0-1000 TL Arası Telefon Önerileri

gsmert46

Üyecik
Merhaba Arkadaşlar;

Belirtiğim Fiyat Niteliğin'De Kamerası ve Performansı en iyi olan Telefon önerir misiniz ?

Benim Araştırdığım aklıma yatanlar şu Telefonlar var
General Mobile 5 PLUS
Asus Zenfone 2 Laser
Sony Xperia C4

Bilmediğim iyi telefon varsa bunlardan önerilerinizi bekliyorum
Genellikle Manzara Fotoğrafı çekmeyi seven bir İnsanım Kamerasın'da sıkıntı yaratmayacak Bir kaç Belli başlı oyunlarda performans sıkıntısı yaratmayacak bir telefon arıyorum TEŞEKKÜRLER

Ɲevermore

Profesör
GMD 5 Plus ya da Xperia M5 . M4 Aqua'yı kesinlikle önermem hafıza konusunda berbat bizim bir arkadaş kullanıyor 8 gblık alandan kendisine 4 gblık alan kalıyor.

Körebe

Üyecik
Meizu diye bi markayı burda keşfettim genel olarak iyi görünüyor ama donanım ve yazılım konusunda bilgim yok o yüzden gerçekten iyi bir telefon mu bilmiyorum. Bende senin gibi bu aralıklarda bir telefon arıyorum eğer bu markayla ilgili bilgin varsa ya da var olan biri varsa fikrini paylaşırsa memnun olurum :) GM beş güzel gibi duruyor eğer çok yoğun bir kullanıcı değilsen düşünebilirsin ben düşünüyorum:)

gsmert46

Üyecik
Meizu diye bi markayı burda keşfettim genel olarak iyi görünüyor ama donanım ve yazılım konusunda bilgim yok o yüzden gerçekten iyi bir telefon mu bilmiyorum. Bende senin gibi bu aralıklarda bir telefon arıyorum eğer bu markayla ilgili bilgin varsa ya da var olan biri varsa fikrini paylaşırsa memnun olurum :) GM beş güzel gibi duruyor eğer çok yoğun bir kullanıcı değilsen düşünebilirsin ben düşünüyorum:)

Senin aklında hangi telefon var
ben kamerası iyi olsun istiyorum
ama oyun oynarken'de kasmasın zaten 1-2 oyun falan oynarım aspahlta kasacaksa almam zaten

gsmert46

Üyecik
GM 5 var da henüz karar veremedim sen gibi araştırıyorum

bu fiyata göre bence özellik performans bakımından gm 5 en mantıklısı shiftdeletenin general mobil teknikservisiyle ilgili çektiği videoda'da teknik servisin bir sıkıntısı olmadığını gösteriyor hatta 1 saate geri veriyorlar

hem son güncellemeri saniyesinde alıyor ama kamera benim için önemli olduğu için tek duraksadığım yer orası

ErwinSmith

Rektör
Onursal Üye
Piyasadaki bütün incelemeleri yorumlari inceledim.
Gm 5 plus 1000 liraya kadar genel anlamda en performansli ve en dengeli cihaz

Merhaba Arkadaşlar;

Belirtiğim Fiyat Niteliğin'De Kamerası ve Performansı en iyi olan Telefon önerir misiniz ?

Benim Araştırdığım aklıma yatanlar şu Telefonlar var
General Mobile 5 PLUS
Asus Zenfone 2 Laser
Sony Xperia C4

Bilmediğim iyi telefon varsa bunlardan önerilerinizi bekliyorum
Genellikle Manzara Fotoğrafı çekmeyi seven bir İnsanım Kamerasın'da sıkıntı yaratmayacak Bir kaç Belli başlı oyunlarda performans sıkıntısı yaratmayacak bir telefon arıyorum TEŞEKKÜRLER
liste de en dengeli gm 5 plus var...

FOM

Profesör
Onursal Üye
General Mobile 5 PLUS 1000tl bandında performans tasarım ve kamera olarak iyi bir cihaz ama tek sorunu bence batarya

mendogan

Üyecik
Hiç düşünmeden gm 5 plus derim 1000 tl ye bu fiyatta bu özellikte telefon bulursan git onu al (biliyorum egea reklamı ;))