Bu konuyu okuyanlar

ecostom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Benim izlediğim film şöyleydi bi adam vardı bu adam normalde uyanmaması gerekiyordu bi kapsülün içinde bi yeremi ne seyehat ediyorlardı bu adam bir sürü kişi içinden uyanıyordu bi bar vardı hep oraya gidiyordu bardaki barmen robottu sonra bi kızı uyandırıyordu falan heralde işte tam hatırlamıyorum bi yardımcı olun

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Benim izlediğim film şöyleydi bi adam vardı bu adam normalde uyanmaması gerekiyordu bi kapsülün içinde bi yeremi ne seyehat ediyorlardı bu adam bir sürü kişi içinden uyanıyordu bi bar vardı hep oraya gidiyordu bardaki barmen robottu sonra bi kızı uyandırıyordu falan heralde işte tam hatırlamıyorum bi yardımcı olun
Passengers
Efsane bir filmdir kendisi,çok az oyuncu ile iyi bir çalışma.

PCA34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar bir arkadaşım bana tavsiyede bulundu ama ismini hatırlamıyor. Spoiler yemeden anlatabildiği: Bir adam var ve adamın patronu başka şehirde bikaç yaşlıyla birlikte rehabilitasyon merkezinde kalıyor adamın imza alması gerektiği için bu patronun yanına geliyor dönerken bi kaza geçiriyor bi geyiğe çarpıyor sanırım ve orda yaşlıların bulunduğu yerde kalması gerekiyor. Bu filmi bilen çıkar mı ya

Animeci4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gençler bi film arıyorum, bir erkek yolda dilenci kadınla karşılaşıyor sırtına alıyor, yolculuğa çıkıyorlar, filmin sonunda kadın kılıç ustasına dönüşüyor. Bilen var mı? Anime filmi ya da japon çin yapımı bir film

Kerem Aga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi tane film vardı türk filmi iki arkadaş birinin adı tarık diye biri falan vardı ekrem abinin otele gidiyolardı orda olaylara karışıyolardı

Elizan19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba 2000li yillarda izledigim bir film vardi.3 cocuklu bi adam iki kizi bi ogluyla deniz yolculugunda kar firtinasina yakalaniyorlar ada gibi bi yere cikiyorlar baba ve abi yardim icin yanlarindan ayriliyorlar iki kiz cocugu bi sandalin altinda onlari bekliyordu baba ve abi öldügünü dusundugu iki kiz kardesi kar altinda canli buluyordu umarim hatirlarsiniz bana yardimci olursunuz

Coralinejones

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birkaç yıl önce izlediğim bir korku filminin adını bir türlü hatırlamıyorum. Sanırım 2013 yılında izlemiştim
Filmde 12 yaşında kızları olan bir aile yeni bir eve taşınıyor ama evde iki ruh var. Bu ruhlardan biri katil ve kötü olan , aileyi huzursuz eden ruh bu. Diğer ruh ise küçük bir kız. Bu kız ailenin oturduğu bu evde katil olan ruh tarafından öldürülmüş ve ailenin 12 yaşındaki kızıyla iletişim kurarak kızı uyarmaya çalışıyor. Sonra aile eve rahip çağırıyor filan. Filmden net iki şey hatırlıyorum
Film seksenlerde geçiyordu ama seksenler yapımı değildi ve ailenin 12 yaşlarındaki kızları kızıl saçlı ve çilliydi. Sonra filmde bu ailenin bir de komşuları vardı bu komşu ailenin de kendi kızları yaşında bir kızları vardı. Bir akşam bu kız ve ailenin kızı evde teklerdi ve birden elektrik kesiliyordu ve bu komşu kızı karanlıkta tek başına tuvalete gitmek zorunda kalıyordu. Filmden hatırladıklarım bunlar umarım adını bilen biri çıkar yıllardır arıyorum.

fmbozdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2019 yılına girmişiz ve ben halaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa filmi bulamadım yok mu izleyen arkadaşlar
Tekrardan merhaba herkese daha önce yazdıklarımı da okursanız bu film konusunda yardım rica ediyorum. 2020 ye girmişiz çokkez araştırmama rağmen halen filmi bulabilmiş değilim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birkaç yıl önce izlediğim bir korku filminin adını bir türlü hatırlamıyorum. Sanırım 2013 yılında izlemiştim
Filmde 12 yaşında kızları olan bir aile yeni bir eve taşınıyor ama evde iki ruh var. Bu ruhlardan biri katil ve kötü olan , aileyi huzursuz eden ruh bu. Diğer ruh ise küçük bir kız. Bu kız ailenin oturduğu bu evde katil olan ruh tarafından öldürülmüş ve ailenin 12 yaşındaki kızıyla iletişim kurarak kızı uyarmaya çalışıyor. Sonra aile eve rahip çağırıyor filan. Filmden net iki şey hatırlıyorum
Film seksenlerde geçiyordu ama seksenler yapımı değildi ve ailenin 12 yaşlarındaki kızları kızıl saçlı ve çilliydi. Sonra filmde bu ailenin bir de komşuları vardı bu komşu ailenin de kendi kızları yaşında bir kızları vardı. Bir akşam bu kız ve ailenin kızı evde teklerdi ve birden elektrik kesiliyordu ve bu komşu kızı karanlıkta tek başına tuvalete gitmek zorunda kalıyordu. Filmden hatırladıklarım bunlar umarım adını bilen biri çıkar yıllardır arıyorum.
Poltergeist: Kötü Ruh serisnden herhangi biri olabilir

Son düzenleme:

Coralinejones

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tekrardan merhaba herkese daha önce yazdıklarımı da okursanız bu film konusunda yardım rica ediyorum. 2020 ye girmişiz çokkez araştırmama rağmen halen filmi bulabilmiş değilim.

Poltergeist: Kötü Ruh serisnden herhangi biri olabilir
Maalesef değil

bbuket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eski bir çizgi filmldi küçük bir oyuncak vardi ama oyuncak canlıydı bir erkek çocuğunu takip ediyordu o oyuncak yeşil renkte Joker e benziyordu kötüydü ısırılmış elma hatırlıyorum birde fabrika .bu oglanin bir de arkadaşı vardı kız Onunla beraber terk edilmiş bir otobüsün içine giriyordu oyuncak onlara galiba tuzak hazırlıyorduu. Sonra bunlar eve dönüyordu oğlanın babası evleniyordu arabanın arkasına teneke konserve kutular Bağlamışlar falan boyleydi

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
eski bir çizgi filmldi küçük bir oyuncak vardi ama oyuncak canlıydı bir erkek çocuğunu takip ediyordu o oyuncak yeşil renkte Joker e benziyordu kötüydü ısırılmış elma hatırlıyorum birde fabrika .bu oglanin bir de arkadaşı vardı kız Onunla beraber terk edilmiş bir otobüsün içine giriyordu oyuncak onlara galiba tuzak hazırlıyorduu. Sonra bunlar eve dönüyordu oğlanın babası evleniyordu arabanın arkasına teneke konserve kutular Bağlamışlar falan boyleydi
Chucky?

lukad barışcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
çok önceden izlemiştim bu filmi bir türlü bulamıyorum
çocukken sahneden düşüyordu uyandığında büyümüştü hastahanede ailesi yanındaydı eski arkadaşlarını hoşlandığı kızı falan bulmaya çalışıyordu
bilen varsa söylerse çok iyi olur kafayı yiyorum uzun zamandır. :)

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557

Mamafih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostlar uzun süredir bir film arıyorum buraya yazmadan önce bazı önerileri göz önünde bulundurarak son çare size soracağım lütfen mazur görün ...

Aradığım film bir bürokrasi ve bireyin kapatılmışlığına dair bir memurluk ortamı ama bir büyük kocama bina da dosyalar masalar arasındaki karakterimize bir biri sıra distopik akışla zorluklar yaşatıyor... yeri yurdu belli değil bir pardösü var tipik kahverengi ... aklımda 70 ler zamanı olarak kalmış .....

sanatorium pod klepsydra filmine benziyor ama benim aradığım english dilli bir film...

