1-3 yıl içinde laptop alacağım, Öneri alabilir miyim ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
20
arkadaşlar ben Laptop alacağım , öğrenciyim . Öyle aman aman oyun oynamam , ama bazen takıyorum oyuna :) neyse işte canlı ders,(ki bu önemlilik teşkil ediyor, çünkü benim annem de öğretmen, o da canlı ders yapacak, ama sadece canlı ders, başka bir şey değil) tyani kısacası Ram'i fazla, SSD olan, ekran yenileme hızı iyi olan bir laptop arıyorum, eleştiriye açık birsürü laptop önerebilirsiniz, ama şu an laptop piyasası uçtuğu için 1-2 yıl içerisinde alacağım, hem de şimdi çıkan laptoplar ucuzlamış olur :) . Yani kısacası güçlü ve rami fazla bir laptop arıyroum bütçem 7-8 bin tl , Ama ucuzlayınca alacağım .

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
1-2 yıl içinde alacaksan neden şimdi önerelim? Fiyat farkı olacak, donanım farkı olacak...

hakancoskun4891

Müdavim
Reaksiyon puanı
757
Ucuzlayacağını bilemezsiniz, belki pahalılaşır. En iyisi laptopu alacağınız zaman konuyu açın

Reaksiyon puanı
20
Ucuzlar diye düşündüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam hakan abi

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
arkadaşlar ben Laptop alacağım , öğrenciyim . Öyle aman aman oyun oynamam , ama bazen takıyorum oyuna :) neyse işte canlı ders,(ki bu önemlilik teşkil ediyor, çünkü benim annem de öğretmen, o da canlı ders yapacak, ama sadece canlı ders, başka bir şey değil) tyani kısacası Ram'i fazla, SSD olan, ekran yenileme hızı iyi olan bir laptop arıyorum, eleştiriye açık birsürü laptop önerebilirsiniz, ama şu an laptop piyasası uçtuğu için 1-2 yıl içerisinde alacağım, hem de şimdi çıkan laptoplar ucuzlamış olur :) . Yani kısacası güçlü ve rami fazla bir laptop arıyroum bütçem 7-8 bin tl , Ama ucuzlayınca alacağım .
Hocam yıllar sonra almayı düşündüğünüz şey için şimdiden öneri almak sizce de mantıksız değil mi? Siz alana kadar kim bilir hangi modeller çıkar, kur değerleri nasıl olur? Lütfen yani mantıklı konular açalım.

Reaksiyon puanı
20
Yani aslında sadece direk fiyatı düşünce alacaktım, yani belki ileriki zamanlarda düşer , belki 2 gün sonra, ben önerimi alayım da sonra fiyatı yükselince kaçırmayayım diye :/