arkadaşssız kaldım

Bu konuyu okuyanlar

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Naptin kardes gecebildin mi yeni lisene
Evet açıkta okuyorum.
Neden beğendin ki benim saçma sapan yazdıklarım cevabı? Ben o zamanlarda psikopattım ve çok sinirliydim. Şu Allah'a şükürler olsun en iyi doktordan tedavi oluyorum, bunu dedirttiğin için sana çok teşekkür etmek zorundayım, bunu söylemek istemedim ama artık zorunda kaldım.

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
sen dragon2004 musun :D ben gecen yıl yazan cocuga yazmıstım ama bu soruyu :) begendigim yoruma gelirsek kim ne yazmıs ve neyi begenmisim hatırlamıyorum begenmisim ki begene basmısım bunun nedeni mi olur :D veya yanlıslıkla da olmus olabilir :) ne icin tesekkur ettin bana anlayamadım :)

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
sen dragon2004 musun :D ben gecen yıl yazan cocuga yazmıstım ama bu soruyu :) begendigim yoruma gelirsek kim ne yazmıs ve neyi begenmisim hatırlamıyorum begenmisim ki begene basmısım bunun nedeni mi olur :D veya yanlıslıkla da olmus olabilir :) ne icin tesekkur ettin bana anlayamadım :)
Hiç alakası yok. :D Ben o zamanlarda foruma kayıtlı değildim bile. :D :D :D İlk kayıt olduğum zaman dengesizdim sadece. :confused:

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
tamam ben dragona yazmıstım :) sen degilsen cevap vermeseydin keske. eger sensen de gecmiste kalan biri diyorsan da anlarım okey.ne icin tesekkur ettin sorusuna cevap alamadım ? ayrıca yoruma hahayı nasıl yaptın :D

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
tamam ben dragona yazmıstım :) sen degilsen cevap vermeseydin keske. eger sensen de gecmiste kalan biri diyorsan da anlarım okey.ne icin tesekkur ettin sorusuna cevap alamadım ?
Bu yıla daha yeni liseye geçtim :D , o şu anda lise 2.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevabı burada:

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
teskkurler ama anlamadım ki türkçe degil neyse onemsiz

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Aslında bu özellik gizlenmiş bu site için ve bu yüzden İngilizce. Sağ olasın @Froseth tarafından ifşa oldu.
Gizlenmemiş olsa da Türkçe olmayan kısımlar var.
Bende @rtakak'ın profilinde gördüm ondan sonra çok kullanınca yayıldı :D
:D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında bu özellik gizlenmiş bu site için ve bu yüzden İngilizce. Sağ olasın @Froseth tarafından ifşa oldu.
Gizlenmemiş olsa da Türkçe olmayan kısımlar var.
Bende @rtakak'ın profilinde gördüm ondan sonra çok kullanınca yayıldı :D
:D