1.5 Yıllık aşk hikayemin, bitişi ! Bu aşk çok can yakacak ! (33 Part..)

Bu konuyu okuyanlar

Teemo

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar @AlicanKocaoglu adı ile yazan kişi ben değilim. Tokatcılık falan yapacak heralde :D
Ben evleneli 5 Yıl oluyor tabi ki bir başkası ile. Hayatımda bu kadar saçma bir şeye takıldığım için gülüyor geçiyorum. Hayat yaşamaya değer :) Bunca sene sonra beni buraya login eden bloğuma gelip yorum atan arkadaşlara selam olsun.

camn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Başka bir forumda günü birlik yazıyordum
orda baya yardımcı oldu arkadaşlar 700 800 yorum 12k hit falan aldım sağolsun her biri yardımcı oldular
hatta bir arkadaş ta istanbuldan arabasıyla geldi yanıma içtik falan :)
yaşanmıştır ben ordaki arabayım

sedatistan

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Lan sana ne yazsam bilemedim.
Kardeşim öncelikle çok güzel yazmışsın resmen film izler gibi bi solukta okudum.
Derken kendimle özdeşleştirdim demek ki her erkek iyi kötü böyle bir deneyim yaşıyormuş.
Herkesin aklında yarım kalan ilişkileri..
Buradaki en büyük hatan kızla "uyumak" olmuş.Heleki kendini bilmediğin yaşlarda.Sen ne kadar ateşle barut desende yapmayan yapmıyor kardeşim.Sende hata olduğunun farkındasın ama ne yazıkki bu durumu değiştirmiyor.Bir adamı öldürdükten sonra hatalıyım kusura bakma diyerek herşeyi düzeltemiyorsun.
Bunu neden söylüyorum başkasının hataları da sana gelebilir.Hazırlıklı ol yani.

Ama genel olarak evet o yaşlarda özellikle "kızların sağı solu belli olmuyor" derlerdi ben sorun benimkinde sanıyordum ama seninkinde de aynı olayları görünce demek ki genel bir durum bu kızlarda diye düşünmeye başladım.

Tabi bu kadar şey yaşadıktan sonrada güven meselesi problem oluyor.Sonra gelde birine kendini teslim et.Malesef.

Ama genel olarak okunmaz bu kadar çok yazı dediğim şeyi bana merakla okutturdun.

Bir diğer merak konumda şimdi napıyon lan? içiyon mu hala!

Teemo

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Reis yukarıda yazdım en son ne yaptığımı :D
Arkadaşlar @AlicanKocaoglu adı ile yazan kişi ben değilim demiş ya kızla barıştık hikayeyi anlatabilirim diye niye böyle bişey yazmış anlamadım. Tokatcılık falan yapacak heralde :D Ben bu metnin bulunduğu her yerden silmiştim burası kalmış :D
Ben evleneli 5 Yıl oluyor tabi ki bir başkası ile. Hayatımda bu kadar saçma bir şeye takıldığım için gülüyor geçiyorum. Hayat yaşamaya değer :) Bunca sene sonra beni buraya login eden bloğuma gelip yorum atan arkadaşlara selam olsun.

sedatistan

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Reis yukarıda yazdım en son ne yaptığımı :D
Arkadaşlar @AlicanKocaoglu adı ile yazan kişi ben değilim demiş ya kızla barıştık hikayeyi anlatabilirim diye niye böyle bişey yazmış anlamadım. Tokatcılık falan yapacak heralde :D Ben bu metnin bulunduğu her yerden silmiştim burası kalmış :D
Kızla barışıp sonra başkasıyla mı evlendin?
Ne iş yapıyorsun şimdi?

Teemo

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızla barışıp sonra başkasıyla mı evlendin?
Ne iş yapıyorsun şimdi?
Yok reis kızla falan barışmadım hikaye oldu gitti o :) Bi başkasıyla evliyim gayette mutlu bir hayatım var çocukça şeyler çok takılmamak gerek fazla büyütüyor insan o yaşlarda.
Yazılım şirketim var şuan.

Tabii ki hayat hep acı yüzünü göstermeye devam etti..
Annemi anneannemi ve dayımı trafik kazasında 2015 yılında kaybettim.
Serseri mayın gibi sürüklenirken, hayata tekrar bağlandım.
Bir çok zorlukla karşı karşıya kalabilirsiniz, kalacaksınızda. Ama nefes aldığınız sürece her şey geçiyor dostlar.

Son düzenleme:

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,033
Niye her konunun altında var bu? Kitap gibi yazmışın derslerden sonra okuyayım bari.

Rpean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hepsini okudum içim yandı.

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
180
Ben bu yazıyı okumuştum yıllar önce ahahajsisiskdkd yazık kafama

kayacaN0

Asistan
Reaksiyon puanı
210
Ya yarın sınav var ve ben bunu okuyorum neyse part 14de kaldım yarın okurum

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
19,886
Arkadaşlar eski hesaplarımın parolasını unuttum. Teemo ve alican adlı hesaplarımı bulamıyorum.

İsterseniz hikayeni kaldığım yerden anlatayım. :D

Eski hesaplarımdan yazan olursa onlara inanmayın :D asshdhhsha

Little Cat

Dekan
Reaksiyon puanı
10,360
Kitap gibi okuyoruz bakalım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kitap gibi okuyoruz bakalım.