Ödeme Yapamadım

Bu konuyu okuyanlar

JustDay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar burda ne demek i̇sti̇yor ödeme yapamadim karttan para da çeki̇lmemi̇ş nasil ödeme yapicam.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191108_003546.jpg
    Screenshot_20191108_003546.jpg
    44.2 KB · Görüntüleme: 182
Son düzenleyen moderatör:

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
bunu geç yeni bir sipariş ver ama şahsen bu ürünü hem de şu an önermem
Mesaj otomatik birleştirildi:

çünkü bu fiyatlara dokunmatik pek iyi çalışmaz ve kanser edebilir. Tuşlu olan bazı modeller daha kullanışlı bu yönden ve çok daha iyi kulaklıklar var aralarında

JustDay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

çünkü bu fiyatlara dokunmatik pek iyi çalışmaz ve kanser edebilir. Tuşlu olan bazı modeller daha kullanışlı bu yönden ve çok daha iyi kulaklıklar var aralarında
Peki sizin bir öneriniz var mı?

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Bunu öneririm. Ama 11.11 indirimlerinde 105 liraya düşecek o zaman kuponunuzla birlikte 94 lira gibi bir fiyata alabilirsiniz. Ben şahsen kullanıyorum özellikle şarj konusunda mükemmel. Ses kalitesi, bağlantı konusunda gayet iyi olması, oyun dışında senkron kaybı hissedilmemesi ve tuşların kullanışlı olması bence artı yönleri ve fiyatını fazlasıyla hakediyor. Bu tip kulaklıkların (Galaxy Buds tarzını kastediyorum) tek sorunu mikrofonunun kötü olmamakla beraber pek de mükemmel kalite vermemesi. Onun dışında bence f/p kralı olabilir.

QCY QS2 TWS Bluetooth V5.0 Kulaklıklar 3D Stereo Spor Kablosuz Kulaklık Çift Mikrofon ile

JustDay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bununla haylou gt1 arasında kaldım ama haylou tasarım olarak bana daha iyi gibi geldi aralarında çok fark var mıdır?

Bunu öneririm. Ama 11.11 indirimlerinde 105 liraya düşecek o zaman kuponunuzla birlikte 94 lira gibi bir fiyata alabilirsiniz. Ben şahsen kullanıyorum özellikle şarj konusunda mükemmel. Ses kalitesi, bağlantı konusunda gayet iyi olması, oyun dışında senkron kaybı hissedilmemesi ve tuşların kullanışlı olması bence artı yönleri ve fiyatını fazlasıyla hakediyor. Bu tip kulaklıkların (Galaxy Buds tarzını kastediyorum) tek sorunu mikrofonunun kötü olmamakla beraber pek de mükemmel kalite vermemesi. Onun dışında bence f/p kralı olabilir.

QCY QS2 TWS Bluetooth V5.0 Kulaklıklar 3D Stereo Spor Kablosuz Kulaklık Çift Mikrofon ile
Bununla haylou gt1 arasında kaldım ama haylou tasarım olarak bana daha iyi gibi geldi aralarında çok fark var mıdır?

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379

bu daha iyi emin olun.

bu daha iyi emin olun.
ucuz fiyatlı seçeneklerde dokunmatik kanser eder

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379

JustDay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kullanıp öneriyorsunuz o zaman bende qcy alıcam teşekkürler. Peki qcy'nin zararı var mı haylou gibi?

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Yani hem zararı hem eksi yanı, ses bas ve tiz performansından memnun musunuz?
zaten airPods kalitesi beklemiyordum. Fiyatına göre fazlasıyla tatmin etti

işte dışarıda yaptığınız görüşmelerde dışarının sesi biraz fazla gidebilir eksi yanı bu

JustDay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

işte dışarıda yaptığınız görüşmelerde dışarının sesi biraz fazla gidebilir eksi yanı bu
Çok teşekkür ediyorum sorularımı cevapladığınız için 11.11 indiriminde sişariş vericem.