Dünyada ne kadar video sitesi var hepsinden video indirebilecek program arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
download helper ve download toolbar kullandım site site test ettim her siteden indiremiyor malesef aklınıza gelebilecek her video sitesinden video indirebilinecek bir program var mı bildiğiniz?

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Online Video Hunter Professional diye bir program var 800 ile 1000 arası video sitesinden indiriyormuş kullanıyorum ama kaç site bilmiyorum buradan bakabilirsiniz.

Uygun olmayan sitelerde mevcutmuş orada linki kaldırıyorum isminden arayınız

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Clipfinder kısıtlı bir alana hitap ediyor. Tube Hunter diye aratın bulursunuz. Ayrıca Orbit Downloader ın grab++ fonksiyonu da işinizi görebilir :)

mylegend

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Size bir program önermeyeceğim ama Firefox eklentisi önerebilirim. sadece firefox üzerinde çalışır. Flasgot adlı eklentiyi browserine kur. Bu eklenti web sitesi desteklemez uzantı destekler. Mesela (.flv .mov .avi .3gp .mp4 .divx .... ) gibi uzantıların tarayıcı üzerinde çalıştığını görünce hemen sana linki verir ve indirirsin. Yalnız bunun için birde Flasget 2.0 kurman gerekiyor. Eklentiyi ve FLashgeti kurdun. şimdi ne yapacaksın. faceboka girdin mesela herhangi bir videoyu başlattığın zaman Firefoxsun Sağ Alt köşesinde bir Disket işareti göreceksin ona tıklıyorsun ve başlattığın videoyu indiriyor. 10 tane video açarsan 10 linkide sana sıralar ve istediğini indirir. daha önceden indirmiş olduğu linki indirmez. bu yüzden sorun olmaz. istediğin siteden bu eklenti ile videoyu çekebilirsin. benim firefoxu kullanmaktaki ilk sebebim bu aslında :D

Ozgurky

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Orbit'te ''grab++'' özelliği ile şu ana kadar girdiğim bütün video sitelerinden video indirdim. Örn; youtube, izlesene, vidivodo, google video, videoara, yahoovideo gibi. Facebook'ta paylaşılan videoları da indirebilirsin tabi ki. Hem de ücretsiz bir program. Ayrıca diğer işlerin içinde kullanabilirsin indirme yöneticisi sonuçta. Upload sitelerinde premium hesabın yoksa kullanma derim hatalı indirebiliyor ama normal sitelerden indirmesi çok çok hızlı. İndirirken video izlemen biraz zorlaşıyor çünkü interneti sömürüyor resmen :) Ama bu sayede indirme işlemi çok hızlı oluyor.

storm61

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Dünyada ki bütün videolar mı?
ne olacaklar ki..?
ttnete garezi mi var?

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Internet Download Manager'in Daha İndiremediği Siteye Denk Gelmedim
Tek Geçerim Ama Çok Hızlı İndirir Hemde Bütün Sitelerde İndirir

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
He işte lafıma geleceniz :D (Yöresel dil)

tony_almeida

Doçent
Reaksiyon puanı
4
firefox'da video download manager eklentisi
sitedeki bütün videoları
müzikleri
hatta resim linki alamadığın flash içine gizlenmiş resimleri bile alabilmeni sağlıyor
kullanıyorum daha hiçbir siteden video alamadığını görmedim

eddiebg

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Internet download Manager, ücretli diyenler ilaclasin. :D

elmeo

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Sizlere video indirmek için önereceğim ücretsiz bir programcık. Hangi video sitesi olursa olsun videoyu bilgisayarınızda oynatmak için videoyu cache belleğine kayıt eder. Bu program cache belleğe kayıt edilmiş videoyu başka bir konuma kopyalamanızı sağlıyor. Bu sayede bilgisayarda seyrettiğiniz video hangi siteden olursa olsun rahatça başka bir konuma kopyalayabiliyorsunuz. Programın adı "VideoCacheView" googleda kolayca bulunabilir.

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
download helper ve download toolbar kullandım site site test ettim her siteden indiremiyor malesef aklınıza gelebilecek her video sitesinden video indirebilinecek bir program var mı bildiğiniz?

1-)
logo_real.gif

"Adresi olsun olmasın, gördüğüm her videoyu indirmek isterim" derseniz,
Real Player kurarak kurulumun sonundaki bütün seçenekleri işaretlemeniz yeterli.
Herhangi bir videeo izlemeye başladığınızda Real Player video indirme çubuğu videonun üstünde kendisini gösterecektir.

