1.000 - 1.500 tl ye gta 5 watch dogs farcry 4 kaldıracak sistem

Bu konuyu okuyanlar

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
öncelikle letgodan 2. el ps3 alıyorsunuz en az 1 kol olmalı(modeli size kalmış ama ben super slim i tercih ediyorum) yaklaşık 800 tl civarlarında ps3 ler 1 tanede ucuzundan monitör alın sonra monitörde hdmi girişi yoksa hdmi to vga dönüştürücü + Usb girişi çoğaltıcı alın burası toplam 1400 tl falan tutar (tahminimce) (şuan bu yazıyı 3.000 tl lik pc ile yazıyorum ama özellikleri çok kötü) birde ucuza kulaklık veya hoperlör alırsınız onuda bağlarsınız genellikle 2. el ps3 ler kırık olur kırık ise internetten multiman yükleyin flash a atın sonra internette bazı yerlerde örneğin Full Torrent Oyun indir - Torrent Download - PS4 & XBOX Destek Forumu bu site den ps3 oyunları indirin nasıl kuralacağını bilmiyorsanız yine youtubeden bakın kırık değilse kırdırıp oyun yüklettirin (ps cafelerde mesela)( benim dayım 18 tane oyunu 90 tl ye yükletmişti) (tanesi 5 tl den ) sonra hepsinin nasıl takılacağını youtubeden bakabilirsiniz çünki ben burdan yazarsam çok uzun olur ve ucuza klavye ve mause alın onları bağlamayı youtubeden bakın yine hiç kasmadan gta 5 oynayın bence güzel fikir saçma bulanlar aşağıya yazsın