Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

Bu konuyu okuyanlar

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
Türk Telekom'da 1 yıllık sözleşme yapmıştım. Sözleşmemin bitmesine 29 gün kaldı. Başka operatöre geçersem ceza öder miyim? Son 1 ay kala ceza ödeme yok diye biliyorum

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
arkadaşlar askere gideceğim bu yüzden faturasız olmam gerekiyor. 2 tane acil sorum var.

1. sorum
türk telekom faturalıyım. faturasız olmak istersem kaç günde faturasız olurum taahhüt bitti. ve faturasız olduktan sonra türk telekom faturasız bu paketi mevcut müşteri olarak kaç liradan kullanabilirim.

2. sorum
2017 yılında kardeşim türk telekom faturasız bir pakete numarasını taşıdı. o zaman 23 liraya paketi alıyordu. yıl 2020 oldu aynı paketi aynı içerik ve fiyata hala almaya ve kullanmaya devam ediyor. turkcell faturasıza numaramı taşıyıp faturasız bir paket alsam kardeşim gibi fiyatta değişme olmadan kullanabilir miyim? turkcell faturasız paketlerde durum nasıl oluyor bilen var mı?

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Türk Telekom'da 1 yıllık sözleşme yapmıştım. Sözleşmemin bitmesine 29 gün kaldı. Başka operatöre geçersem ceza öder miyim? Son 1 ay kala ceza ödeme yok diye biliyorum
BTK kararyla yok ama müşteri hizmetlerinden teyit alabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mobil İnternetlerde akn kalktı mı
kalkmadı hocam

TAHHUT yazıp 5555 şe sms atadabilirsiniz.

arkadaşlar askere gideceğim bu yüzden faturasız olmam gerekiyor. 2 tane acil sorum var.

1. sorum
türk telekom faturalıyım. faturasız olmak istersem kaç günde faturasız olurum taahhüt bitti. ve faturasız olduktan sonra türk telekom faturasız bu paketi mevcut müşteri olarak kaç liradan kullanabilirim.

2. sorum
2017 yılında kardeşim türk telekom faturasız bir pakete numarasını taşıdı. o zaman 23 liraya paketi alıyordu. yıl 2020 oldu aynı paketi aynı içerik ve fiyata hala almaya ve kullanmaya devam ediyor. turkcell faturasıza numaramı taşıyıp faturasız bir paket alsam kardeşim gibi fiyatta değişme olmadan kullanabilir miyim? turkcell faturasız paketlerde durum nasıl oluyor bilen var mı?
o paketi alamazsınız 3 günde faturasıza geçer. 12GB 750DK 1000 SMS VAR BAL 12GB 70 TL mevcut müşteri için.

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
Cevap için teşekkürler ederim. Bugün numaramı turkcell faturasız genç pakete taşıdım. 26 yaş ve altında olan kişiler yararlanıyormuş. 25 yaş ile kurtardım. Yeni faturasız paket arayan arkadaşlara tavsiye ederim. Turkcell Faturasız Genç Paket

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Cevap için teşekkürler ederim. Bugün numaramı turkcell faturasız genç pakete taşıdım. 26 yaş ve altında olan kişiler yararlanıyormuş. 25 yaş ile kurtardım. Yeni faturasız paket arayan arkadaşlara tavsiye ederim. Turkcell Faturasız Genç Paket
Ben vodafoneye sürekli internet paket hediye aldıgım için aylık 20 gb geliyor ve 10 gb 27 tl ödüyorum

salih akay

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Altyapı yapılacak diye sürekli oyalanıyoruz tüm mahalleye alt yapı geldi ama hala bizim apartmanda yok her aradığımızda bu konu hakkında çalışıyoruz yanıtı almaktan bıktım.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Türk telekomda wifi bonus free 1gb ne demek nasıl kullanabilirim?

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55

Aykut_0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İyi günler Türk Telekoma alt yapı için başvurduk onaylandı tahminen 10 15 direk dikilmesi gerektiği söylendi sahayla aramızda 150 metre mesafe var rakam baya yüksek bence, ne kadar sürer oluru var mı bu arada köyde yaşıyorum ve müstakil ev ayrıca burası belde sorun çıkarmı?
Eve kadar elektirik direği var fakat elektirik direği olmaz dendi oysa ikisi de aynı direk değil mi

musayazlik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ayda 400-500gb mobil internet kullanıyorum. 30 TL fatura ödüyorum. Acaba firma zarar ediyor mudur benim üzerimden?

musayazlik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Niye etsin abim istersen 1 tb kullan sıkıntı yok limitsiz paketin sonuçta

Günümüzden 6 yıl önce 23 TL ye satılan AKK li 2 GB internet 500 dakika 5000sms li yeni yıl paketi vardı ben hâlâ onu kullanıyorum. Gece 02.00-08.00 arası kotadan düşmediği açıklanınca ben sadece ev internetlerinde olacak sanıyordum. Mobil internetimide etkiledi. O saatlerde indirme yapıyorum. 100mbit download 25 mbit de upload alıyorum. Tarifemi veya paketimide hiç değiştirme niyetim yok. Her yıl taahhüt ü yeniliyorum.

