1 Hafta elveda forum , elveda sdn :(

Bu konuyu okuyanlar

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
Arkadaşlar hepinize iyi günler , sağlıklı günler diliyorum.
Kuzenimin virüs test sonucu Pozitif ''+'' çıktığı için , hem fiziksel hem psikolojik olarak çökmüş durumda ona mesafeli bir şekilde destek olmak için bir süre forumdan uzak kalacağım.
Hepiniz ayrı ayrı muazzam insanlarsınız. Tartışsak da kızışsakta , tatlı olur sert olur , değişmeyecek insanlarsınız. Beni seven sevmeyen herkesle geçirdiğim bu 2.5 yıllık süre zarfında öğrendiklerimle teşekkür eder , öğrettiklerimle gurur duyuyorum.
Allah'a emanet olun Kendinize çok ama çok dikkat edin tekrar görüşmek dileğiyle :(

Biraz temelli gidiyormuş gibi bir konuşma olmuş affınıza sığınırım cümlelerimi seçemedim :(

Tekrar dile getirmek istiyorum
#EVDEKAL

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
Durumu nasıl kuzeninin. Bu arada geçmiş olsun.
Saol teşekkür ederim kardeşim
Durumu şuanlık iyi teyzemden öğrendiklerime göre nefes almakda çok zorlanıyor şuan hastanede tıbbi destek görüyor . Psikolojik olarak çok kötü durumda olduğu için uzman ile görüşüyorlar , baya kendini kaybetmiş toparlayacağız inşallah bende gidiyorum yarın yanına :(

EmirrimE

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Saol teşekkür ederim kardeşim
Durumu şuanlık iyi teyzemden öğrendiklerime göre nefes almakda çok zorlanıyor şuan hastanede tıbbi destek görüyor . Psikolojik olarak çok kötü durumda olduğu için uzman ile görüşüyorlar , baya kendini kaybetmiş toparlayacağız inşallah bende gidiyorum yarın yanına :(
Allah şifa versin en yakın zamanda kendine gelip düzelir İnşallah :(

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,987
Geçmiş olsun. Yeniden aramıza katılıp durumundan haberdar edersin bizi umarım.

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
Büyük geçmiş olsun, Allah şifa versin. Önce sağlık tabi ki. Tekrar bekleriz.
Kuzenin kaç yaşında ve kronik bir rahatsızlığı var mı? Allah şifa versin tez zamanda düzelir inşallah.
Hepinize çok teşekkür ederim inşallah .
Forumdaki bu güzel , hoş ortamdan vazgeçmem zaten kesinlikle döneceğim .
Kuzenim 17 yaşında kronik rahatsızlığı yok diye biliyorum. Elimden ne gelirse yapacağım inşallah atlatacağız Allah kimsenin başına vermesin , herkes çok dikkat etsin arkadaşlar , kuzenimde diyordu ki ne olucak 70 milyondan beni mi bulucak ?
Şakaya gelmez , asla gelmez. Çıkmayın evden sabredin sizin başınnıza gelmesin . Dikkatli olun kendinize çok dikkat edin .

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Hepinize çok teşekkür ederim inşallah .
Forumdaki bu güzel , hoş ortamdan vazgeçmem zaten kesinlikle döneceğim .
Kuzenim 17 yaşında kronik rahatsızlığı yok diye biliyorum. Elimden ne gelirse yapacağım inşallah atlatacağız Allah kimsenin başına vermesin , herkes çok dikkat etsin arkadaşlar , kuzenimde diyordu ki ne olucak 70 milyondan beni mi bulucak ?
Şakaya gelmez , asla gelmez. Çıkmayın evden sabredin sizin başınnıza gelmesin . Dikkatli olun kendinize çok dikkat edin .
Sizde dikkat edin kendinize, kolaylıklar diliyorum.

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
Sizde dikkat edin kendinize, kolaylıklar diliyorum.
Bende çok dikkat edeceğim sayın mod.'um
bu ürünü sipariş verdim zaten gelene kadar normal maskelerle idare edeceğim .
Gerçekten ben çok etkileniyorum böyle şeylerden ya
Çocuk her her saat anne ölürmüyüm ki diye soruyomuş , çok acı bi durum yanına gidince güzel bir şekilde motive etmeye çalışacağım . İnşallah kazasız belasız döner evine .

