GamePower kasa RGB'yi nasıl kapatabilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

OğuzhanAyd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

YiGiT787

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Eğer RGB anakarta bağlıysa anakartın yazılımı veya BIOS üzerinden kapatabilirsiniz.

Ahmet.58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba beyler, rgb kasa aldım fakat akşam bir şey indirirken bu kasanın aydınlatması cidden sinirimi bozuyor.Kasanın açıklamasında değiştirebilir/kapıtılabilir RGB yazmakta fakat kapatmayı bir türlü bulamadım kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

Kasa: gamepower crimson guard
Bende corsair kasa var icinde tusu vardir ordan ayar cekersin camini ac bi bak bence

OğuzhanAyd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Anakartın bulunduğu taraftaki kapagı aç bir kart var orada ışık ayarları var diye biliyorum. (=
Birde kasa başlatma tuşu solunda güneş işareti gibi bir şey var ona bastığında nasıl tepki veriyor?
Anakartın tam modelini yazman lazım?

Son düzenleme:

Mr. Joker

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Merhaba beyler, rgb kasa aldım fakat akşam bir şey indirirken bu kasanın aydınlatması cidden sinirimi bozuyor.Kasanın açıklamasında değiştirebilir/kapıtılabilir RGB yazmakta fakat kapatmayı bir türlü bulamadım kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

Kasa: gamepower crimson guard
Kasa sence nasıl bende o kasayı almayı düşünüyorum

OğuzhanAyd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anakartın bulunduğu taraftaki kapagı aç bir kart var orada ışık ayarları var diye biliyorum. (=
Birde kasa başlatma tuşu solunda güneş işareti gibi bir şey var ona bastığında nasıl tepki veriyor?
Anakartın tam modelini yazman lazım?
Power Tuşunun solunda küçük yuvarlak bir tuş var muhtemelen dediğiniz tuş o ama hiç bir tepki vermiyor o tuş muhtemelen bağlanmamış, sizce bilgisayarcıya götürsem halledebilir mi?
Anakart:
Asus Prime A320M-F AMD A320 Soket AM4 mATX Gaming Anakart
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasa sence nasıl bende o kasayı almayı düşünüyorum
Tavsiye ederim gayet hoş yanında 4 rgb fan+psu ile gelmeside efsane şuanlık rgb kapatma dışında bir sıkıntım yok

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Power Tuşunun solunda küçük yuvarlak bir tuş var muhtemelen dediğiniz tuş o ama hiç bir tepki vermiyor o tuş muhtemelen bağlanmamış, sizce bilgisayarcıya götürsem halledebilir mi?
Anakart:

Tavsiye ederim gayet hoş yanında 4 rgb fan+psu ile gelmeside efsane şuanlık rgb kapatma dışında bir sıkıntım yok
Büyük ihtimal halleder (kasanın kullanım kılavuzunu bulamadım bulsam sen bile yapabilirsin (= )

Mr. Joker

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Anakart:

Normalde kasanın Power tuşunun yanında küçük bir tuş olması lazım ve o tuştan fanların rgb'sini ayarlayabiliyorsunuz renkleri değişiyor yani ama rgb kapanıyor mu bilmiyorum.

ahmunt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
BIOS da rgb kapatma bölümü var. Ben de ASUS kullanıyorum. Bende kapattım.

Mr. Joker

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Kasanın yan tarafı cam mı acaba ?

MuşluBedo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ama hava alacak ızgaraları yok bilemiyom ben de alcam wraith olanını