Günün Bedava Yazılımı

Bu konuyu okuyanlar

Frostban3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Videolarınızın biçimlerini değiştirmenize olanak sağlayan Daniusoft Media Converter, bugün "Günün Bedava Yazılımı" köşemizde.

Bugünün bedava yazılımı Daniusoft Media Converter, basit bir medya çevirici. Bir çok video ve ses dosyasını destekleyen Daniusoft Media Converter, sürükle bırak dosya ekleme sistemini de destekliyor. Basıt bir arayüze sahip olan yazılım, aynı zamanda birden çok videoyu çevirme beceresini de gösteriyor.

daniusoft-mk1227172428.jpg

:: Programı sadece bugün için ücretsiz olarak indirebilmek için tıklayın.

Kurulum
Önce sıkıştırılmış klasör içinden çıkan Activate.exe'yi çalıştırın. Sonra Setup.exe'yi çalıştırın ve programı kurun.
Dikkat: Bu ürünü ancak 21 Kasım 2008 saat 10:00'a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabiliyorsunuz.

İşletim Sistemi: Windows 2000/XP/2003/Vista
Ana Sayfa:
Daniusoft
Dosya Boyutu: 6,1 MB
Yarınki Fiyatı: 34,95 Dolar

:: Yazılımla ilgili problemlerimizi forumlarda paylaşalım.

Yazan: Ruşen Göbel
SDN - http://shiftdelete.net

utku5959

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yanlız benim anlamadığım sağ üst köşede upgrade to media convert PROFESSIONAL only 9$ vs. vs. gibilerinden devam eden bi yazı var

yani bu tam sürüm olmadığı anlamına geliyor

programı kaldırdım. activate.exe siz kurdum. hiçbir dğeişiklik yok ve sorunsuz kuruldu

sonra tekrar kaldırıp tekrar activate.exe li kurdum( ilk önce activate.exe yi çalıştırdım. acılınca kapatmadan setupa geçtim)(ilk kuruşumda da böyleydi yani toplam 3 kere kurdum)(activeli activesiz activeli) :)

ve bi değişiklik göremedm zaten avi formatını da görmüyor yani pek beğenmedim açıkçası

musvir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
activate hiç bir işe yaramıyor.
fiyasko...

eyycel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aktivasyon işe yaramıyor. bunun neresi bedava

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
yanlız benim anlamadığım sağ üst köşede upgrade to media convert PROFESSIONAL only 9$ vs. vs. gibilerinden devam eden bi yazı var

yani bu tam sürüm olmadığı anlamına geliyor

programı kaldırdım. activate.exe siz kurdum. hiçbir dğeişiklik yok ve sorunsuz kuruldu

sonra tekrar kaldırıp tekrar activate.exe li kurdum( ilk önce activate.exe yi çalıştırdım. acılınca kapatmadan setupa geçtim)(ilk kuruşumda da böyleydi yani toplam 3 kere kurdum)(activeli activesiz activeli) :)

ve bi değişiklik göremedm zaten avi formatını da görmüyor yani pek beğenmedim açıkçası

Madem öyle diyorsun indirmiyorum. Nasıl olsa İmtoo var...