için iletişime geçtim.
Rapor cezaları sistemsel değildir. Olayı bilmeden halen yorum yaptığın için Adem'i kaale almadığın gibi ben de seni kaale almıyorum.
Rapor cezalarından bahsetmiyorum, çoklu üyelik cezalarından bahsediyorum.
Çoklu üyelik banlarını %95 sistem kendisi tespit edip atıyor, kimsenin seninle uğraştığını sanmıyorum :)
Biraz daha dikkatli okusan keşke :)

Olayı bilip bilmeden de yorum yapmıyorum, dediğin şeyler belli, attığın şeyler belli. Bunlara göre yorum yapıyorum.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Rapor cezalarından bahsetmiyorum, çoklu üyelik cezalarından bahsediyorum.
Ben de Mart ayı olarak atılan Mayıs ayı çoklu üyelik banı doğru değil diyorum neyi anlamıyorsun? Siteyle iletişim kurmaya çalışıp banları kaldırtmaya çalışıyorum yardımcı da olmuyorlar cevap ta vermiyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...