1.250 ₺ bandında 2019 HUAWEİ Y5 Mİ-Y6 MI-Y7 Mİ ?

Hangi huawei modeli ?

• y7 2019

• y62019

• y52019

• Başka modellere yönel

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Konuya gelen herkese merhabalar öncelikle huawei telefon almak istiyorum ama 2019 Y SERİSİ hangi telefonu alsam karar veremedim benim için pubg sorun değil lite dada oynarım sadece tatminkar olsun y serilerinin benim için önemli yanı yeni teknolojilere ayak uydurması sizce hangisini seçmeliyim ?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Konuya gelen herkese merhabalar öncelikle huawei telefon almak istiyorum ama 2019 Y SERİSİ hangi telefonu alsam karar veremedim benim için pubg sorun değil lite dada oynarım sadece tatminkar olsun y serilerinin benim için önemli yanı yeni teknolojilere ayak uydurması sizce hangisini seçmeliyim ?

1400'e çıkabilirsen M20 çok iyi olur, mevcut durumda ben de Redmi Note 6 Pro öneririm. Huawei'nin lite ve y modellerini almayın, hepsi çöp.

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Y6 2018 modelini aldık çok pişman olduk. Y serisi bence sorunlu gibi. Bence Huawei'in diğer modellerine bakın. P Smart yahut Honorlar.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
hiçbiri
Huawei'nin hiçbir orta segment cihazı alınmaz Y,P Smart ve Lite modellerden uzak dur derim Huawei alacaksan amiral gemisi almalısın ama o kadar bütçen olmadığı için sana önereceğim telefon Galaxy M20 olur veya Honor 10 Lite'da alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

1400'e çıkabilirsen M20 çok iyi olur, mevcut durumda ben de Redmi Note 6 Pro öneririm. Huawei'nin lite ve y modellerini almayın, hepsi çöp.
Huawei alacaksam amiral gemisi alırım konu sahibi bütçesini arttırabilseydi Mate 10 Pro önerirdim özellikle mocha brown ve mavi rengine bayılıyorum

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
hiçbiri
Huawei'nin hiçbir orta segment cihazı alınmaz Y,P Smart ve Lite modellerden uzak dur derim Huawei alacaksan amiral gemisi almalısın ama o kadar bütçen olmadığı için sana önereceğim telefon Galaxy M20 olur veya Honor 10 Lite'da alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Huawei alacaksam amiral gemisi alırım konu sahibi bütçesini arttırabilseydi Mate 10 Pro önerirdim özellikle mocha brown ve mavi rengine bayılıyorum
Açıkçası Honor 9X'in çıkmak üzere olduğu bir zamanda Mate 10 Pro önermem. IP67 ve gece çekimi artısı olabilir ama işlemci performansı olarak 9X'in geçeceği eskiyen bir cihaz

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Açıkçası Honor 9X'in çıkmak üzere olduğu bir zamanda Mate 10 Pro önermem. IP67 ve gece çekimi artısı olabilir ama işlemci performansı olarak 9X'in geçeceği eskiyen bir cihaz
ikisi aynı segmentte bile değil Mate 10 Pro amiral gemisi Honor 9x orta üst segment bir cihaz ayrıca Kirin 970 hala performanslı bir işlemci konu sahibinin P30 Pro veya Mate 20 Pro alacak durumu yok bütçesini arttırabilirse Mate 10 Pro üzmez tek bir sorun var oda güncelleme desteği biter mi bitmez mi muallak

hak4nxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İthalatçı garantili sorun olmazsa Mi A2 Lite alabilirsin

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Y serisi nine-dede telefonu benim gözümde. Büyük beklentiniz olmasın.

Ama bu fiyat bandında ithalatçı garantili daha güzel alternatifler var.

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Tekrardan merhabalar öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim bu konu yerine yeni açtığım konuya hepinizi bekliyorum...