Fizy Yeni Yıl İçin 10 adet iPhone 11 Pro Hediye Veriyor!

Bu konuyu okuyanlar

Elizanzehraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Valla arkadas sanirim yeme icme ve minimum uyku ile yapti bu isi baska turlu olmaz? helal olsun ne diyeyim...
Eğer arkadaş hile yapmadıysa tebrik ederiz ama hile varsa iki cihazdan dinleme olduysa bu 10 günlük süre araştırılacak zaten dakikada 4 şarki yada 3 şarki dinleme olduysa hiledir bu bunu analiz edecekler zaten şimdilik sayilmalar yüklenir sıkıntı yok ayın onunda görecem ben ancak bunu iş haline getirip ve nöbetleşe yapması gerekir neredeyse 2.200 adetyapmış günde yani sıçmaya bile gitmemiş benim görüşüm bu yonde ama insaallah emek ile yapmıştır o konuda saygılıyım

Thehoneybadger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yazdiklarinin altina imza atarim abi, emek ile kazanacak her arkadasimin anasinin ak sutu gibi helal olsun.

Elizanzehraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yazdiklarinin altina imza atarim abi, emek ile kazanacak her arkadasimin anasinin ak sutu gibi helal olsun.
Kardeşim bu 33 saniyelik ıntrolar sayılıyor mu yada sen o şekilde mi yapıyorsun 33 saniyelik introyu tekrara alıp 15 günde 40 bin yapan var kesin bu yani sen nasıl dinleme yapiyorsun

Thehoneybadger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Onu denedim ama benim tekrarlari 15 dk sonra durmus olarak gordum hep. Bi kac defadan sonra manuel hareket ettim cogu zaman... Cihaz mi uygulama mi izin vermiyor bilemedim ama kendi kendine hep kapatti. 33-34 sn lik dinlemeler yaptim albumleri shuffle moduna alip... artik son gun abi umarim hedefimize ulasiriz, herkes hakkini alsin onemli olan o...

Elizanzehraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben araştırma yaptım olmuyor muş introlar öyle yapan varsa eleniyor sonunda

Burak8823

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Screenshot_20200101-001133_fizy.jpg

Yarışmayı bu rakamla bitirdik. Ilk 10'a girecegimi pek sanmıyorum. Yukarı da 66binde arkadas var. 88binde bitirdigini soyleyenler var.

Yarışmanın ilk gunu 30 saniye kuralı yoktu. 5 saniye bile sayılıyordu. Ertesi gun 30 saniye kuralı getirdiler. Atı alan üsküdarı geçti yani.

Elizanzehraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hepsi elenecek kardeşim öyle birşey olsa acik acik dile getirirlerdi ona bakarsan intoryu tekrara alıp 120 bin yapardım ben koyardım eve 7/24 çalardı haksızlık olur bu elenecekler bu kişiler bu yüzden temsilciden mail aldım ben şimdilik sevinsinler 80 ler 90 lar o zaman ben gulecem ???
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 84284

Yarışmayı bu rakamla bitirdik. Ilk 10'a girecegimi pek sanmıyorum. Yukarı da 66binde arkadas var. 88binde bitirdigini soyleyenler var.

Yarışmanın ilk gunu 30 saniye kuralı yoktu. 5 saniye bile sayılıyordu. Ertesi gun 30 saniye kuralı getirdiler. Atı alan üsküdarı geçti yani.
Ben bile 48.500 de bitirdim büyük ihtimal 60 bin ler ve 40 bi ler arası da çekişme olacak

Burak8823

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hepsi elenecek kardeşim öyle birşey olsa acik acik dile getirirlerdi ona bakarsan intoryu tekrara alıp 120 bin yapardım ben koyardım eve 7/24 çalardı haksızlık olur bu elenecekler bu kişiler bu yüzden temsilciden mail aldım ben şimdilik sevinsinler 80 ler 90 lar o zaman ben gulecem ???

birçok kişinin sayısı düşmüş abi dün gece.

biri bu mesela. adam 80k'dan bu rakama düşmüş garip 1 şekilde.

umarım dediğin gibi olur

Elizanzehraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bunu nerde görmüş peki nerden bakmış ben göremiyorum bunu

Burak8823

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
dün gece son güncellemeden sonra dinleme adedini kontrol ettigimiz yerden bakmislar. bende baktım. sonra kaldırdılar zaten ana sayfadan çekiliş başlığını. bakılmıyor artık. fakat dün gece bayağı silinme olmuş. Fizy instagram sayfasında son paylaşımın altında bayağı bi kişi şikayet ediyordu.

Elizanzehraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
dün gece son güncellemeden sonra dinleme adedini kontrol ettigimiz yerden bakmislar. bende baktım. sonra kaldırdılar zaten ana sayfadan çekiliş başlığını. bakılmıyor artık. fakat dün gece bayağı silinme olmuş. Fizy instagram sayfasında son paylaşımın altında bayağı bi kişi şikayet ediyordu.
Çoğu kişi elenecek zaten ben dile getirdim ama kimse dinlemedi beni

Kalemsiz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Düşecek bu kardeşim heveslenme hemen 82 binden 4500 düşen olmuş 33 saniyelik ıntrolar dinlediği için tekrara almış hep tek tek inceleniyor hesaplar isyan edenler var istigram dan bakabilirsin
Evet düşenleri gördüm,ben ıntrolar vs dinlemedim kampanya sona erdikten sonraki rakam bu yinede kısmet hayırlısı

Keepwalking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayın 30u itibariyle rakam bu. Son gün 2700 daha dinledim ve intro değildi. 31sn lik tam bir şarkı idi. İnşallah düşme olmaz. Farklı şarkı dinleme zorunluluğu yoktu yarışmada.
Screenshot_20191231_003327_com.turkcell.gncplay.jpg

Elizanzehraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ayın 30u itibariyle rakam bu. Son gün 2700 daha dinledim ve intro değildi. 31sn lik tam bir şarkı idi. İnşallah düşme olmaz. Farklı şarkı dinleme zorunluluğu yoktu yarışmada. Ekli dosyayı görüntüle 84327
Sorun da bu kardeşim aynı şarkıyı dinleyebilirsin ama yüzlerce değil onun bi sınırı var bende dinlerdim 120 bin yapardım bu şekilde ve çoğu bi s3kilde yapardı o arkadaşta bu şekilde yapmış tekrara almış 82 bin yapmış sabah bakmış 4500 olarak sonuçlanmış insaallah dedigingibi olur bu şekilde olsa herkez yapardı demi ama hak eden kazansın herkez

Sorun da bu kardeşim aynı şarkıyı dinleyebilirsin ama yüzlerce değil onun bi sınırı var bende dinlerdim 120 bin yapardım bu şekilde ve çoğu bi s3kilde yapardı o arkadaşta bu şekilde yapmış tekrara almış 82 bin yapmış sabah bakmış 4500 olarak sonuçlanmış insaallah dedigingibi olur bu şekilde olsa herkez yapardı demi ama hak eden kazansın herkez
Ben de ayrı ayrı her şarkıyı 33 saniyede dinyekip tek tek yaptım yani emek verdik şarkıyı tekrara alıp dinleme yapmadik

Ben de ayrı ayrı her şarkıyı 33 saniyede dinyekip tek tek yaptım yani emek verdik şarkıyı tekrara alıp dinleme yapmadik

Son düzenleme:

destcrush06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Az

Ben bile 48.500 de bitirdim büyük ihtimal 60 bin ler ve 40 bi ler arası da çekişme olacak

33 saniyelik şarkı dinledim bir problem yok 60000 dinlemem var teyit ettim müşteri hizmetleri tarafından umarım biri bende

Thehoneybadger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Vayy kardeslerim 2 gun ugramadim ortalik yangin yerine donmus:) Burak ilginc haberler getirmissin, yukaridaki sayi dusurme olayi cok tuhaf... ben gece 1 gibi bi ss almistim, sonra soyledigin gibi ana sayfadan kalkmisti sayi olayi?
Screenshot_20200101-011724_fizy.jpg

Screenshot_20200103-002652_fizy.jpg

Vayy kardeslerim 2 gun ugramadim ortalik yangin yerine donmus:) Burak ilginc haberler getirmissin, yukaridaki sayi dusurme olayi cok tuhaf... ben gece 1 gibi bi ss almistim, sonra soyledigin gibi ana sayfadan kalkmisti sayi olayi?
Screenshot_20200101-011724_fizy.jpg

Screenshot_20200103-002652_fizy.jpg
Nihai sayim bu, sorgulattim hayirlisi artik...

Son düzenleme:

Tecno06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şimdi baktım dinleme adetlerini gör butonu yeniden aktive olmuş

Burak8823

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kampanyaya katılım koşullarından 30 saniye kuralını kaldırmışlar.

Rmysakkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar ben 40 saniyede bir değiştirdim son günlerde aslında zaten dinleme adedini göre tıkladığımda 13000 küsürdü kampanya bittikten sonra baktığımda 40000 küsür oldu bende ilk günden beri uğraşıyordum ve şarkıların tamamını dinliyordum açıkçası

Burak8823

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Screenshot_20200103-105228_fizy.jpg

Bir silinme olmamış bende.

30 saniye kuralının kaldırılması ilginç.

Arkadaşlar ben 40 saniyede bir değiştirdim son günlerde aslında zaten dinleme adedini göre tıkladığımda 13000 küsürdü kampanya bittikten sonra baktığımda 40000 küsür oldu bende ilk günden beri uğraşıyordum ve şarkıların tamamını dinliyordum açıkçası
30 veya 40 saniye fark etmez, 40binden dusurduler mi seni ? Bir mail at.

Son düzenleme:

Rmysakkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ekli dosyayı görüntüle 84415

Bir silinme olmamış bende.

30 saniye kuralının kaldırılması ilginç.

30 veya 40 saniye fark etmez, 40binden dusurduler mi seni ? Bir mail at.
Evet attım şimdi bakalım ne diyecekler eğer doğru düzgün bişey yazmazsalar adil bir çekiliş olmayacak demektir

Arkadaşlar bu arada bu 30 saniye kuralını ben sordum 24 kasımda böyle bi cevap aldım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-03-11-31-58.jpg
    Screenshot_2020-01-03-11-31-58.jpg
    60.1 KB · Görüntüleme: 318
Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Eğer aranızdan birine çıkarsa bu konu üzerinden yazın da bilelim.. :)

Hdjsjg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Screenshot_20200103-115253_fizy.jpg

Arkadslar benim an itibari ile dinleme adetim. Herkese bol şanslar

intorol derken nedir bilmem ama ben 31 saniyelik bir kac tane muzik buldum, yanına da 1.45 ve 1.50 sn muzikler ekledim ve otomotikte çaldı hep. Yarışmada aynı şarkı dinleme zorunluluğu yoktu ve en az 30 sn demiş. Kazanan arkadaşlar yazarsa seviniriz

Creative senin kac acaba

Arkadaşlar 55 binden aşağı olanlar birde hile yapanlar boşuna uğraşmasınlar. Ben 88 bin kusur, 82 bin kusur, 70 bin, 69 bin, 67 bin, 66 bin, 60 bin, 59 bin, 58 bin olan duydum. Benim kin de 58 bin kusur, inşallah ilk 10 arasında olurum. Katılanlar tahminimden az gibi, zaten umutlu olanlar bir yerlere yazıyorlar duyuyoruz görüyoruz. Dinleme adetleriyle birlikte foto atarsanız az çok tahmin ede biliriz. En azından boşa heveslenmeyiz.. ??

Son düzenleme:

Burak8823

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ekli dosyayı görüntüle 84426

Arkadslar benim an itibari ile dinleme adetim. Herkese bol şanslar

intorol derken nedir bilmem ama ben 31 saniyelik bir kac tane muzik buldum, yanına da 1.45 ve 1.50 sn muzikler ekledim ve otomotikte çaldı hep. Yarışmada aynı şarkı dinleme zorunluluğu yoktu ve en az 30 sn demiş. Kazanan arkadaşlar yazarsa seviniriz

Creative senin kac acaba

Arkadaşlar 55 binden aşağı olanlar birde hile yapanlar boşuna uğraşmasınlar. Ben 88 bin kusur, 82 bin kusur, 70 bin, 69 bin, 67 bin, 66 bin, 60 bin, 59 bin, 58 bin olan duydum. Benim kin de 58 bin kusur, inşallah ilk 10 arasında olurum. Katılanlar tahminimden az gibi, zaten umutlu olanlar bir yerlere yazıyorlar duyuyoruz görüyoruz. Dinleme adetleriyle birlikte foto atarsanız az çok tahmin ede biliriz. En azından boşa heveslenmeyiz.. ??

Ilk 10 belli gibi zaten dostum. Ve 55bin falan dgl. 70bin altinda kalanlar ilk 10da olamaz. Yedek listeye girerler muhtemelen. 88binden basliyor sıralama:) instagramda fizy sayfasinda son paylasim altindaki yorumlara bakabilirsin. Sıralama 88binden basliyor.

Hdjsjg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşler ben instegram da bulamadım bu sayfayı, fiziy yazıyorum binlerce şey çıkıyor. Tam olarak ne yazmam lazım.