Mi 9 vs OnePlus 7 vs OnePlus 6T

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Sanırım 7 pro yerine 7t almak daha mantıklı. İşlemci olarakta daha iyi hem de android 10 ile birlikte geliyor. Çok teşekkür ederim herkese.
Bir önemi yok neden dersen çünkü 855 ve 855+ arasında dağlar kadar fark yok 7 pro da alsan 7t de alsan çok büyük bir fark hissetmeyeceksin bu arada OnePlus güncelleme olarak Google'dan daha iyi 7 pro android 10'u çoktan aldı bile yani kutudan çıkarıp kurulum yaptığın zaman android 10 yüklü olarak gelecek

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bir önemi yok neden dersen çünkü 855 ve 855+ arasında dağlar kadar fark yok 7 pro da alsan 7t de alsan çok büyük bir fark hissetmeyeceksin bu arada OnePlus güncelleme olarak Google'dan daha iyi 7 pro android 10'u çoktan aldı bile yani kutudan çıkarıp kurulum yaptığın zaman android 10 yüklü olarak gelecek
Güncelleme konusunda Google'dan daha iyi olan bir telefon yok :D Sürümü geliştiren Google zaten. Güncellemeleri her zaman ilk Google telefonları alır. 3 yılda destek sunulur her telefona.

Son düzenleme:

selo_baba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Hocam peki şarj konusunda 7t mi 7 pro mu daha iyi?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Güncelleme konusunda Google'dan daha iyi olan bir telefon yok :D Sürümü geliştiren Google zaten. Güncellemeleri her zaman ilk Google telefonları alır. 3 yılda destek sunulur her telefona.
Google'dan daha iyi derken Google'dan önce sürüm dağıtan bir marka demek istedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam peki şarj konusunda 7t mi 7 pro mu daha iyi?
Hiçbir önemi yok aralarında sadece 200 mAh fark ver
7 Pro 4000 mAh
7T 3800 mAh
Sıkıntı yok çünkü hızlı şarj özelliği var ve 1 günü rahat çıkarır

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Google'dan daha iyi derken Google'dan önce sürüm dağıtan bir marka demek istedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiçbir önemi yok aralarında sadece 200 mAh fark ver
7 Pro 4000 mAh
7T 3800 mAh
Sıkıntı yok çünkü hızlı şarj özelliği var ve 1 günü rahat çıkarır
Tamam işte sürümü de Google'dan önce dağıtmıyor zaten :D Google sürümü vermeden nasıl dağıtacak bu adam?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Tamam işte sürümü de Google'dan önce dağıtmıyor zaten :D Google sürümü vermeden nasıl dağıtacak bu adam?
Kararlılık açısından demek istedim Google sürümü yayınlıyor ama Google'dan önce cihazlara dağıtmıyor mu
demek istediğim Google sürümü yayınladıktan sonra önce OnePlus sonra Google Pixel cihazlarına dağıtmıyor mu ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Kararlılık açısından demek istedim Google sürümü yayınlıyor ama Google'dan önce cihazlara dağıtmıyor mu
demek istediğim Google sürümü yayınladıktan sonra önce OnePlus sonra Google Pixel cihazlarına dağıtmıyor mu ?
Hayır. Google Pixel 3 modelleri 5 Eylül gibi aldı Android 10 sürümünü. OP çok sonra aldı. Pixel 4 Android 10 ile çıktı zaten. Google önce kendi cihazlarına verir sonra diğer markalara sunar sürümü.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hayır. Google Pixel 3 modelleri 5 Eylül gibi aldı Android 10 sürümünü. OP çok sonra aldı. Pixel 4 Android 10 ile çıktı zaten. Google önce kendi cihazlarına verir sonra diğer markalara sunar sürümü.
Güncelleme desteği olarak OnePlus'ı çok seviyorum Google gibi cihazlarının arkasında duruyor ben böyle markaları çok seviyorum en azından Samsung gibi şerefsiz değil