Lol'den Cs'den bıktım oyun arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Düşük ayarlarla Fortnite oynayabilirsiniz. i7 7700HQ ve GTX 1070 ekran kartı ile yüksek ayarda 60 fps'de oynayabiliyorum. Daha yukarısında laptop çok ısınıyor.

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Titanfall 2 başladım, sarıyor. Ama oyun bozuldu şu an oyuna girip menüde continue'ya tıklayıp oyuna girmeye çalıştığımda yüklenme ekranı çıkıyor sonra da oyun kapanıyor.

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Titanfall 2 başladım, sarıyor. Ama oyun bozuldu şu an oyuna girip menüde continue'ya tıklayıp oyuna girmeye çalıştığımda yüklenme ekranı çıkıyor sonra da oyun kapanıyor.
Aynı sorunu Ironsight oyununda yaşamıştım. Bitdefender Total Security kullananlarda oyun açılmıyormuş. Herhangi bir hata veya uyarı ile karşılaşmadığım için garip gelmişti. Belki sizde de buna benzer bir sorun yaşanmıştır. Metin2'de TrendMicro Internet Security yüklü iken açılmıyordu.

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Aynı sorunu Ironsight oyununda yaşamıştım. Bitdefender Total Security kullananlarda oyun açılmıyormuş. Herhangi bir hata veya uyarı ile karşılaşmadığım için garip gelmişti. Belki sizde de buna benzer bir sorun yaşanmıştır. Metin2'de TrendMicro Internet Security yüklü iken açılmıyordu.
Bilgisayarı yeniden başlattım ve Kaspersky'i kapattım. Ama hala açılmıyor.

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Bilgisayarı yeniden başlattım ve Kaspersky'i kapattım. Ama hala açılmıyor.
Başka bir sorun var galiba. EA'nin forumunda 2016 yılından beri sayfalarca yazı yazılmış. Birisi Fransızca ayarladıktan sonra çalıştığını yazmış. Birisi de Belgelerim'in içerisindeki Respawn klasörünü silmiş. Öyle bir klasör var mı bilmiyorum.

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Başka bir sorun var galiba. EA'nin forumunda 2016 yılından beri sayfalarca yazı yazılmış. Birisi Fransızca ayarladıktan sonra çalıştığını yazmış. Birisi de Belgelerim'in içerisindeki Respawn klasörünü silmiş. Öyle bir klasör var mı bilmiyorum.
Görev seçme menüsünden kaldığım görevi başlatınca girdi oyuna, ama tekrar yapacağım onca şeyi :/

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Görevin kaydedildiği klasörü bulabilirseniz, ara sıra yedekleme yapın. Ne olur ne olmaz.

Son mesajlar