İnternet Bağlantı kablolu modemle 7 den bağlanamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

uSuLca

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 7 çok harika ama kablolu modem ile nete bağlanaıyorum kablosuzda hiç sorun yok ama kabloyu takınca olmuyor çok şey denedim yardımcı olursanız çok sevinirim

jungeman

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
7 çok harika ne kardeşim ? windows 7 dersen anlarız. Başlık zaten bağırıyor ben düzgün değilim diye. Sorunun çözümü için Başlat/Ağ ve Paylaşım Merkezi/Ağ Bağlantılarını Yönet
buradan kablolu bağlantıyı etkinleştir kablosuzu devre dışı bırak. Ayrıca forumda windows 7 sorun-çözüm başlığı var boşa böyle konular açıp kirlilik yaratma

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Kablolu ağ bağlantın veya ethernet kartın devre dışı olabilir. Yada ethernet kartının driveri eksikte olabilir incele bir arkadaşım..

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
haha :D kardeşim başlıkta anlatmak istediğini tercüme eder misin ?

uSuLca

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar aslında başlık sadece internet bağlantı sorunu ama laptop kullandıgım için imleç kaymıs fark etmedim konuya geçmemiş başlıktan yazmıs dikkat edersenız konu doğru Ayrıca eğer ÖSS bir kriterse Değil türkçe tüm sözelim Eksiksiz doğruydu Matemtiktende 21 soru 21 net yani yaptığım sorularda hiç yanlışım yoktu sınavda.
İşkembe-i Kübradan sallayan arkadaşlara duyurulur.

uSuLca

Asistan
Reaksiyon puanı
1
7 çok harika ne kardeşim ? windows 7 dersen anlarız. Başlık zaten bağırıyor ben düzgün değilim diye. Sorunun çözümü için Başlat/Ağ ve Paylaşım Merkezi/Ağ Bağlantılarını Yönet
buradan kablolu bağlantıyı etkinleştir kablosuzu devre dışı bırak. Ayrıca forumda windows 7 sorun-çözüm başlığı var boşa böyle konular açıp kirlilik yaratma

İçlerinde ençok bu mesaja hayran oldum Arkadaş forumun Windows 7 bölümünde ama ben ''7 çok harika '' deyince anlamıyor.
Yıldızlı pekiyi zekana anlayışına kavramana.:4::4: