Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Hoşgeldiniz.
2020 yılı belki uğurlu geçer. .D
Hoşbulduk, onursal guru kardeşim :) Kimler var kimler yok? Gerçi Hakkı hoca dışında artık hiç birinizi tanımaz oldum. Ben nereye düştüm yerebbim :D Eski üye olmanın dram soslu zorlukları. Ama belkide suç bende, yılda bir veya 2-3 yılda bi forumu ziyaret ediyorum ve bu 5-10dk sürüyor :) tabi bu arada gelen giden değişen şey çok oluyor.

Son düzenleme:

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,036
Hoşbulduk, onursal guru kardeşim :) Kimler var kimler yok? Gerçi Hakkı hoca dışında artık hiç birinizi tanımaz oldum. Ben nereye düştüm yerebbim :D Eski üye olmanın dram soslu zorlukları. Ama belkide suç bende, yılda bir veya 2-3 yılda bi forumu ziyaret ediyorum ve bu 5-10dk sürüyor :) tabi bu arada gelen giden değişen şey çok oluyor.
Sadece Söyle Rahatla'dan bir araba parası çıkmıştır şimdiye. Hakkı hoca sizi görüyor mu? :)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Eskisi gibi gelen geçen artık muhabbet etmeye kalmıyor. Bende hasretimi gidermek adına takılıyorum. :)

Reaksiyon puanı
5,171
Açıkca söylüyorum foruma boşuboşuna girme. Uzun zamandır elektrik gitar çalan biri olarak forumda bulun madığım dönemde dönen muhabbetleri gözümden akakan birkaç damla yaş eşliğinde okuyorum.

Ne kadarda güzel muhabbetler dönüyormuş. Şuan varsa yoksa rap müzik muhabbeti dönüyor forumda...

Bu arada zamanında sizde müzik konusunda baya aktifmişiniz. Hala o aktifliğine koruyor musunuz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ulan taburcu oluruz dedik 1 gün daha yatacaksın dediler ne bela birşeymiş.

uptodown

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
8957926155.png
ben 130 tl oduyorum superboxa aldıgım hız bu

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Ekli dosyayı görüntüle 85703 ben 130 tl oduyorum superboxa aldıgım hız bu

Değerler çok iyi 130tlye sınırsız olduğunu bilmiyordum superbox hızının. oyunlarda ping konusunda sıkıntı yaşıyor musunuz? online oyunlarda 80 üstü ping gördüğünüzü tahmin ediyorum...

Bu arada bende bir hava durumu eklentisini kurcalayarak full türkçe yaptım çokta güzel oldu...

QPbjJA.png

M

Murat Burç

SDN Okuru
Değerler çok iyi 130tlye sınırsız olduğunu bilmiyordum superbox hızının. oyunlarda ping konusunda sıkıntı yaşıyor musunuz? online oyunlarda 80 üstü ping gördüğünüzü tahmin ediyorum...

Bu arada bende bir hava durumu eklentisini kurcalayarak full türkçe yaptım çokta güzel oldu...

QPbjJA.png
Sınırsız falan değil ilk ay 500 GB 4.5g tanımlıyorlar erken cayarsan 450 TL fazladan kitliyorlar.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
İlk defa kz kulakiçi kulaklık aldım bakalım inşallah güzel çıkar.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Az önce telefonla ayı çektiğim zaman gözükmeyen bu işaretler kamerada nasıl oluştu? Fotoğrafta işlem ve örtüş yapmadım, sadece sağ, sol ve alt kısımdan biraz kırptım.
D93972D4-2E27-428B-994B-1D96458D3441.jpeg

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Az önce telefonla ayı çektiğim zaman gözükmeyen bu işaretler kamerada nasıl oluştu? Fotoğrafta işlem ve örtüş yapmadım, sadece sağ, sol ve alt kısımdan biraz kırptım.
Ekli dosyayı görüntüle 85780
Uzaylıları gösteriyormuş gibi yansıma var. :p
Telefonu yakın zamanda yere sertçe düşürdünüz mü? Telefonunuz yine benzer sonucu göstermeye devam ediyorsa lenste bir problem oluşmuş olabilir.

Emin Akar

Asistan
Reaksiyon puanı
62
By Efsane'ye ne oldu? Hiç görünmüyor ortalıkta.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
By Efsane'ye ne oldu? Hiç görünmüyor ortalıkta.
:(

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Açıkca söylüyorum foruma boşuboşuna girme. Uzun zamandır elektrik gitar çalan biri olarak forumda bulun madığım dönemde dönen muhabbetleri gözümden akakan birkaç damla yaş eşliğinde okuyorum.

Ne kadarda güzel muhabbetler dönüyormuş. Şuan varsa yoksa rap müzik muhabbeti dönüyor forumda...