Blackwater54300

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Aklınıza takılan bişey varsa sorabilirsiniz bir yararım dokunursa sevinirim.
takılan bişey varsa sorabilirsiniz bir yararım dokunursa sevinirim.
ben TTNET yalın internet kullaniyorum 8 yıldır. Geçen sene bir hata yaptım 24 ay Tivibu aldım. Şimdi kapatmak istiyorum. Hem taahhüt bedeli istiyor hem de cihazı iade etmemi. Burasi ayrı konu. Esas şey ben bunlari internet ve Tivibu olarak iki faturaya ayırdım. Tivibu'yu 3 aydır ödemedim ama internet faturasını düzenli ödüyorum. Tivibu faturasını ödemezsem internetim kapanır mı?

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
ben TTNET yalın internet kullaniyorum 8 yıldır. Geçen sene bir hata yaptım 24 ay Tivibu aldım. Şimdi kapatmak istiyorum. Hem taahhüt bedeli istiyor hem de cihazı iade etmemi. Burasi ayrı konu. Esas şey ben bunlari internet ve Tivibu olarak iki faturaya ayırdım. Tivibu'yu 3 aydır ödemedim ama internet faturasını düzenli ödüyorum. Tivibu faturasını ödemezsem internetim kapanır mı?
İnternet kapanmaz hocam, tivibunun hizmeti durdurulur fatura gelmeye devam eder.

salih akay

Asistan
Reaksiyon puanı
187
hocam benim soruma da cevap verseniz keşke

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Türk Telekom evde internet paketleri ile ilgili bilginiz var mı bilmiyorum ama yine de sorayım: TT Ofislerinizde mevcut müşterileriniz için daha uygun tarifeler sunuluyor acaba? Teşekkürler @faruksincar :)

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
İyi günler Türk Telekoma alt yapı için başvurduk onaylandı tahminen 10 15 direk dikilmesi gerektiği söylendi sahayla aramızda 150 metre mesafe var rakam baya yüksek bence, ne kadar sürer oluru var mı bu arada köyde yaşıyorum ve müstakil ev ayrıca burası belde sorun çıkarmı?
Eve kadar elektirik direği var fakat elektirik direği olmaz dendi oysa ikisi de aynı direk değil mi

Turkcell cekiyorsa superbox alabilirsiniz

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Altyapı yapılacak diye sürekli oyalanıyoruz tüm mahalleye alt yapı geldi ama hala bizim apartmanda yok her aradığımızda bu konu hakkında çalışıyoruz yanıtı almaktan bıktım.
Buna yapabileceğim bir şey yok hocam maalesef

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Türk Telekom evde internet paketleri ile ilgili bilginiz var mı bilmiyorum ama yine de sorayım: TT Ofislerinizde mevcut müşterileriniz için daha uygun tarifeler sunuluyor acaba? Teşekkürler @faruksincar :)
Hocam indirim olmuyor onlarda avantajlı tarifeler tahhüt yenileme zamanlarında çıkar.

xGameMaster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam sorum şu altyapımı sorguladım HİPERNET hizmetinden faydalanabilirsiniz diyor. Bu ne anlama gelir? Ben oyunlarda az pingle oynamak istiyorum özellikle CS:GO sizce TT'ye geçmeli miyim ping için?

yerliplaka80

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Slm, binamıza fiber altyapı geldi ama binanın içine fiber kabloyu çekmeden gittiler. Yani binanın ana hattına bağladılar altyapıyı ama 10-15 metre ilerdeki bina içindeki kutuya kabloyu çekmediler halen. Yaklaşık 20 gün oldu gelen giden yok, bu nedenle abonelik yaptıramıyorum satış onayı bekleniyormuş. Bu süreç ne kadar sürüyor zaten yaklaşık 20 gün geçti bile. @faruksincar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Türk telekomu hangi tarafında çalışıyorsunuz ona göre sorumu sorayım, evde internet, teknik destek veya mobil.

SeyitOkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aklınıza takılan bişey varsa sorabilirsiniz bir yararım dokunursa sevinirim.

Merhaba bizim evimizde türk telekom var ve 3 kişiyiz internetin faturaları her şey ödendi günü geldiğinde ama pubgmobile de 968 ping alıyoruz sorun nedir

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Benim sabit İnternet taahhütüm bitiyor kampanya olarak pek güzel teklif de sunulmadı bayiye özel sunabilir bir kampanya var mı? Ben en uygunu nedir

kralloflu61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Masraflı, bayi ek ücret alır bir de açılış vergisi ödersin tt de taksitli alıyorlardı galiba açılış vergisini tutarı da bi 75tl var galiba

---- Mesajlar birleştirildi ----

TT baz istasyonu olduğuna emin misin? Sorun olmaması lazım aslında

---- Mesajlar birleştirildi ----

Zannetmiyorum baz istasyonları ses, data ve sms trafiğini ayrı yapar tek bir müşteri için 100gb kullanım baz istasyonun yoğunluğuna neden olur özellikle kalabalık şehir merkezlerinde bu durumda sürekli şebeke meşgul uyarısı ve arama yaptığımızda hat direk düşer.
yoğun olan saatlerde hız düşürülebilir keza bazı ülkelerde bu şekilde ve tarifler de kotasız