1 ay içinde yeni akıllı saat çıkmazsa Bugün akıllı saatimi alıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

hiyr

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Evet arkadaşlar huawei watch fit almaya karar verdim + bluetooht kulaklık alıp telefona gerek kalmadan sporumu yapabileceğim.
Peki 1 ay içinde yeni akıllı saat çıkma yüzdesi nedir ? Çıkar mı ?

kayacaN0

Asistan
Reaksiyon puanı
220
Evet arkadaşlar huawei watch fit almaya karar verdim + bluetooht kulaklık alıp telefona gerek kalmadan sporumu yapabileceğim.
kesinlikle yeni akıllı saatler çıkar bu sene. Apple Samsung Huawei vs. akıllı saatler çıkartırlar. Ama 1 ay içerisinde çıkartmazlar gibi.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Yeniler çıkar ama hangi bütçeye çıkar özellikleri ne olur belli değil. Bekleme imkanınız mı?

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
net çıkar ama hangi marka pahalı olabilir

hiyr

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Yeniler çıkar ama hangi bütçeye çıkar özellikleri ne olur belli değil. Bekleme imkanınız mı?
yani çok sabırsızımdır bu konularda yeni ürün alma konusunda ama bilemedim bir an önce de spora başlamam gerekiyor yani spor için alıyorum. Eğer 1 ay daha beklersem büyük ihtimalle 2-3 kilo alabilirim gibi

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
yani çok sabırsızımdır bu konularda yeni ürün alma konusunda ama bilemedim bir an önce de spora başlamam gerekiyor yani spor için alıyorum. Eğer 1 ay daha beklersem büyük ihtimalle 2-3 kilo alabilirim gibi
Spora başlayınca illa akıllı saat mi gerekiyor?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
1 ay içerisinde çıkacağını sanmıyorum ama çıkacaktır.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Fit 3 çıkacak diye biliyobiliyorum. Ben Fit2'mden memnunum da.

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Spor için akıllı saat mi alınır Allah Allah. Paranızı daha güzel yerlere harcayın.

hiyr

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Niyeymiş? Eskiden insanlar spor yaparken akıllı saati yoktu kasları mı eridi?
Çok saçma bir düşünce spor için akıllı saat.
Ben size böyle bir şey sormadım sizde neden gerkesiz yere cevap veriyorsunuz acaba . sadece size yeni akıllı saat çıkar mı diye sordum gereksiz yere cevap vermeyin lütfen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha da cevap vermem özellikle umut çelik size soru soruyorum hemen konuyu saçma yerlere çekiyorsunuz