Bu arada zamanında sizde müzik konusunda baya aktifmişiniz. Hala o aktifliğine koruyor musunuz?
Müzik konusunda dediğiniz gibi aktiftim, SDN forumlarında da kültür sanat bölümünde moderatörlük yapıyordum ve ekstra olarak bateri çalıyordum, yeni yeni öğreniyordum. Bugün hala iyi bir müzik dinleyicisiyim ama herhangi bir enstrümanla artık ilgilenmiyorum. Açıkçası moderatörlük görevimin başındayken daha yenilikçi ve daha ileri düzey hedeflerim vardı ama malesef olmadı. Soru için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kapı mesai saatleri içerisinde her üyemize açık, istedikleri zaman çaya gidebilirler. :)
Siz bilmezsiniz tabi eski SDN ofise gelip döner ekmek yemişliğim var. Neyse... bu arada mesajlarım yönetici müdehalesi mi gerektiriyor? Benden alıntı yapmadan istediğinizi ortaya yazabilirsiniz. Arkadaşın sorusuna karşılık ifade ettiğim şeye bakın bir de bu mesajınıza? Şaka gibi. Yani ne diyorsunuz? Gel ama gelirsen anca çay mı içersin diyorsunuz? Şu müdehaleye bakın yahu, bu hareketler bana muazam ilginç geliyor. Kusura bakmayın ama ben bu konuda sadece Hakkı hocayı tanırım! Ha.. Hakkı artık bizi tanımıyorsa o ayrı konu olur. E.. güzelce ağırlanırım dediysem 'kafama göre gecenin bi yarısında SDN ofise giderim, üzerinede kurdelalı altın takarlar' demedik rahat olun, merak etmeyin! Sakin olun. Garip... SDN'de ki moderatörlük görevimi bırakmak nedenlerimin bir tanesinide bu vasıta ile belirtmiş olayım; bu tip aşırı yetkilendirilmiş veya bir şekilde yetkili, söz sahibi vb.. olmuş arkadaşların yaptığım iş vb.. konularla ilgili bu şekilde anlamsız araya giriş ve müdehaleleriydi. Bu arada sizin kim olduğunuzun benim için hiç bir önemi yok isterseniz SDN ortağı olun. Sözlerimin arkasındayım. İsterseniz forum üyeliğimi silin. Çokta önemli değil bu noktadan sonra.

Son düzenleme:

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Uzaylıları gösteriyormuş gibi yansıma var. :p
Telefonu yakın zamanda yere sertçe düşürdünüz mü? Telefonunuz yine benzer sonucu göstermeye devam ediyorsa lenste bir problem oluşmuş olabilir.
Geçenlerde düşmüştü. Bu akşam tekrar deneyeceğim yine yansıma yaparsa servise bi gideyim. Normal fotoğraf çekerken hiçbir sorun olmuyor, yanan ledi çektiğim zaman yine leke olmuyor. Entresan

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,318
Siz bilmezsiniz tabi eski SDN ofise gelip döner ekmek yemişliğim var. Neyse... bu arada mesajlarım yönetici müdehalesi mi gerektiriyor? Benden alıntı yapmadan istediğinizi ortaya yazabilirsiniz. Arkadaşın sorusuna karşılık ifade ettiğim şeye bakın bir de bu mesajınıza? Şaka gibi. Yani ne diyorsunuz? Gel ama gelirsen anca çay mı içersin diyorsunuz? Şu müdehaleye bakın yahu, bu hareketler bana muazam ilginç geliyor. Kusura bakmayın ama ben bu konuda sadece Hakkı hocayı tanırım! Ha.. Hakkı artık bizi tanımıyorsa o ayrı konu olur. E.. güzelce ağırlanırım dediysem 'kafama göre gecenin bi yarısında SDN ofise giderim, üzerinede kurdelalı altın takarlar' demedik rahat olun, merak etmeyin! Sakin olun. Garip... SDN'de ki moderatörlük görevimi bırakmak nedenlerimin bir tanesinide bu vasıta ile belirtmiş olayım; bu tip aşırı yetkilendirilmiş veya bir şekilde yetkili, söz sahibi vb.. olmuş arkadaşların yaptığım iş vb.. konularla ilgili bu şekilde anlamsız araya giriş ve müdehaleleriydi. Bu arada sizin kim olduğunuzun benim için hiç bir önemi yok isterseniz SDN ortağı olun. Sözlerimin arkasındayım. İsterseniz forum üyeliğimi silin. Çokta önemli değil bu noktadan sonra.
Benim dediklerimden sadece bunları anladıysanız, o sizin anlayacağınız dil olmuş. Sizin diliniz farklı, benim anlayışım farklı. ?

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
Ailemle yaşamaktan bıktım daraldım

Bağımsızlık istiyorum

:(:(:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...