Uzun zamandır yoktum birileri demiş öldü

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Şimdi yazsınlar kral geri döndü demek isterdim ama krallık makamı tartışılabilir :D Neysee sevgili forum ailesi tekrardan buralarda olmak güzel bir duygu, bir süredir uğramıyordum buralara, sahalara geri döndüm :)
Ne var ne yok ya nasılsınız durumlar nasıl, görmeyeli siyaset bölümü bile açılmış forumda maşallah :D Başka kaçırdığım neler var anlatın biraz :)

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Vektör 100.000 kere ban yedi hocam. Ben de ban yedim tabii haksız yere @Görkem Say Hocam Sayesinde. Ban atmasın ama çok gereksiz bir sebep idi bana atılan 4 günlük ban.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Şimdi yazsınlar kral geri döndü demek isterdim ama krallık makamı tartışılabilir :D Neysee sevgili forum ailesi tekrardan buralarda olmak güzel bir duygu, bir süredir uğramıyordum buralara, sahalara geri döndüm :)
Ne var ne yok ya nasılsınız durumlar nasıl, görmeyeli siyaset bölümü bile açılmış forumda maşallah :D Başka kaçırdığım neler var anlatın biraz :)
Kaçan bir şey yok, aynı er şey. :) Moderatörlerimiz çoluk çocukla uğraşıyor sürekli.
Siyaset bölümü de yeniyken alevliydi şimdi sessiz gibi.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Vektör 100.000 kere ban yedi hocam. Ben de ban yedim tabii haksız yere @Görkem Say Hocam Sayesinde. Ban atmasın ama çok gereksiz bir sebep idi bana atılan 4 günlük ban.
Vektörü çok duydum bizim wp grubunda ama denk gelemedim onun zamanına ya :D Sana da geçmiş olsun, görkem yaptıysa vardır bir bildiği :D

Kaçan bir şey yok, aynı er şey. :) Moderatörlerimiz çoluk çocukla uğraşıyor sürekli.
Siyaset bölümü de yeniyken alevliydi şimdi sessiz gibi.
Çoluk çocukla uğraşmak mı ? Hemen dönüyorum moderatörlüğe o zaman :D
Şaka bir yana, kısa bir süre sonra tekrar moderatörlüğe devam edicem :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
E hocam o konuda bir şey diyemem. Orada @VECTORRR ve @Şimdi yedim seni Beni çıldırttılar. Birazcık ağzımı bozmuş olabilirim. Ama hocam 4 günlük ban da olmaz ki yani. Bi de saati 23:56.
Banı ben kararlaştırmıyorum dediğim gibi. Ben ceza puanını uyguladım. Önceden biriken ceza puanlarında birleşip 4 gün ban yemen sonuç açtı. Direkt 4 gün ban vermedim yani.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Banı ben kararlaştırmıyorum dediğim gibi. Ben ceza puanını uyguladım. Önceden biriken ceza puanlarında birleşip 4 gün ban yemen sonuç açtı. Direkt 4 gün ban vermedim yani.
Hocam forum anayasasında 3 günlük ban gösteriliyor. Kural ihlali+@AESir hocamın attığı uyarı 12 puan. Ama bana yazılan 4 gün. 1 günlük bonus nereden geldi?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Onursal üye torpille mi oluyor admin arkadaşı falan ?