Tarihimize yapılan ihanet

Bu konuyu okuyanlar

tmpuser

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
+1

Gercekten İlginç ve düşündürücü bi konu trajikomik

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
İnanılacak gibi değil gerçekten okadar önemli bişeyi hangi akla dayanarak bu hale getirirler.

bulmeh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Bu somut bir örnek olmuş.Teşekkürler.
Diğer yandan unutulan/unutturulmaya çalışılan, yok olmaya mahkum edilen ama zamana karşı direnen milli tarih ve kültürümüz hepimizin dikkat etmesi gereken soyut ama önemli bir örnektir.

beyazad

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Bu somut bir örnek olmuş.Teşekkürler.
Diğer yandan unutulan/unutturulmaya çalışılan, yok olmaya mahkum edilen ama zamana karşı direnen milli tarih ve kültürümüz hepimizin dikkat etmesi gereken soyut ama önemli bir örnektir.
Aynen katılıyorum

zeroaxa

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
en önemli mirsımızdır hemde akademik boyutta oda Osmanlı arşividir Murat Bardakçı çok ilgileniyo bu konularala ama galiba hepimizin sahip çıkması lazım çok üzücü yazık yazık

ama garip olan neden bi uzmanın elinde değerlendirilmeden böyle kaba bi şekilde yırtıyo onu anlayamadım galiba sinirinden ne yapacağını şaşırdı Murat Bardakçı çok üzüldü oda

beyazad

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
ama garip olan neden bi uzmanın elinde değerlendirilmeden böyle kaba bi şekilde yırtıyo onu anlayamadım galiba sinirinden ne yapacağını şaşırdı Murat Bardakçı çok üzüldü oda
Onu oradan ayıramazssın ki zaten. olan olmuş ayırsan da işine yaramaz. altı zamklı. kalırdığında altındakini söker getirir

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
İzlemiştim, rezil bir örnekti.
Çok kaliteli bir program yapıyorlar, efsane gerçek ayrımı konusunda aydınlatıcı bilgiler veriyorlar.severek izliyoruz.

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Gerçekten Çok ilginç.!! Fotoroman ile Yapıştırmaları daha da ilginç

beyazad

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
İzlemiştim, rezil bir örnekti.
Çok kaliteli bir program yapıyorlar, efsane gerçek ayrımı konusunda aydınlatıcı bilgiler veriyorlar.severek izliyoruz.

Murat Bardakçı her ne kadar Tarihçi diplomasına sahip olmasa da kendisini bu alanda geliştirmiş. Biraz popülarist tarihçilik yapsa da kendisini seviyorum. en azından son dönemde insanlara tarihi sevdirmeye ve eğlenceli hale getirtmeye başladı.

Son mesajlar