PS4 PRO ÖNERİSİ

Bu konuyu okuyanlar

Sanctuary

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhabalar. Başlıktan da anlaşılacağı üzere ps4 pro almak istiyorum. Lakin bu 7216-B gibi nitelikleri çözemedim. Sanırım güncel sürümle alakalı bir şeymiş. PS4 Pro için en günceli hangisidir oyunlarda güncelleme alan hangi sürümdür? Hangi sürümü almamı önerirsiniz? Ek olarak Eurasia garantili almayı düşünmüştüm ama ithalatçı firma garantili olanıyla arasında 1000TL fiyat farkı bulunmakta. Bu yüzden ithalatçı firma garantili olanını alacağım. Fiyat farkının bu denli farklı olmasına anlam veremedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok mu bilgili bir arkadaş acaba?

Son düzenleme:

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
ciddi olamazsın :D

ps4 prodan anlamam hiç sahip olmadım ama bence acelen yoksa ps5 in çıkmasını bekle ve bütçeni arttır. uzun bir süre kullanılır çünkü ps5.

Katılıyorum, Ps5'i çıktığında alırsanız temiz 5 yıl götürür. Deli bir fiyat farkı olacağını sanmam. Ama tabii ki bi tık daha pahalı olur:)

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Çıktı çıkacak ps5 onu bekle al sakın bulaşma sonra pişman olursun bak anlatmıyorum anlatmaya gerek yok sen alma pişman olmazsın

Sanctuary

Asistan
Reaksiyon puanı
21
PS5 beklemeli miyim diye bir konu açtım ve birkaç arkadaş sağ olsun fikirlerini paylaştılar. Genelde beklemem önerildi lakin ps5 için öngörülen fiyat 5000₺ gibi bir rakam olduğu için bütçemi aşıyor. O yüzden Ps4e yöneldim. Öneriden kastım ps4 pronun güncel sürümü hangisi hangi sürümü almalıyım ? Çünkü bazı sürümler bazı oyunlarda güncelleme almıyormuş okuduğum kadarıyla. Bu zamana kadar hep pc oyuncusu ve kullanıcısıydım ps hakkında ilk görüşü paylaşan arkadaşla aynı bilgiye sahibim ne yazık ki. Bilgisi olan arkadaşlar sürüm ve şu garanti konusunda biraz bilgilendirirse çok mutlu olurum :)

MBilgin27

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Playstation PC gibi değildir bir tane Ps4 Pro alırsan rahatça bütün oyunları oynayabilirsin kafanı böyle şeylere pek yorma bence playstation un amacı zaten rahat olması tak cd yi çalıştır mantığı olmasıdır

Sanctuary

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Playstation PC gibi değildir bir tane Ps4 Pro alırsan rahatça bütün oyunları oynayabilirsin kafanı böyle şeylere pek yorma bence playstation un amacı zaten rahat olması tak cd yi çalıştır mantığı olmasıdır
Eurasia garanti için 1000TL fark ödemeye değer mi peki? Çok sorun çıkaran bir alet midir bu