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Geçmiş olsun. Allah şifa versin.

EndlessAbys

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
39
Geçmiş olsun , gerçekten çok değişik hissettim kendimi ya kuzenin değilde biz olsaydık ? Gerçekten korkulacak bir virüs hafife almamak lazım tekrardan geçmiş olsun sizde dikkat edin kendinize

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Çok geçmiş olsun, sizi güzel haberlerle tekrar aramıza bekliyoruz.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
İnşallah durumu hep iyi olur iyileşir. Geçmiş olsun.

EndlessAbys

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
39
Son durum ne acaba ? En son salı günü aktif olmuşsun 1 hafta dedin hala dönmedin sana da mı bulaştı acaba ? Merak etmedim değil doğrusu.

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
Durumu nasıl kuzeninin. Bu arada geçmiş olsun.
Büyük geçmiş olsun, Allah şifa versin. Önce sağlık tabi ki. Tekrar bekleriz.
Geçmiş olsun çok üzücü bir durum :(
Geçmiş olsun. Allah şifa versin.
Geçmiş olsun , gerçekten çok değişik hissettim kendimi ya kuzenin değilde biz olsaydık ? Gerçekten korkulacak bir virüs hafife almamak lazım tekrardan geçmiş olsun sizde dikkat edin kendinize
Çok geçmiş olsun, sizi güzel haberlerle tekrar aramıza bekliyoruz.
İnşallah durumu hep iyi olur iyileşir. Geçmiş olsun.
Arkadaşlar konuyla ilgilenen ve iyi dileklerini ileten herkese teşekkür ederim . Kuzenim virüs yendi :)
Size virüs hakkında kendi gözlemlerimle yola çıkarak bir kaç bilgi vermek istiyorum .
İlk gittiğimde doktor nefes alış verişinin %40 oranında olduğunu söylemişti .
Sonraki günlerde kuzenimin boğazında birşey hissettiğini sanki bişey yutuyormuş ta boğazında kaldığını söylüyordu . Doktor ise virüsün boğaz kısmından akciğere doğru geçtiğini bu süreç boyunca hissedeceğini söyledi . 4. günde anlık nefes kesilmeleri yaşadı fakat hızlı destek sayesinde nefes yolunu açarak bu sorunu da ortadan kalkdırdık . Bu günler boyunca çok ağır tedavi gördü burada açıklamayacağım. 5. gün doktor akciğerinden virüsü attığını hastalığa karşı güçlü kaldığını belirtti ve eve gitmesi için izin verdi . 15 gün evden çıkmamasını ve verdiği birkaç ilacı düzenli bir şekilde kullanmasını belirtti. size kısa bir özet geçtim süreç oldukça uzundu . Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese tekrardan teşekkür ederim . Hayırlısıyla bunu da atlattık . Herkese iyi günler , güzel haftasonları dilerim.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Arkadaşlar konuyla ilgilenen ve iyi dileklerini ileten herkese teşekkür ederim . Kuzenim virüs yendi :)
Size virüs hakkında kendi gözlemlerimle yola çıkarak bir kaç bilgi vermek istiyorum .
Sonraki günlerde kuzenimin boğazında birşey hissettiğini sanki bişey yutuyormuş ta boğazında kaldığını söylüyordu . Doktor ise virüsün boğaz kısmından akciğere doğru geçtiğini bu süreç boyunca hissedeceğini söyledi . 4. günde anlık nefes kesilmeleri yaşadı fakat hızlı destek sayesinde nefes yolunu açarak bu sorunu da ortadan kalkdırdık . Bu günler boyunca çok ağır tedavi gördü burada açıklamayacağım. 5. gün doktor akciğerinden virüsü attığını hastalığa karşı güçlü kaldığını belirtti ve eve gitmesi için izin verdi . 15 gün evden çıkmamasını ve verdiği birkaç ilacı düzenli bir şekilde kullanmasını belirtti. size kısa bir özet geçtim süreç oldukça uzundu . Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese tekrardan teşekkür ederim . Hayırlısıyla bunu da atlattık . Herkese iyi günler , güzel haftasonları dilerim.
Çok Sevindik!

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Geçmiş olsun, atlatmasına çok sevindim. :)

Son mesajlar