Öneri 1 aylık korku oyunu projem

Bu konuyu okuyanlar

Latifxd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Kendime bir ay süre verip böyle bir şey yaptım. Hazır asset kullandım ve kısa bir oyun oldu ama tam hali gelebilir. İndirip oynamak isterseniz eğer, oynadıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler:)

Şükür - Google Drive

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Kendime bir ay süre verip böyle bir şey yaptım. Hazır asset kullandım ve kısa bir oyun oldu ama tam hali gelebilir. İndirip oynamak isterseniz eğer, oynadıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler:)

Şükür - Google Drive
Source kullanamazmısınız hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cry of Fear gibi çok güzel örnekler var.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Yine cinli bir şey herhalde. Yetersiz ışıklandırma ve ani çıkan görseller ile ben de kendimi korku ustası ilan edebilirdim. Biraz daha yaratıcı bir şeyler denemeni öneririm.

Latifxd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Yine cinli bir şey herhalde. Yetersiz ışıklandırma ve ani çıkan görseller ile ben de kendimi korku ustası ilan edebilirdim. Biraz daha yaratıcı bir şeyler denemeni öneririm.
Bu tür oyunlar oynamayı sevdiğim için böyle bir şey yapmaya karar verdim. Usta olmanı engelleyen bir şey yok kral :)

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
350
Bu tür oyunlar oynamayı sevdiğim için böyle bir şey yapmaya karar verdim. Usta olmanı engelleyen bir şey yok kral :)
Hocam eline sağlık, profesyonel bir oyun yapımcısı olmadığını göz önüne alırsak ortaya çıkardığın iş oldukça iyi. Yukarıdaki arkadaşı çok takma, neden sürekli negatif yorumlar yaptığını anlamış değilim. Benim konuma da negatif yorum yaptı ve nedenini sorunca dönüş yapmadı.
Ayrıca web tasarım konusunda kendimi geliştirdiğimde senin oyuna bir web site tasarlamayı deneyebilirim :D

Latifxd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Hocam eline sağlık, profesyonel bir oyun yapımcısı olmadığını göz önüne alırsak ortaya çıkardığın iş oldukça iyi. Yukarıdaki arkadaşı çok takma, neden sürekli negatif yorumlar yaptığını anlamış değilim. Benim konuma da negatif yorum yaptı ve nedenini sorunca dönüş yapmadı.
Ayrıca web tasarım konusunda kendimi geliştirdiğimde senin oyuna bir web site tasarlamayı deneyebilirim :D
Hocam düşüncelerin için teşekkür ederim. Oyunu geliştirip steam'de yayınlamayı düşünüyorum. Ondan sonra ben de 3d model ve web tasarıma uğraşıcam. Umarım başarılı olursun.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
350
Başarılarınızın devamını dilerim

zypixeloffical

Asistan
Reaksiyon puanı
91

Şükür - Google Drive
hocam elinize sağlık fotoğraflarda nasıl bir oyun olduğunu biraz biraz anladım güzele benziyo tanrı işinizi rast getirsin umarım iyi bir oyun olur

Latifxd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
hocam elinize sağlık fotoğraflarda nasıl bir oyun olduğunu biraz biraz anladım güzele benziyo tanrı işinizi rast getirsin umarım iyi bir oyun olur
Teşekkür ederim hocam. Oynarsanız sevinirim.

Hayırlı olsun hocam.
Bir şey sormak istiyorum; steam'a oyun yüklerken para istiyor mu ? Google play oyun yüklerken ilk sefer için 20 dolar istiyordu.
Evet hocam 1430 TL verdim ben.

Latifxd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

zypixeloffical

Asistan
Reaksiyon puanı
91

Şükür - Google Drive
hocam bir şey sorcamda oyunun ismi nedir oyununza azda olsa bir katkım lur belki bide 1 2 sorum olacaktırda
oyunun içerisinde korku sesi varmıdır daha fazla korku olması için yoksa normal ses efectlerimi vardır
bide birazcık bütçeniz varsa reklam vermenizi öneririm youtube gibi yerlere

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Hikaye traileri hocam çünkü.

Evet hocam fazla ama yapacak bişey yok.
Hayırlı olsun çıkınca bakarım. Hikaye trailer olduğunu biliyorum sadece keşke oyundan da birkaç sahne efekt görseydik diye demiştim.

Latifxd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
hocam bir şey sorcamda oyunun ismi nedir oyununza azda olsa bir katkım lur belki bide 1 2 sorum olacaktırda
oyunun içerisinde korku sesi varmıdır daha fazla korku olması için yoksa normal ses efectlerimi vardır
bide birazcık bütçeniz varsa reklam vermenizi öneririm youtube gibi yerlere
Oyunu adı şükür hocam.
steam linki: Korku sesleri de var normal sesler de var hocam.
İlgin için teşekkür ederim.

Hayırlı olsun çıkınca bakarım. Hikaye trailer olduğunu biliyorum sadece keşke oyundan da birkaç sahne efekt görseydik diye demiştim.
Eyvallah hocam teşekkür ederim.