2-)
jorge_david_3.jpg

"Yok ben elimdeki mevcut video adresini kopyalayıp panoya aldığım anda indirsin" diyorsak da Jdownloader kurmanız yeterli..
Kolay gelsin.

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Sizlere video indirmek için önereceğim ücretsiz bir programcık. Hangi video sitesi olursa olsun videoyu bilgisayarınızda oynatmak için videoyu cache belleğine kayıt eder. Bu program cache belleğe kayıt edilmiş videoyu başka bir konuma kopyalamanızı sağlıyor. Bu sayede bilgisayarda seyrettiğiniz video hangi siteden olursa olsun rahatça başka bir konuma kopyalayabiliyorsunuz. Programın adı "VideoCacheView" googleda kolayca bulunabilir.

Video Tam Olarak izlenmişse Bulabiliyor Ve Firefox Desteği Yok !

Ben Genede Söylüyorum AspirinLi Internet Download Manager Gibisi Yok

rizgar21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş real player 11 var indir dünyadakşi bütün vide o sitelerinden indirebilirsin birde bütün tarayıları destekler

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
firefox'da video download manager eklentisi
sitedeki bütün videoları
müzikleri
hatta resim linki alamadığın flash içine gizlenmiş resimleri bile alabilmeni sağlıyor
kullanıyorum daha hiçbir siteden video alamadığını görmedim

Kullanmış olduğun eklentinin linkini verebilir misin???

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
katılıyorum :) ve kullanıyorum :)

Arkadaş dediki bi site var videolar indiremiyorum dedi bende arkadaşa hava attım sen yapamamışındır felan diye, ismini yazamam sitenin ama filmler dvd kalitesinde gibi ama malesef video formatında olmadığı için hiçbir program işe yaramıyor tecrübelerimle biraz araştırdım kaynak kodları sanki film resimlerin slaytından oluşuyor gibi ama işin enteresan yönü resimlerde temp dosyalarına kaydetmiyor

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
"Yok ben elimdeki mevcut video adresini kopyalayıp panoya aldığım anda indirsin" diyorsak da Jdownloader kurmanız yeterli..
Kolay gelsin.

Youtubede oluyor ama denedigim bir sitede işlemedi

unknownrealmman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Programa gerek yok bence.
İndirmek istediğin videoyu internet explorerda aç, loading işlemi bitene kadar bekle. Video tamamen yüklendiğinde
C:\Documents and Settings\%username&\Local Settings\Temporary Internet Files
klasörüne gir ve klasörün içeriğini boyuta göre sırala. Videon klasörün en sonunda seni bekliyor.
Videoyu izlemek için k-lite codec pack kurulu olursa sıkıntı yaşamazsın.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Programa gerek yok bence.
İndirmek istediğin videoyu internet explorerda aç, loading işlemi bitene kadar bekle. Video tamamen yüklendiğinde
C:\Documents and Settings\%username&\Local Settings\Temporary Internet Files
klasörüne gir ve klasörün içeriğini boyuta göre sırala. Videon klasörün en sonunda seni bekliyor.
Videoyu izlemek için k-lite codec pack kurulu olursa sıkıntı yaşamazsın.

Bırak bu yöntemi dowload yönetici programların bile işe yaramadığı siteler var ben bu gibi durumlarda ekranın video gösteren yerini kare içine alıp video olarak kaydediyorum

semih016

Asistan
Reaksiyon puanı
1

ben kendi yöntemimi söyleyeyim sana arkadaşım. makinem de "flashget 2.0" ve Firefox eklentisi "flashgot" kurulu. Flashgot flashget programını tanıyor ve sen videoyu izlemeye başladığın anda firefox durum çubuğunda flashgot simgesi yanıp sönmeye başlıyor. tek tık ile flashget yardımıyla süper hızlı indirme başlatılıyor :biggrin:

Timsah - Youtube - Metacafe vs gibi ünlü sitelerde %100 çalışıyor.

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
herkese teşekkür ederim ilginizden dolayı paylaşımlarınızdan dolayı fakat vermiş olduğunuz tüm yöntem ve programları denedim örneğin www.screentoaster.com ve drabut.com adreslerinden videolar inmiyor hasbalkader insede çalışmıyor ben bir tane program buldum o indiriyor indirmeden sonra oynatıyor ama tiral sürüm olduğundan dolayı downloadı yarıda bırakığğ trial mode uyarısı veriyor.

benim blduğum program webvideorip

webvideorip programıyla tüm video sitelerinden indirme yapabiliriz hatta internet tvlerdene kayıt yapıyor ama tiral version :(