FM 2019 Sorunum

Bu konuyu okuyanlar

leiden34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bi oyunda hile tarzı bişey kullandım admin bunu anladı oyunu zorlaştırdı ip adresimi değiştirsem ve yeni steam hesabı açsam tekrar yakalanır mıyım? ve benim olduğumu nasıl anlar fikrinizi merak ediyorum

Son düzenleyen moderatör:

leiden34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fm de böyle bi mod mu var . Admin nasıl oyunu zorlaştırıyor kariyer oyununda . Steam hesabı değiştirmek içinde oyunu tekrar satın alman gerek .
şöyle hocam atölyeden buglu taktik indirdim her maçı kazanmaya başladım 5-6 farkla sonra maçlar zorlaştı hiç birini kazanamıyorum taktiği sildim 3 ay girmedim düzelmişti 2 3 saat sonra aynısı tekrar oldu zorlaştı. 6 milyonluk futbolcuya 30 - 40 m istiyorlar. fm 2019 u tekrar almıcam 19 unda fm 2020 çıkıyor onu alıcam farklı steam hesabı ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer kontrol sistem tarafından sağlanıyorsa anlar
sanırım sistem tarafından sağlanıyor peki nerden anlar onu merak ediyorum ona göre önlem alıcam çünkü

Eğer kontrol sistem tarafından sağlanıyorsa anlar
sanırım sistem tarafından sağlanıyor peki nerden anlar onu merak ediyorum ona göre önlem alıcam çünkü

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
şöyle hocam atölyeden buglu taktik indirdim her maçı kazanmaya başladım 5-6 farkla sonra maçlar zorlaştı hiç birini kazanamıyorum taktiği sildim 3 ay girmedim düzelmişti 2 3 saat sonra aynısı tekrar oldu zorlaştı. 6 milyonluk futbolcuya 30 - 40 m istiyorlar. fm 2019 u tekrar almıcam 19 unda fm 2020 çıkıyor onu alıcam farklı steam hesabı ile

Oyunun momemtumu bu . Sen kazandıkça daha çok zorlaşır oyun . Öyle her maçı kazanmak yok .

leiden34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunun momemtumu bu . Sen kazandıkça daha çok zorlaşır oyun . Öyle her maçı kazanmak yok .
şu an kullandığım taktik oyun sıralamasında ki bi kişinin taktiği. takımımın taktiğe yatkınlığı son seviyede transferlerimi de taktiğimdeki rollere göre yaptım değişen birşey olmadı.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Yeni bir save açın. Oyun kendi kendine öğreniyor. Siz mükemmel oynuyorsunuz, oyun ise çok para kazanacığınızı biliyor sonrada zam yapıyor tabi. Admin ne alaka kardeş!

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yaklaşık 3000 saat FM oynamış birisi olarak şunu söyleyebilirim oyun senin hileli taktiğe sahip olduğunu anlayamaz fakat oyunda şöyle bir anlayış var. Senin analizcilerin nasıl sana maçlardan önce rakibin zayıf yönlerini gösteriyorsa aynı şey rakipler içinde geçerli. Rakip yapay zeka da olsa aynı taktiği çok fazla üst üst kullanırsan sana antik taktik geliştirir takımlar. Eskiden bende hazır taktik indirirdim ama emin ol oyun kendi taktiğini yaptığın zaman çok daha zevkli yoksa al hazır taktiği bütün kupaları kazan ne mantığı kalıyor ki oyunu oynamanın. Esas zevk kendin taktik geliştirince oluyor. Taktiğin bazen işlemiyor optimize etmen gerekiyor, aradan zaman geçince yenilemen gerekiyor bunlar önemli detaylar.

6 milyonu bırak 1 milyon etmeyen oyuncuya 100 milyon ister kulüpler bazen çünkü kulüp oyuncusunu satmak istemiyordur. Oyuncu almaya çalışmadan önce gözlemcini yollayacaksın o da sana ortalama bir fiyat belirleyecek. Oyuncuyu satmak istemiyorlarsa "oyuncu satılık değil" bildirimini verir gözlemci. Herkesi istediğin gibi alamazsın maalesef. Bazen oyuncu da gelmek istemez o zaman aylarca gözlemleyip maçlarına gitmek zorunda kalırsın oyuncunun sana karşı ilgisini arttırmak için. Eğer oyuncu senin takımına gelmek istiyorsa kulübün yapacağı pek bir şey yok. Maksimum 4-5 redden sonra oyuncu takımda isyan çıkarır ve satış listesine konur.