WoW'un Dönüşü Muhteşem Oldu

Bu konuyu okuyanlar

Salt Okunur

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Yaklaşık 12 milyon oyuncusuyla MMORPG'ler arasında en tepede yer alan World of WarCraft, yeniden raflarda yer bulmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en popüler sanal dünyası World of WarCraft, İstanbul'un nüfusu kadar oyuncuyu bir araya getirerek, ulaşılması güç bir rekora imza atıyor. Tüm dünyada 12 milyon civarında oyuncusu bulunan yapımın kendisi ve ek paketleri, yeniden kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Öyle ki, 21 Temmuz'dan itibaren World of WarCraft ailesi, tekrar raflarda yer bulacak.

[SDNTV]http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/5313/t_wowlichking_intro_v2_h264.flv[/SDNTV]
21 Temmuz'da Satın Alabileceğiniz WoW'ların Fiyatları Şu Şekilde:

World Of Warcraft ana paket 35 TL
World Of Warcraft The Burning Crusade 35 TL
World Of Warcraft Battlechest (İlk 2 oyun + 2 adet strateji rehberi içeren özel paket) 70 TL
World Of Warcraft Wrath Of The Lich King 80 TL
:: WoW oynuyor musunuz?
Yazan: Aykut Göker
SDN - http://shiftdelete.net

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Hepsini almak gerekiyor adam akıllı oynayabilmek için,ozaman da toplam 150 tl ediyor.Yine pahalı yav.:closedeyes:

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hepsini almak gerekiyor adam akıllı oynayabilmek için,ozaman da toplam 150 tl ediyor.Yine pahalı yav.:closedeyes:
Alıyorsun bide oynamak için aylık ücret ödüyorsun.
İlk mesajda belirtilmemiş ama oyunun aylık ücreti 25 TL.

Aylık 25 TL bi oyuna verilmez ya. Şöyle 5-10 TL falan olsa oynarsın belki ama aylık 25 çok fazla.
12 milyon oyuncu var, 25 TL den ayda 300 milyon TL kazanıyor adamlar :D
300 çalışanı olsa adam başına 1 milyon TL düşüyor ayda ehuahaua.

Köşe olmuşlar hala indirim yapmıyorlar :S

Hangman35

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ya yapmayın etmeyin buna pahalı mı diyorsunuz biz wow ilk çıktığında ülkemizde oyunu bulamıyorduk karaborsadaydı oyun ayda 150lira harclık görmezken ilk paketi alabilmek için bu parayı verdik Adsl ismi yeni duyulmuştu Sırf oyun oynamak için modem al abone ücretleri öde 150-200 arasıda buna gitti. Oyunun ne Olduğunu Bildiğimiz için ilk başlayanlar ne çileler çekti Şimdi de Bağımlığından Kurtulmak İçin Çile Çekiyoruz :p

moz

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Şimdik ben bu haberi anlayamadim biri bana yardımcı olursa sevinirim ?

Bu oyun ve/veya paketleri halihazırda piyasada yok mu " e vaar" neyi tekrar satışa sunuyorlar ben onu anlayamadım, ve/veya bir sınırlama mı vardı ?

stttntnzn

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Şimdik ben bu haberi anlayamadim biri bana yardımcı olursa sevinirim ?

Bu oyun ve/veya paketleri halihazırda piyasada yok mu " e vaar" neyi tekrar satışa sunuyorlar ben onu anlayamadım, ve/veya bir sınırlama mı vardı ?

kısıtlama vardı deil, genişleme oldu. ilk pakette lvl limiti 60'dı. 2nci TBC pakette lv limiti 70'e çıktı + 2 yeni race eklendi (blood elf - dranei). 3ncü WOLTK paketiyle lv limiti 80, northrend kıtası eklendi + yeni bi class eklendi (death knight)

25 tl bu oyuna verilir, herkes knight online ile kıyaslıyor bu oyunu nedense, tabe haliyle verilmes oluor :D istemeyen private serverlarda beleşe oynayabilir ama orjinalin yerini tutmuyor tabe çünkü biçok şey doğru düsgün çalışmıyor :) ama oyun para vermeden önce bi bakılması açısından ideal :turned: