Ekran görüntüsü kaydetme programı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
45
Dış sesi kaydetmeden sadece ekran videosu ve telefon da ki sesi kaydedecek uygulama.
Bir de samsung da acaba fiziksel tuş dışında müzik dinlerken ios da olduğu gibi ses açıp kısma yolu var mı bir de tuş kilitleme tuşa basmadan

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Diğer konular için bir şey diyemem ama ekran kilitleme için ana ekrana şu tarz bir widget veya kısayol koyabilirsiniz. Ben bu tuşa bastigim zaman ekran kilitleniyor. Ana ekranda boş bir yere basılı tutun çıkan seçeneklerden widget ve kısayol ayarlarını görebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-01-18-47-35-256_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2019-11-01-18-47-35-256_com.miui.home.jpg
    138.9 KB · Görüntüleme: 207
Reaksiyon puanı
45
Diğer konular için bir şey diyemem ama ekran kilitleme için ana ekrana şu tarz bir widget veya kısayol koyabilirsiniz. Ben bu tuşa bastigim zaman ekran kilitleniyor. Ana ekranda boş bir yere basılı tutun çıkan seçeneklerden widget ve kısayol ayarlarını görebilirsiniz.
Süpermiş hocam gerçekten çok sağolun deneyim bir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_20191101-190419_One UI Home.jpg
bulamadım hocam

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Dış sesi kaydetmeden sadece ekran videosu ve telefon da ki sesi kaydedecek uygulama.
Bir de samsung da acaba fiziksel tuş dışında müzik dinlerken ios da olduğu gibi ses açıp kısma yolu var mı bir de tuş kilitleme tuşa basmadan
İosda olduğu gibi derken assistive touch olayından mı bahsediyorsunuz?

Tuş kilitleme ses açma ses kapatma ekran görüntüsü ve daha bir çok özelleştirilebilir kısayol. Assistive touchun androide uyarlanmış ve çok daha özelleştirilebilir hali.

Reaksiyon puanı
45
İosda olduğu gibi derken assistive touch olayından mı bahsediyorsunuz?

Tuş kilitleme ses açma ses kapatma ekran görüntüsü ve daha bir çok özelleştirilebilir kısayol. Assistive touchun androide uyarlanmış ve çok daha özelleştirilebilir hali.
Yükledim hocam da sürekli reklam çıkıyor yok mu telefonun kendi üzerinde

Son mesajlar