Şimdiden bütün desteğiniz için canı gönülden teşekkür ediyorum. ..

fayigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba eski bir film arıyorum
kadın doğum doktoru ile plan yapan kadın ameliyat oluyor ve sevgilisi olan kadın doğum doktoru ile yaptıkları plana göre ameliyatta bir sorun oluşturuyorlar. ve malpraktis sebebiyle doktora ceza kesiliyor ve sigortadan parayı alıp yeni hayatlarını kurmak için plan yapıyorlar.
bu filmi bulmama yardımcı olursanız sevinirim
şimdiden teşekkürler

ladder

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Arkadaslar bir film vardi cok eski degil. Bar sahnesi hatırlıyorum 2 arkadas oturuyorlar. 1 tanesi caresiz digeri de bir takim adamlar taniyor. Caresiz olan arkadas tanismak istiyor diger adamlar ile. Arkadasina baski yapiyor. Hatta kendi yontemi ile katiliyordu sanirim digerlerine. Boyle tehlikeli bir filmdi. Canlandirabildim mi bilmiyorum ama?

bfb2611

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar uzun süredir bir filmi arıyorum kafayı yemek üzereyim lütfen yardım edin.
Filmin afişini hatırlıyorum filmin orijinal adı İngilizce değil ama büyük ihtimal Fransızca, Almanca, İspanyolca vb. olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam filmin orijinal adı 3 kelimeydi. Filmin afişi sanırım şöyleydi: Gece veya akşam vakti uzun boylu, sarışın veya kumral bir kadın çıplak olarak havuza bakıyor, yüzü havuza dönük biz afişi kadının arkasından görüyoruz. Filmde kadın bilgisayardan online bir oyuna başlıyor ve bağımlı oluyor. Bu oyunda karakter yaratıp diğer insanlarla tanışıyor(ablamız biraz içine kapanmış, yalnız bir tipti) burada tanıştığı bir erkekle buluşuyor ve olaylar başlıyor tek hatırladığım bu kadar. Hacker filmlerinden değil.
Film çıkış tarih bunlardan biri: 2013-2012-2011-2010-2009

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Arkadaşlar uzun süredir bir filmi arıyorum kafayı yemek üzereyim lütfen yardım edin.
Filmin afişini hatırlıyorum filmin orijinal adı İngilizce değil ama büyük ihtimal Fransızca, Almanca, İspanyolca vb. olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam filmin orijinal adı 3 kelimeydi. Filmin afişi sanırım şöyleydi: Gece veya akşam vakti uzun boylu, sarışın veya kumral bir kadın çıplak olarak havuza bakıyor, yüzü havuza dönük biz afişi kadının arkasından görüyoruz. Filmde kadın bilgisayardan online bir oyuna başlıyor ve bağımlı oluyor. Bu oyunda karakter yaratıp diğer insanlarla tanışıyor(ablamız biraz içine kapanmış, yalnız bir tipti) burada tanıştığı bir erkekle buluşuyor ve olaylar başlıyor tek hatırladığım bu kadar. Hacker filmlerinden değil.
Film çıkış tarih bunlardan biri: 2013-2012-2011-2010-2009
Ölüm oyunu olabilir mi

johncarpen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba..
filmin adı brainskin e benzer bişe idi.ortalama 20 sene evvel izlediğim filmin konusu,pc oyunlarını çatı katı odasında oynayan bir çocuk var.nereden geldiği postasında yazmayan paketin içinden kendisine siyah bir cd kabının içinden baskısız bir cd geliyor.oyunu yüklüyor.oyundaki ortam kendi evi.oyundaki öldürüp sakladığı insanları oyundan çıkınca aynı yerde buluyor.

bende bi fil sorcam size yıllar önce izlediğim bi lise filmiydi.. lisede çok akıllı popüler bi genç var okulu kırmak için her türlü zeki numarayı yapıyor,okul müdürüde peşinden yakalamak için takipte bulunuyor.. eğlenceli güzel bi lise filmiydi.
izlemiştim ama filmin adı aklımda değil.başrolünde michael j.fox vardı.ismini aratırsan filmleri diye bulursun.

Son düzenleme:

terzi2317

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ajan olan üvey anne baba tarafından yetiştirilen genç bir çocuk vardı. Anne baba öldükten sonra babasının bi belgesini bulmak isteyen kötü adamlardan kaçan çocuk 16 yaşlarda gayet aksiyon olan film hangisiydi bilen varmı

Dahiturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
90 doğumluyum.
Küçükken ilk okul zamanlarında böyle bir film vardı, yağmur aşırı yağıyordu insanlar bir yerlere kaçıyordu. Felaket filmine benziyordu az çok.
pek hatırlayamadım o filmi.
sözünü ettiğim film 97-98 yıllarında tv ekranlarında idi.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
benim bulamadığım film : zombiler var ama daha değişik hızlı bide bu zombilerle savaşan bi adam var köpeği var bide sonra köpek ölüyo bu adam da bi odada kalıyodu devamını bilmiyorum