mi 9 mu samsung Galaxy s 10 plus mi?

Bu konuyu okuyanlar

erdinc92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hangisi alinir sizce
Mesaj otomatik birleştirildi:

mi 9 la samsung arasinda kaldim bataryasini kotu diyolar samsungun

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Önceliğin nedir kameramı oyunmu performana bakarsak mi9 çok önde kamera ve batarya konusunda da bir tık s10 plus önde ikiside alınabilir..

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
s10 plus şarjı baya iyi. Fiyat bazlı düşünmezsek s10+

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
hangisi alinir sizce
Mesaj otomatik birleştirildi:

mi 9 la samsung arasinda kaldim bataryasini kotu diyolar samsungun

S10 Plus batarya açısından Mi 9'a göre gayet önde. İkisi arasından S10 Plus tavsiye ederim. Sizin yerinizde olsam OnePlus 7T'ye de bi göz atardım. Donanımsal ve yazılımsal açıdan diğer iki cihazın da önünde...

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Sd 855 dışında her konuda s10+ üstün ekran batarya ön arka kamera video gece gündüz çekimi arayüz daha sayayımmı...
Arada 2500 3000 lira gibi bir fark var kamera olarak normal kullanıcının farkına varacağı bir durum söz konusu değil batarya eksi bir tarafı arayüz kişisel olarak tartışılır 2500 lira fark vereceği kadar bir albenisi olduğunu düşünmüyorum kişisel düşüncemdir yok tokatlar yok çarpanlarına ayırır şu ifadeleri kullanırken karşıdaki cihazında amiral gemisi olduğunu unutmayın s10 plus kullanıcısı olarak söylüyorum ben daha uygun fiyata aldım ama şuanki fiyatlar verilmez..

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arada 2500 3000 lira gibi bir fark var kamera olarak normal kullanıcının farkına varacağı bir durum söz konusu değil batarya eksi bir tarafı arayüz kişisel olarak tartışılır 2500 lira fark vereceği kadar bir albenisi olduğunu düşünmüyorum kişisel düşüncemdir yok tokatlar yok çarpanlarına ayırır şu ifadeleri kullanırken karşıdaki cihazında amiral gemisi olduğunu unutmayın s10 plus kullanıcısı olarak söylüyorum ben daha uygun fiyata aldım ama şuanki fiyatlar verilmez..
Arkadaş s10+ yazdığına göre demekki durumu müsait s10+ varkende mi9 a bakılmaz amma abarttınız şu markayı sd 835 845 855 li boş cihazlar üretiyo sizde hemen ooo foyot porformons orono diyosunuz

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
S10 plus hiçbir konuda üzmez ve 4-5 sene kesintisiz kullanılabilir bir üst segment amiral gemisidir.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Arkadaş s10+ yazdığına göre demekki durumu müsait s10+ varkende mi9 a bakılmaz amma abarttınız şu markayı sd 835 845 855 li boş cihazlar üretiyo sizde hemen ooo foyot porformons orono diyosunuz
S10 Plus'ın kamerasının ve bataryasını iyi olduğunu bende biliyorum ama 2500 tl fazla verilip alınacak kadar değil boş cihazlarmış bırakın şu fan boyluğu marka takıntısı olmadan yorumlarınızın yapın. Demişsin hemen fiyat performans oranı diyorsunuz diye sizin gibi fan boylarında samsung marka telefonları her cihazdan üstün olmamasına rağmen üstün görmeniz insanı güldürüyor..

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S10 Plus'ın kamerasının ve bataryasını iyi olduğunu bende biliyorum ama 2500 tl fazla verilip alınacak kadar değil boş cihazlarmış bırakın şu fan boyluğu marka takıntısı olmadan yorumlarınızın yapın. Demişsin hemen fiyat performans oranı diyorsunuz diye sizin gibi fan boylarında samsung marka telefonları her cihazdan üstün olmamasına rağmen üstün görmeniz insanı güldürüyor..
Ben burda fiyattan bahsetmiyorum adam oraya s10 plus diye yazmış zaten daha ne fiyat konuşuyosun kasası dandik beş para etmez telefonlar kim ne derse desin bu böyle fanlıkla ilgisi yok elime 11 pro max versende mate 30 pro versende note 10 plus versende seve seve kullanırım sadece önceliğim samsung olur

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Ben burda fiyattan bahsetmiyorum adam oraya s10 plus diye yazmış zaten daha ne fiyat konuşuyosun kasası dandik beş para etmez telefonlar kim ne derse desin bu böyle fanlıkla ilgisi yok elime 11 pro max versende mate 30 pro versende note 10 plus versende seve seve kullanırım sadece önceliğim samsung olur
Sende şu fiyata takılma bizde hangisinin hangi yönleri daha iyi diye yazdık zaten fiyatta bir etken değilmi telefon almak için her neyse telefon karşılaştırırken biri amiral gemisi diğeri orta segment telefon muamelesi yapmak yanlış birde üslübuna dikkat edersen sevenirim..

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Sende şu fiyata takılma bizde hangisinin hangi yönleri daha iyi diye yazdık zaten fiyatta bir etken değilmi telefon almak için her neyse telefon karşılaştırırken biri amiral gemisi diğeri orta segment telefon muamelesi yapmak yanlış birde üslübuna dikkat edersen sevenirim..
Her üst seviye işlemci kullanan telefon üst segment olarak görülüyor gerçekten çok garipsiniz s10+ ın üretim maliyetiyle mi9 un satış fiyatı birbirine denk aradaki farkı anlaman için söylüyorum..

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Sende şunu anla xiaomi'nin amiral gemisi modeli mi9'dur üretim maliyeti düşük olmasının sebebide kısacası ev sahibi olmasıdır diğer üreticiler gibi paravan şirketlere üretim yaptırdıkları için üretim maliyetleri yüksek okuyor çinli markalar kendi ülkelerinde üretim yaptıkkarı için diğerlerine göre bu masraflarıda kısmış oluyorlar apple samsung gibi markaların rekkam giderleri bu markaların fiyatlarının yüksek olmasına neden oluyor tabi şöyle bir artılarıda var hazır kullanıcıları var buda telefonlarına %100 kar etmelerini sağlıyor..

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Xiaomi iyi donanım lar kullanarak fiyat performans telefonları üretiyor ve iyiki de tr pazarın da var önyargı lardan sıyrılmak gerekiyor

erdinc92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
S10 Plus batarya açısından Mi 9'a göre gayet önde. İkisi arasından S10 Plus tavsiye ederim. Sizin yerinizde olsam OnePlus 7T'ye de bi göz atardım. Donanımsal ve yazılımsal açıdan diğer iki cihazın da önünde...
turkiyede satisi yok herhalde olsa ztn bunu alirdim