Gece Görüş Gözlüğü Lazım mı?

Bu konuyu okuyanlar

Salt Okunur

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Call of Duty: Modern Warfare 2'nin Prestige Edition paketini satın alanları bir takım sürprizler bekliyor.

FPS türünün en önemli ve başarılı örneklerinden biri olan Call of Duty serisinin şu sıralar geliştirilmekte olan yeni oyunu için Infinity Ward'ın bir sürprizi var. Firmanın Halkla İlişkiler Müdürü Robert Bowling, eğer kullanıcılar yapımın "Prestige Edition" adı verilen paketini satını alırsa, içeriğinden gerçek bir Night Vision Goggles, yani gece görüş gözlüğü çıkacak.

codmw21247557159.jpg

Prestige Edition paketinin içeriği

Call of Duty: Modern Warfare 2 ile beraber gelecek olan bu aparatın yanında, metal oyun kutusu, çizim kitabı ve gece görüş gözlüğü ile beraber gelen model büstü de, oyun severlerin olacak. 10 Kasım 2009'da raflarda yer bulacak olan yapımın "Prestige Edition" adı verilen paketinin ne kadar satılacağı henüz belirtilmiyor.

:: Oyunların Prestige Edition gibi özel paketlerini satın alıyor musunuz?

Yazan: Aykut Göker
SDN - http://shiftdelete.net

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Ucuz olsa da alsam ama gta 4ten pahalı olur kanımca gta 4 90 dolar(180 tl) gibi birşeydi bunun içinde birde paket var yok şu,bu falan bir gtx260 alırsın ona vereceğin parayla:D

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
90 dolar = 140 tl
ben parayı hazırladım çıkmasını bekliyorum gece görüşü herkeze lazım zaten :D

hiçbir yerde görmedim bu prestige editionu
collector editionu gördüm en yüksek fiyata : 79.99 dolar
sadece oyun : 59.99 dolar

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
gece görüşünün Türkiyede satışı yasak değil miydi yaw :S Terör nedeniyle...

darbeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben sevemedim bu oyunu bi türlü

mario oyna kardeş ozaman ondada boynk edition paketi verceklermiş bi zıplama aparatıda varmış çıkarsın üstüne evde paso zıplarsın boynk boynkkk booyynkkk die :D
bu oyunu sevmeyen bunu sever kanımca :D

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Süper :) böyle şeyler özendiriyor insanı keşke yurtdışında bir yerde yaşasak düşüncesi geliyor insanın aklına :)

darbeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Süper :) böyle şeyler özendiriyor insanı keşke yurtdışında bir yerde yaşasak düşüncesi geliyor insanın aklına :)

ebay.com dan alırsın kardeş 50 dolarda kargoya verirsin alırsın paşalar gibi kullanırsın :)
ülkemizdeki hırsızların hepsi cod manyağı olcakk bence :D:D:D

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Güzelmiş. Almak lazım. :)

FillsMartin

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
mario oyna kardeş ozaman ondada boynk edition paketi verceklermiş bi zıplama aparatıda varmış çıkarsın üstüne evde paso zıplarsın boynk boynkkk booyynkkk die :D
bu oyunu sevmeyen bunu sever kanımca :D[/QUOTE

ben aslında hiç oyun oynamam, ama geçenlerde bi tavsiye üzerine crysis oynadım, çok hoşuma gitti, sonra death space oyna dediler o da çok hoşuma gitti, sonra dediler cod 4 oyna ama o pek hoşuma gitmedi :D

darbeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cod 5 oyna ozaman kardeş 2. dünya savaşı konusunu ele alıyor busefer asyalılarla dalaşıoruz japonlarla falan çoğu bölümünde almanlarla daha çok dalaşıoruz o ayrı mesele ama çok zevklii ya :)
cod4 beğenmedim derken 5,10 dk oynayıp kapattıysan bilemem bi sniper bölümü var bence o bölümü oyna ondan sonra fikrini söle bana kendini hollywood filmlerinde gibi hissediosun :)

zeroaxa

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
ne işe yararki meraktan bi oraya bir buraya bakar sonra sıkılırsın hem göz için zararlı uzun süre kullanımı