iphone 11 alıp memnun olan varmı

Bu konuyu okuyanlar

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Hangi telefondan geçiş yaptınız?

Hangi renk tercih ettiniz.

Eğer almadıysanız almayı düşünüyormusunuz? Alırsanız hangi renk alırdınız

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Alınır. Kırmızı ya da siyah alınır

Reaksiyon puanı
45
Aynen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun.
Arkadaş haklı yanı bence hem HD ekran ondan geçtim daha düşük modellerin yanında bile daha soluk bir ekran kaldığı bir gerçek. Buna rağmen neden aldım ben telefonu 4 sene rahat kullanan birisiyim bir sorun olmadığı sürece şuan da 6s buna örnek diğer markalar da 4 sene sonra 2. El de kimse yüzüne bakmıyor ama ben 6s üstelik 16gb internete attım arayan arayana bende ilanı geri sildim 11 olmadığı için. Yani demem o ki memnun kalmadan sırf yazılımı ve 2. Eli tutulduğu için aldığım bir telefon oldu bakalım gelince ne olacak.

Reaksiyon puanı
892
Gözünüzü seveyim,şu hd+ meselesini bu kadar abartmayın.Her şey çözünürlük değil.En iyi ekran kalitesi şuan iphoneda.Note 10 plusı kalite olarak ezmiş iphone 11(bakın pro demiyorum:D)

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Gözünüzü seveyim,şu hd+ meselesini bu kadar abartmayın.Her şey çözünürlük değil.En iyi ekran kalitesi şuan iphoneda.Note 10 plusı kalite olarak ezmiş iphone 11(bakın pro demiyorum:D)
Katılıyorum, ekran çözünürlüğü olayı çok abartılıyor. 2K ekranlı telefon sahibi olup da ayarlardan çözünürlüğü (pil için) düşürerek kullanan insanlar hd+a laf ediyor :D

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Apple duysa tim cook kendi cebinden para verip note 10 plus alır sana bu nasıl bi fanatikliktir gerçekten diyecek bişey bulamıyorum...

Reaksiyon puanı
892

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
renk kalitesinden bahsettim.açın izleyin iphone 11-iphonedo incelemesini.

şarjı az gittiği için hd de kullanıyorsunuz zaten :D
Yav biri kıçı kırık ips hd+ ekran diğeri üst düzey dynamic amoled 2k ekran bu neyin kafası ağzımı bozduracan gece gece

Reaksiyon puanı
45
biraz daha iyi desek olabilir.aradaki fark bence o kadar büyük değil.kötü bir ekran alınmıyo bazılarının öğrenmesi lazım.
Hocam şöyle birşey söyleyim noktayı koyalım bu ekran meselesine s10 plus da note de olduğu gibi süper ekran değil bu konu da kabul. Ama günün sonunda işin pil performansı da var. Sonuçta eve de maç izleyecek olduğumuz tv almıyoruz. Bence bu ekran olayını fazla abartıyorlar

Reaksiyon puanı
892
note 10 plus ın dolby atmos özelliği mükemmel.netflix kullanan birinin note 10 plus alması lazım.ah keşke amiral gemilerinin fiyatları uygun olsa da alabilsek:(
note 10 plusın video çekerken kameraları kapatması kötü ama onun dışında mükemmel.

engintd1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Size mesaj attım bakabilirseniz sevinirim

İphone x den geçiş yapılırmı peki abi

sadece sana geniş kamera katacak başka bişey yok onun dışından eh değer kaybetmeden üst model dersen bişey diyemem ama boşu boşuna geçiş yapma ben aldım bi tane daha almaya gittim bu gün ama memleketde telefon kalmamış :D 11 bütün mağzaları gezdim

Katılıyorum, ekran çözünürlüğü olayı çok abartılıyor. 2K ekranlı telefon sahibi olup da ayarlardan çözünürlüğü (pil için) düşürerek kullanan insanlar hd+a laf ediyor :D

usta merak ediyorum saatlerce video mu izliyorsun oyun mu oynuyorsun note 10+ ile arkadaşla aynı oyunu oynuyoruz yani oyunda fark etmedim bişey flim falan denk gelmedi izlemek video izlesekde 3 -5 dklık bişey ama çözünürlükden dem vuruyorlar ama ona bişey diyemem bende katılıyorum o kadar veriyorsun ekran ile arasından en fazla 20-25 dolar fark vardır o kadarda yokturda koymalıydı ama bi amoled ekran gitti bittin ama LCD ekran muadil ekran alıp kullanmaya devam edersin orasında düşünmek lazım

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
45
sadece sana geniş kamera katacak başka bişey yok onun dışından eh değer kaybetmeden üst model dersen bişey diyemem ama boşu boşuna geçiş yapma ben aldım bi tane daha almaya gittim bu gün ama memleketde telefon kalmamış :D 11 bütün mağzaları gezdim

usta merak ediyorum saatlerce video mu izliyorsun oyun mu oynuyorsun note 10+ ile arkadaşla aynı oyunu oynuyoruz yani oyunda fark etmedim bişey flim falan denk gelmedi izlemek video izlesekde 3 -5 dklık bişey ama çözünürlükden dem vuruyorlar ama ona bişey diyemem bende katılıyorum o kadar veriyorsun ekran ile arasından en fazla 20-25 dolar fark vardır o kadarda yokturda koymalıydı ama bi amoled ekran gitti bittin ama LCD ekran muadil ekran alıp kullanmaya devam edersin orasında düşünmek lazım
Bende çok gezdim arama başkan zor ? 64 GB buldum ama 128 GB istediğim için almadım