Yardım 0x8007045D hatası

Bu konuyu okuyanlar

rcpnl64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
herkese selamlar. windows xp olan pc ye usb ile windows 7 ultimate yüklerken yükleme %40 civarlarında sürekli "Windows gerekli dosyaları yükleyemiyor. kurulum için gerekli olan tüm dosyaların mevcut olduğundan emin olun ve kurulumu yeniden başlatın. hata kodu: 0x8007045D" hatası veriyor. formatlamadan üstüne yazmaya çalışıyorum olmuyor. windows xp ye dönmeye çalışıyorum olmuyor. bu sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
herkese selamlar. windows xp olan pc ye usb ile windows 7 ultimate yüklerken yükleme %40 civarlarında sürekli "Windows gerekli dosyaları yükleyemiyor. kurulum için gerekli olan tüm dosyaların mevcut olduğundan emin olun ve kurulumu yeniden başlatın. hata kodu: 0x8007045D" hatası veriyor. formatlamadan üstüne yazmaya çalışıyorum olmuyor. windows xp ye dönmeye çalışıyorum olmuyor. bu sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen?
USB'ye .iso'yu yeniden yaz. iso bozulmuş.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
teşekkür ederim hocam. peki bozuk olmayan windows iso dosyayı nereden bulabilirim? varsa linkini yollar mısınız?
Hocam ilk başta .iso'yu yeniden yazdırın.Eğer yeniden bir hata alırsanız eğer;
64 Bit - Google Drive x64 Ultimate .iso'su.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde HDD'de sorun olma ihtimalide yüksek ?

rcpnl64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam ilk başta .iso'yu yeniden yazdırın.Eğer yeniden bir hata alırsanız eğer;
64 Bit - Google Drive x64 Ultimate .iso'su.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde HDD'de sorun olma ihtimalide yüksek ?
Anlıyorum. Ama hocam pc 32 bit. Sizden rica etsem windows 7 iso x86 bulabilir misiniz? Eeee hard diskte bir problem yok benim bildiğim

rcpnl64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sistem nedir hocam ?
Hocam sorunu buldum galiba. Başka bir hard diske yazdırmayı denedim oldu. Ama ilk yazdırmaya çalıştığım hard diske ulaşmaya çalıştığımda ise "bootmgr eksik yeniden başlatmak için ctrl+alt+del" hatası veriyor. Ne yapmalıyım sizce?

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Hocam sorunu buldum galiba. Başka bir hard diske yazdırmayı denedim oldu. Ama ilk yazdırmaya çalıştığım hard diske ulaşmaya çalıştığımda ise "bootmgr eksik yeniden başlatmak için ctrl+alt+del" hatası veriyor. Ne yapmalıyım sizce?
Hocam bootmgr denen şey, bilgisayarınız açılınca Windows'un açılmasını sağlıyor. Bu yeni yani UEFİ sistemlerde boot.efi olarak geçiyor. Muhtemelen isonuzda eksik var. Hangi Windows 7 sürümünü yükleyeceğinizi söylerseniz ona göre link paylaşacağım.

rcpnl64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam bootmgr denen şey, bilgisayarınız açılınca Windows'un açılmasını sağlıyor. Bu yeni yani UEFİ sistemlerde boot.efi olarak geçiyor. Muhtemelen isonuzda eksik var. Hangi Windows 7 sürümünü yükleyeceğinizi söylerseniz ona göre link paylaşacağım.
Hocam elimde samsung 500 gb hdd var (normalde windows yüklemeye çalıştığım hdd) ve seagate 240 gb hdd (samsunga yükleyemediğim isoyu buna kurmayı başardım). Yani iso da bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama yine de bana windows 7 ultimate iso lazım. Link paylaşırsanız sevinirim.

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Hocam elimde samsung 500 gb hdd var (normalde windows yüklemeye çalıştığım hdd) ve seagate 240 gb hdd (samsunga yükleyemediğim isoyu buna kurmayı başardım). Yani iso da bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama yine de bana windows 7 ultimate iso lazım. Link paylaşırsanız sevinirim.
http://www.marksoft.com.tr/tools/Windows7/tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x86_dvd_u_677484.iso Bu linki tarayıcıya yapıştırarak indirebilirsiniz ultimate 32 bit isosudur ve güvenlidir.

rcpnl64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Son düzenleme: