Telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Reis enim 5s patates oldu dün akşam dokunmatik gitti bugünde ekran hepten gitti orta tuş ise birkaç gün önce gitti gram üzülmüyorum umurumda bile değil ancak İCloud hesabım ayarlarda açık kaldı bari icloud hesabımdan çıkış yapıp telefonu sıfırlasaydım diyorum ben 3.kez ekranını ve orta tuşunu yaptırmam 5 ay önce 250 tl gitti bir daha yaptırmam

ben aldığım gibi 6'yı sattım. Hiç tamirle uğraşmayın bence...

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
ben aldığım gibi 6'yı sattım. Hiç tamirle uğraşmayın bence...
Tamir ettirmeyeceğim zaten ama ıcloud hesabım açık kaldı rehberimi laptopa aktardım fotolarım ise tarayıcıdaki icloud'dan erişebiliyorum ancak telefondaki ayarlarda açık kaldı bari hesabımdan çıkış yapıp telefonu sıfırlasaydım telefon öyle cortlasaydı kafam orada kaldı benim
Satmaya kalksam kimse 300 vermez ayrıyetten adam ekranı orta tuşu yaptırdı diyelim icloud kilidi var elinde patlar yani ben şifreyi girmezsem adam kurulumu yapıp telefonu kullanamaz

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Tamir ettirmeyeceğim zaten ama ıcloud hesabım açık kaldı rehberimi laptopa aktardım fotolarım ise tarayıcıdaki icloud'dan erişebiliyorum ancak telefondaki ayarlarda açık kaldı bari hesabımdan çıkış yapıp telefonu sıfırlasaydım telefon öyle cortlasaydı kafam orada kaldı benim
Satmaya kalksam kimse 300 vermez ayrıyetten adam ekranı orta tuşu yaptırdı diyelim icloud kilidi var elinde patlar yani ben şifreyi girmezsem adam kurulumu yapıp telefonu kullanamaz

Spotify ya da Gmail'deki gibi bağlı cihazlarda oturumu kapatma ayarı varmı ona bakın bence.

Reaksiyon puanı
628
Gmailim de açık kaldı hay anasını satayım
Telefoumu bul deyip sıfırla.
Annotation 2019-11-14 190855.jpg

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
2 hafta sabredecez yapacak bişi yok
benim en çok canımı sıkan şey 5s'in dokunmatiği dün gitti bugün ise ekran hepten gitti bari telefonu sıfırlayıp ayarlardan icloud hesabımdan çıkış yapsaydım telefon öyle cortlasaydı diyorum

Reaksiyon puanı
628
2 hafta sabredecez yapacak bişi yok
benim en çok canımı sıkan şey 5s'in dokunmatiği dün gitti bugün ise ekran hepten gitti bari telefonu sıfırlayıp ayarlardan icloud hesabımdan çıkış yapsaydım telefon öyle cortlasaydı diyorum
iCloud'da yok mu cihazımı bul?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Yapacak bir şey yok o zaman.
Telefonun üstüne benzin döküp yakayım mı ? :smilingimp::smilingimp::smilingimp::smilingimp::smilingimp::smilingimp::smilingimp:
Çünkü satmaya kalksam çok para etmez alan kişi ekranı orta tuşu yaptırdı diyelim İCloud şifremi girmezsem alıcı o telefonu kullanamaz yani anlayacağın İCloud kilitli 5s olmaktan öteye gidemiyor
Ben 3.kez telefonun ekranını yaptırmam 5 ay önce 250 tl girdi bana bir daha asla

Reaksiyon puanı
628
Telefonun üstüne benzin döküp yakayım mı ? :smilingimp::smilingimp::smilingimp::smilingimp::smilingimp::smilingimp::smilingimp:
Çünkü satmaya kalksam çok para etmez alan kişi ekranı orta tuşu yaptırdı diyelim İCloud şifremi girmezsem alıcı o telefonu kullanamaz yani anlayacağın İCloud kilitli 5s olmaktan öteye gidemiyor
Ben 3.kez telefonun ekranını yaptırmam 5 ay önce 250 tl girdi bana bir daha asla
:tearsofjoy: :tearsofjoy: :tearsofjoy:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
son 2 sene 5s benim canıma ot tıkadı hatta son 9-10 ay bana cinnet geçirtti ailemle sırf bu telefon yüzünden tartıştığım oldu çünkü dışardayken şarjım bitiyordu ailem de bana ulaşamıyordu eve gelince fırça yiyordum açıklama yapacakken yine mi telefon diyorlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Reis ben söylediğimi yaparım gider yakarım ama ben satıp kurtulmak istiyorum ama şöyle bir sıkıntı var telefon çalışıyor ama ekran dokunmatik ve orta tuş hepten gitti telefonda icloud hesabım açık kaldı bir de telefonu sıfırlayacaktım bari bunları yaptıktan sonra telefon cortlasaydı 5 ay önce 250 gitti gitti bu saydıklarıma 3.kez yaptırmam
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran yan sanayi zaten çok da umurumda sanki :p